Секс при 50 годишните?

  • 41 890
  • 330
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 289
molestosa що за израз е "някоя артистична среда"  Thinking направо ме ФърлИ в размисъл...
Разбирам, че по някаква причина изпитваш желание да ми опонираш на всяка дума.. както забеляза, доста време не ти отговарях, щото го считам за безсмислено предвид "подвикванията" ти "Ми като не ти понася се изнасяй" и други подобни..
Как да ти обясня, че говорим не за секса на персонала, а за поведението на шефа  Wink персонала може да прави каквото си иска, докато не го уволнят, естествено  Wink шефът обаче е там, за да дава пример - него няма кой да го уволни, и той определя правилата, един вид...
Обяснявам ти някакви крайно елементарни правила, които следва да се спазват в бизнеса.. в артистичните средИ най-вероятно е различно - т.е. аз не говоря за там, тъй че, не приемай думите ми съвсем буквално  Wink
Ако аз днес избягам с любовника ми, и утре не се появя на работа, в резултат на което изпусна сделка за няколко милиона.. как мислиш че другата седмица ще се изправя пред някого, за да му направя забележка, че не си е свършил работата... сега стана ли ясно, или пак не

# 286
  • Мнения: 505
 newsm08 хубаво лято ти желая. Внимавай да не попаднеш от другата страна един ден. Щом вече става дума за сделки за милиони...не съм толкова компетентна като тебе.  hahaha

# 287
  • Мнения: 289
Мдаа, Edelia, аз като представител на определената от Вас "трета възраст" няма да се впускам в обяснения, ще Ви кажа само едно - малко се изложихте с писанията си. Тя авторката разбра и замълча, а Вие продължавате да се упражнявате в остроумие.
Но както и да е спорът с Вас е безсмислен.
Както казва един познат от "третата възраст" - "Да е друго да му го набуташ, ама акъл не може!"
  bouquet

Сега какво очакваш да ти отговоря - "Ми щом още му става, нека бута смело, че може да му е за последно"   ли  Wink
Тц, няма  Mr. Green
Това дали някой има или няма акъл, е въпрос по който не всеки има компетенции да се изкаже, тъй че, не се хаби  Peace

# 288
  • Мнения: 289
newsm08 хубаво лято ти желая. Внимавай да не попаднеш от другата страна един ден. Щом вече става дума за сделки за милиони...не съм толкова компетентна като тебе.  hahaha

 Още в първия пост на първа страница споменахме "големи корпоративни клиенти", нали не си си помислила, че те ходят на срещи, за да уговорят поръчка за 1000,00 лева  newsm78
Знаех си аз, че ако започнем да говорим в цифри, е възможно и да се разберем на 20-а страница  Peace

# 289
  • Мнения: 166
Мдаа, Edelia, аз като представител на определената от Вас "трета възраст" няма да се впускам в обяснения, ще Ви кажа само едно - малко се изложихте с писанията си. Тя авторката разбра и замълча, а Вие продължавате да се упражнявате в остроумие.
Но както и да е спорът с Вас е безсмислен.
Както казва един познат от "третата възраст" - "Да е друго да му го набуташ, ама акъл не може!"
  bouquet
Виж какво, жено. Първо - възпитана съм добре, така че бих искала предварително да се извиня за намесата в чужд спор. Второ съм на 31 и мога да си се излагам колкото си поискам - възрастта ВСЕ ОЩЕ ме оправдава, за разлика от твоята в твоя резил. Трето - по-склонна съм да мисля, че авторката замълча не защото й стана ясно, че не е в час, а защото разбра, че вие не искате да разбирате и диалогът не се получава /поне аз затова си мълчах от няколко страници насам/. Четвърто - струва ми се, че акъл познатият ти по-лесно би ми набутал, отколкото нещо друго негово. Пето - май има една възраст, в която нито едното, нито другото може да ти се набута. И някои тук май са я стигнали. Ще я стигна и аз, дай Боже. Но дано не заприличвам на тях.
П.С. Принципно не съм вулгарна.

# 290
  • Мнения: 4 916
... П.С. Принципно не съм вулгарна.

Заблуждаваш се нещо.

# 291
  • Мнения: 166
Заблуждаваш се нещо.
Ами мерси, че ми каза. Добре, че са разните лелки из форумите, че да ме научат как става и да отприщя вихърно второто си аз. hahaha

# 292
  • Мнения: 804
Мдаа, Edelia, аз като представител на определената от Вас "трета възраст" няма да се впускам в обяснения, ще Ви кажа само едно - малко се изложихте с писанията си. Тя авторката разбра и замълча, а Вие продължавате да се упражнявате в остроумие.
Но както и да е спорът с Вас е безсмислен.
Както казва един познат от "третата възраст" - "Да е друго да му го набуташ, ама акъл не може!"
  bouquet
Виж какво, жено. Първо - възпитана съм добре, така че бих искала предварително да се извиня за намесата в чужд спор. Второ съм на 31 и мога да си се излагам колкото си поискам - възрастта ВСЕ ОЩЕ ме оправдава, за разлика от твоята в твоя резил. Трето - по-склонна съм да мисля, че авторката замълча не защото й стана ясно, че не е в час, а защото разбра, че вие не искате да разбирате и диалогът не се получава /поне аз затова си мълчах от няколко страници насам/. Четвърто - струва ми се, че акъл познатият ти по-лесно би ми набутал, отколкото нещо друго негово. Пето - май има една възраст, в която нито едното, нито другото може да ти се набута. И някои тук май са я стигнали. Ще я стигна и аз, дай Боже. Но дано не заприличвам на тях.
П.С. Принципно не съм вулгарна.
Виж какво моме, не знам как си възпитана и честно казано дори не ме интересува. Ако можеше да четеш добре, щеше да видиш, че постът ми е отправен към друга личност и че използвам учтива форма, а не множествено число (освен ако ти и тя не сте едно и също лице).

# 293
  • Мнения: 4 916
Заблуждаваш се нещо.
Ами мерси, че ми каза. Добре, че са разните лелки из форумите, че да ме научат как става и да отприщя вихърно второто си аз. hahaha

Това не се учи - който си го има, не може да го скрие. Ама не всеки го има, де.

# 294
  • Мнения: 505
мога да чета, просто те иронизирах, ама ти не схвана  smile3502

# 295
  • Мнения: 166
Първо - възпитана съм добре, така че бих искала предварително да се извиня за намесата в чужд спор.
Виж какво моме, не знам как си възпитана и честно казано дори не ме интересува. Ако можеше да четеш добре, щеше да видиш, че постът ми е отправен към друга личност и че използвам учтива форма, а не множествено число (освен ако ти и тя не сте едно и също лице).
Не сме. Аз затова се извиних, че се намесвам. Приемам изказването ти лично, защото с въпросната потребителка принипно имахме сходни позиции по темата. Сега да ти върна ли топката с четенето или приключваме?

argun, значи съм се родила вулгарна, това ли искаш да ми кажеш.... Малко спам произвеждаме с теб, само да отбележа. Обичам правилата да се спазват.

# 296
  • Мнения: 289
мога да чета, просто те иронизирах, ама ти не схвана  smile3502

Въх, срази ма  Wink щот пък аз говоря от сериозно - по-сериозно.. та и цифрите ми са достоверни..  ooooh!
а ти дали разбра, че просто давам пример, а не говоря за собствените си милиони а?  Thinking

Благодаря специално на Бабилия , че ме взе за Lyusil   - това е комплимент за мен  bowuu

# 297
  • Мнения: 804
Благодаря специално на Бабилия , че ме взе за Lyusil   - това е комплимент за мен  bowuu
Joy Joy Joy Joy

# 298
# 299
  • Мнения: 4 586
Сексът на 50 годишните - секс за милиони!

Искам тая тема като стане 50 страници,
да пусна под горното заглавие следващата тема.
Моля за  предимство като 50 годишен.

Общи условия

Активация на акаунт