"Помогнахте" ли си да забременеете?

  • 7 815
  • 177
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 393
Планирано. Следях си овулацията, но не се вманиачавах много.

# 16
  • Мнения: 3 211
Забременях с дъщеря си от първия път, случайно, но много желано. Сега опитваме за второ. Половин година опити, без да следя ову и т.н. Но сега започвам да се замислям дали да не започна с тестове за овулация, дано стане най-сетне, БТ не мисля да меря, поне засега.
и аз първият път забременях от раз, веднага след като спряхме да се пазим.
почнахме да правим второ преди 4 месеца, но без да следим ову, БТ и т.н., чак последния месец си купих тестове за ову и следих ову и стана, забременях
съветвам те да пробваш.

# 17
  • Мнения: 179
стана на 3г ,не съм мерила температури или каквото и да било ,но тъкмо когато бях решила да ходим на специалист ,забременях  Praynig

# 18
  • Мнения: 941
и двата пъти е ставало от раз след като спряхме да се пазим  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 1 535
Ние просто не сме се пазили, но събитието стана след почти едногодишни опити, пък може и повече да са били Laughing.  Нищо специално не съм правила.
И ние така  Peace
Е, знаех си горе-долу кога ми е овулацията...

# 20
  • Мнения: 2 111
Планирахме го.Правех си тестове за овулация,1-2 месеца следих и базалната температура,но по-удобно ми беше с тестовете.Бебето стана след 10 месеца опити.

# 21
  • Мнения: 817
Аз гласувах за втората опция. Не съм мерила БТ и следила овулацията, но бях решила, че ако не съм забременяла (при нас стана от първия път) ще си правя тестове за овулация от следващия месец.

# 22
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Стана случайно, но второто е планирано за догодина, а аз още от сега точа зъби  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 583
Планирано, без каквито и да било други методи за помагане, освен естествените. Sick

# 24
  • Мнения: 2 270
Планирахме го.Правех си тестове за овулация,1-2 месеца следих и базалната температура,но по-удобно ми беше с тестовете.Бебето стана след 10 месеца опити.

 Peace
близо две години ни отне да се похваля с положителен тест

# 25
  • Мнения: 2 131
Гласувах с втората опция. Забременях планирано, но не съм си следила овулацията, нито БТ.

# 26
  • Мнения: 4 335
Гласувах с втората опция. Забременях планирано, но не съм си следила овулацията, нито БТ.
И при нас така,стана от пьрвия месец Heart Eyes

# 27
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Планирахме го,но не съм следяла овулаций ,темеператури и т.н.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 789
Планирано! Peace
Следях БТ, О-ву, и др. признаци за О-ву
Получи се на 2-т месец опити

# 29
  • София
  • Мнения: 1 020
Искахме, планирахме, но нищо не съм мерила. Преди това имахме проблем и мислех, че не съм се излекувала и стана когато най-малко очаквах  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт