Какво ви дразни в мъжа/жената до вас

  • 12 274
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 585

Носи си шапката килната назад. Хоризонталнана равнина и равнината, определена от периферията образуват ъгъл от 45 градуса, а трябва да са успоредни.
Има професионални увреждания - на улицата се държи като госпожа и ме държи под ръка.
Спи повече от мен. Не, че ми се спи колкото нея, но ми се спи.

# 16
  • Мнения: 17 407
 Дразни ме, че ме дразни непрекъснато. Заяжда се, добре че му схващам хумора и не му се връзвам. Той ме  дразни, аз го дразня.... Иначе е скука Grinning

# 17
  • Мнения: 7 723
Нищо. Всичкото си му е на ред.
И мръсните чорапи си слага ВЪВ пералнята, а не ДО нея,
и сапуна си изплаква след употреба...
...дори спиме в отделни стаи...
Що да ме дразни? Thinking

# 18
  • Мнения: 6 417
Моето гадже е оперен певец. Често ми звъни докато съм на работа и ми пее арии по телефона Crossing Arms  Аз съм музикален инвалид, но съм безкрайно търпелива и слушам, какво да правя?  Tired

# 19
  • Мнения: 183
 
Моят праг на дразнимост, е отчайващо висок Mr. Green

А той на високо не се катери, че има проблем с вестибуларния апарат. Wink

# 20
  • Мнения: 2 448
Под "какво" какво се разбира? Някаква константа от качества на характера, с които не можем да свикнем ли?  newsm78

Ако е така, с всичко мога да свикна, когато има отношение и желание за разбиране, така че тук не мога да отговоря с какво. Ако нещо някога ме дразни, то това е самият "ТОЙ".  Mr. Green

# 21
Дразни ме, че никога не си прибира масата и че не пази чисто.
С друго всичко съм му свикнала.

# 22
Дразни ме , че когато се върне от командировка и багажат му си стои опакован 2 дена и ако не кажа ще си стои там до следващата командировка и в последния момент се започва - това за химическо , това не ми трябва , това да се изпере  , ама бързо че ще ми трябва за утре / добре че поне той си глади / абе пълен хаос и това ме изнервя...

Дразни ме и това , че когато се къпе не си забърсва банята и винаги е на петна след него и че е много разсеян на моменти , може и да е влюбен  newsm78

Няма да вървя и след него достатъчно е че го правя и след децата , достатъчно е голям  Naughty

# 23
  • Мнения: 4 733
Припрян е понякога. леко е изнервящо.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 472
Дразнят ме доста неща, които все се надявам леко да успея поне да загладя с времето.
Дразня се, че все се мисли за прав, за всяко нещо което започна да правя - винаги има идея как да се направи "по-добре" /правим ремонт в момента  Wink/
Когато при него нещо не се получава както трябва, тихомълком замазваме положението, когато при мен нещо не се получи - почваме да мърморим и да вадим кардинални изводи как нищо не съм можела  ooooh!

Има някакви комплекси насадени от малък, с които трябва да се справим и така...
Далеч не е перфектния, но пък и аз не съм такава  Crazy

# 25
  • Мнения: 0
Много ме дразни, когато пърди шумно и неделикатно. Всички хора имаме газове и трябва да ги изпускаме. Жените обаче го правим по-деликатно, за да не смутим околните. Мъжете обаче и по-точно собствените ни се чувстват толкова удобно в домашна среда, че си пърдят на воля и шумно, колкото им душа иска.
А на мен ми се къса душата...

# 26
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
Че  като сгафя нещо постоянно ми го натяква,а когато той сбърка,все едно нищо не е станало.

# 27
  • Мнения: 277
Че отлага всичко за по-късно

# 28
  • Мнения: 5 622
Мъжът ми се дразни, че съм стискала пастата за зъби от горе, а не от долу. Той все я бил оправял, а аз съм я била пак изстисквала от горната част...  Crazy Казах му, че е така като съм перфектна и не може да ми намери по-стойностна причина да ми се дразни  Joy

# 29
  • Мнения: X
Работи с хора и много се дразня,когато иска да угоди на всички...
Е,няма как да стане...
Дразни ме това,че е толкова добър...а аз не съм...
Ама затова се влюбих в него...

Общи условия

Активация на акаунт