Обичате ли парфюми? - 5

  • 120 096
  • 1 493
  •   1
Отговори
# 1 320
  • Мнения: 36 127
"Парфюмите и семейното спокойствие" - готова тема за ДиС  Mr. Green

# 1 321
  • Мнения: 31 382
Докато тичаме по парфюми е добре за тях, да не е по мъже. Joy Joy Joy Да я пускам ли темата?Ха?

# 1 322
  • Мнения: 3 835
Е браво и не казваш,а. Поничка ни каза и пак и благодаря. Казвайте за такива места и на другите заинтересовани. hahaha Това че няма ментета обаче не е съвсем сигурно. По-добре да се внимава.
А, виж че чак сега разбрах за какво сте си говорили - дори не открих поста на Поничката, та те тормозих!  Thinking
Казвам си аз, не крия. Да има и други с моята диагноза.  Peace

Абе знаят си ни те май, но си ни търпят.

То и ние знаем за техните глезотийки - памети, флашове и какви ли не джвъчки по техниката и колите.

# 1 323
  • Мнения: 36 127
Докато тичаме по парфюми е добре за тях, да не е по мъже. Joy Joy Joy Да я пускам ли темата?Ха?

ако те влече, пускай и после дай линк тук Simple Smile

# 1 324
  • Мнения: 31 382
Сега да ви кажа много ми хареса First Premier Bouquet  на Van Cleef & Arpels. Много пролетен и свеж аромат. Не е за пропускане. Отдавна не бях мирисала такова бижу. То зелена ябълка и лежерност, и добро настроение.Много траен и свеж аромат. Не те блъска в носа, но не е и прост цитрусов. Е няма шлейф и облак, но ще му простя. Разкошен е. Обаче зеления, мирисах и червения First Love. Коренно различен по-тежък и я няма ябълката и свежестта. Той е за сегашния сезон, но не е нищо особено и запомнящо се.

# 1 325
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Докато тичаме по парфюми е добре за тях, да не е по мъже. Joy Joy Joy Да я пускам ли темата?Ха?

Пускай  Peace
Тя наш`та горе-долу е ясна, но да видим пък какво мислят и други  Laughing

# 1 326
  • Мнения: 3 835
Денси се бори да не й изтрият мненията - че утре всичкия спам ще е в коша  Joy

Зеленият Ван Клийф е момина сълза форевър. Ама не е като на Данонисимото, а водна като че ли. То аз само веднъж съм го пръскала. Но реших, че не е за мен.

# 1 327
  • Мнения: 31 382
Каква момина сълза, какво чудо, аз само зелена ябълка и плодове усещам там .  Wink А Данонисимото? Joy

# 1 328
  • Варна
  • Мнения: 1 423
First Love го имам. Наистина не е нещо супер впечатляващо, но е ок за този сезон. Имам чувството, че само в началото е по-сладникав (не я обичам тази дума, но в 1 през нощта се затруднявам за друга), в последствие се развива по-сдържано, имам усещането за някакви свежи подправки към края. И малко нещо тръпчиво. Леле  Crazy, егати описанието.
Стики, уискито си казва думата.

# 1 329
  • Мнения: 3 835
Това му е номерът на този аромат - мирише на ябълка, а я няма Joy

http://www.fragrantica.com/perfume/Van-Cleef-Arpels/First-Premie … Bouquet-2054.html

# 1 330
  • Мнения: 1 304
И аз имах период на криене на парфюми-в чанти,раници,мъжът ми веднъж намери един и се отказах да крия.Сега гордо ги показвам и заедно разопаковаме всяка пратка с парфюми. Да не говорим,че покрай мен и той се зариби Grinning
Този Премиер Букет на Ван Клииф и аз отдавна съм го забелязала и по опаковка и описание ми харесва,ако не се лъжа го има в ягодка и рано или късно и него ще поръчам,няма как Joy

# 1 331
  • Мнения: 3 835
Леле  Crazy, егати описанието.
Стики, уискито си казва думата.

Екстра ти е описанието.
не ни излагай пред хората!

# 1 332
  • Мнения: 3 835
Този Премиер Букет на Ван Клииф и аз отдавна съм го забелязала и по опаковка и описание ми харесва,ако не се лъжа го има в ягодка и рано или късно и него ще поръчам,няма как Joy

Не си ли го опитала - има го вече!

# 1 333
  • Мнения: 31 382
А за този какво ще кажете? Пробвах го интересен е, но очаквах да е по-силен. Но много се усеща шоколад. Разкошен флакон.
http://www.fragrantica.com/perfume/Vera-Wang/Princess-1596.html

Последна редакция: нд, 28 сеп 2008, 01:33 от densi

# 1 334
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Наистина ли шоколад? Обичам  Heart Eyes като част от парфюмна композиция.
Флаконът е жесток.
Пак в онова магазинче ли?

Общи условия

Активация на акаунт