Д-р Румен Велев

  • 59 220
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 018
Явно има причина, поради която сериозни имена не се застояват при Мазнейкова.

# 16
  • Мнения: 384
да като се замисли човек!? Thinkingно аз мисля ,че държавните болници в които работят и Д-р Велев и моя лекар са отврат Confused
Въпреки техния професионализъм съм решила да се доверя на частна болница за нещо по-сериозно от преглед,когато се налага престой Naughty

# 17
  • Мнения: 19
Аз не съм много наясно ,но доколкото знам можеш за си платиш за вип стая. Там условията може да са по добри(ШЕЙНОВО имам в предвид

# 18
  • Мнения: 2 471
Да имат ВИП стаи в Шейново. Там достъпът на близки е непрестанен. Но за 3 дена, едва ли толкова някой не може да издържи в държавна болница. Важен е екипът, който ще помага при раждането.

# 19
  • Мнения: 19
Да де говорим за екипа на д-р Велев Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 471
Да де говорим за екипа на д-р Велев Simple Smile

До колкото знам, Велев е намалил до минимум изражданията.

# 21
  • Мнения: 19
е ,за това вече не сме говорили ,но аз предлагам да му направиме фен клуб !направо съм очарована от него

# 22
Здравейте, виждам че темата е малко стара но все пак ще напиша ако някой все още се колебае. Родих в Шейново при д-р Велев през октомври. Раждането мина като по учебник. Човека всеки ден идваше да ме види имаше малък проблем с беби и той ме усведомяваше постоянно за състоянието и. Също така ми направи голямо впечатление уваженито, което му имат в болницата. По отношение на ВИП-а аз също исках но за съжаление нямаше свободни. Но не е болка за умиране преживява се  обстановката за няколко дни. Иначе аз доста се колебах за държавната болница, тъй като имах възможност за раждане и в частна. Надделя факта, че в Шейново имат добро неонатологично отделение. В моя случай за съжаление се наложи да го ползвам и определено се радвам, че бях в тази болница. Та ако ще помогна на някой определено няма да збъркате ако изберете Велев. Изражда обаче само с уговорка.

# 23
  • Мнения: 210
Здравейте, аз имам въпрос към госта каква е тарифата сега при д-р велев може и на лична да ми напишеш. Гледам стр. на Шейново и пише 900 лв на раждане с екип или лекар пожелание и леко се стреснах. Интересуваме ме ако може да ми кажеш колко е за екипа и колко за болница. Мерси много.

# 24
  • around the world
  • Мнения: 651
Здравейте, аз имам въпрос към госта каква е тарифата сега при д-р велев може и на лична да ми напишеш. Гледам стр. на Шейново и пише 900 лв на раждане с екип или лекар пожелание и леко се стреснах. Интересуваме ме ако може да ми кажеш колко е за екипа и колко за болница. Мерси много.
Здравейте,
и мен горещо ме интересува, каква е сега тарифата при д-р Велев. И разбира се ако имате информация каква е цената на частните му прегледи?
Благодаря предварително!

# 25
  • Мнения: 462
Ми, толкова е - 900/ 950 лв. само за раждане (води се избор на екип)  Simple Smile издават ти и фактура Wink Отделно си плащаш за престоя ... по 30/ 40 лв. на ден, в зависимост от вида стая ...

Много пъти съм писала и пак ще повторя ... Мами, избирайте държавни болници, в които има хубави неоантологични отделения!!! Уви, в частните клиники и болници, колкото и по-добра да е обстановката и отношението на персонала, си плащате за педиатър "на повикване" ... недай си Боже нещо да се случи с бебо, пак го карат в Шейново, Тина Киркова или ВМА ...

Велев не си е намалил ражданията до минимум и въобще практиката - напоследък даже ги засилва (последните 2-3 месеца). Само дето трябва първо да ходите на прегледи в неговия кабинет - все пак добрите лекари си имат цена  Naughty Иначе, на случаен принцип, да попаднете при него ... шансът е меко казано минимален! Simple Smile Две мои приятелки вече родиха при него, а на други две им предстои ... Simple Smile Готови са ТВЪРДО да раждат в Шейново, независимо дали после ще се възползват от ВИП стая или не ...

# 26
  • Мнения: 2 471
Да, Неонатологията на Шейново е много добра и обновена. Моето дете се роди недоносено и се положиха много грижи за нея. Все пак пробвайте да се свържете с Велев и от Шейново. Може и да се избегнат прегледите в часния му кабинет!

# 27
  • around the world
  • Мнения: 651
Много пъти съм писала и пак ще повторя ... Мами, избирайте държавни болници, в които има хубави неоантологични отделения!!! Уви, в частните клиники и болници, колкото и по-добра да е обстановката и отношението на персонала, си плащате за педиатър "на повикване" ... недай си Боже нещо да се случи с бебо, пак го карат в Шейново, Тина Киркова или ВМА ...
Peace
Изцяло съм съгласна с Триша.
За едната обстановка и отношение не си заслужава да поемаме такъв риск като за бъдещите ни бебчовци така и за самите нас!

# 28
  • Мнения: 212
здравейте момичета,
аз също съм решила да посетя д-р Велев.
Мен по скоро ме интерисува как се справя със следене на проблемни бременности , жени с имунологични и генетични проблеми.

# 29
  • Мнения: 462
здравейте момичета,
аз също съм решила да посетя д-р Велев.
Мен по скоро ме интерисува как се справя със следене на проблемни бременности , жени с имунологични и генетични проблеми.
Ми, той е бивш шеф на патологична бременност в Шейново Simple Smile Абе, определено е голям специалист. На моя приятелка и прави среклаж в 20 г.с. и благодарение на неговите грижи, тя сега си има живо и здраво бебче. Друга лежа 2 месеца в болницата, но пак благодарение на неговите грижи гушка две прекрасни близначета! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт