Спането на бебето

  • 1 152
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Според мен не се притеснявай и моята дъщеря беше така , но сега вече спи по 2-3 часа през деня и цялата нощ.
Всяко бебе е разлчно Peace

# 16
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Не се притеснявай. Радвай се  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 583
Радвай се, късметлийка!

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 588
И моята дъщеря имаше периоди, в които много й се спи. Така растат децата Peace

# 19
  • Мнения: 3 743
И мойта щерка беше поспалива. Тя и сега си спи доста. Следобяд откарва по 4часа и повече  Crazy
Радвай се. Някои майчета си мечтаят за малко спокойствие  Grinning

Като мен например Mr. Green

# 20
  • Мнения: 27 524
..трябва ли да се притеснявам

Не, не трябва. Синът ми откакто се родил, та и досега (вече е почти на три), спи по около 16-20 часа на ден. До дете си е , споко и се радвай  Peace

# 21
  • Мнения: 1 121
Ти пък-радвай се Laughing Аз какво да кажа като на тази възраст моето хич не спеше (освен ако не го бутам в количката) и постоянно мрънкаше от умора Confused

# 22
  • Мнения: 1 512
Моя син е на 3 месеца и ми се струва че доста спинка Rolling Eyes ...вечер спи,събужда се 2 пъти да го храня и си заспива ....през деня будува малко сякаш ....... Tired сутрин обикновено като се събуди в 7 за яденя ,заспива към 8.30 ...и така до към 11 часа пак яде и заспива след час....и така до банята...общо взето ми се струва че спи повечко Rolling Eyes ..трябва ли да се притеснявам  Thinking

Чедно казано направо ти завиждам.Моята спи от 10:00 до 10:30 ч и след това заспива пак към 14:00 до към 15:00 ч и накрая към 22:30 до към 05:30 часа. А през тези паузи е почти постоянно в ръцете ми.

# 23
  • Мнения: 4 753
Добре си ти е бебето... Не се притеснявай...  Peace

# 24
  • Мнения: 8 242
Ех.. как искам и моето така да спеше  Rolling Eyes
Радвай се на такова бебе!.. да не ти се пада караконджул като моя  Crazy

# 25
  • Мнения: 770
Все ми се е искало да спят по повечко Mr. Green

# 26
  • Мнения: 8 229
радвай се, че спи. Моят син спеше почти денонощно докато стана на около 4м. След това изведнъж започна да стои повече буден, да си държи играчки, обръщане, пълзене. Поне следобедният и нощният му сън и досега са дълги и дълбоки.

# 27
# 28
  • Мнения: 2 960
Късметлийка........,радвай се че имаш повече свободно време сега,че после
цялото внимание ще бъде за бебето,като порасне още малко и спре да спи толкова много. Peace

точно!!!

Общи условия

Активация на акаунт