Моля за помощ

  • 1 419
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
Благодарности пак  Peace  bouquet Радвам се, че има форуми като този  Rolling Eyes

# 16
Момичета.. наложи ми се да Ви пиша пак  Hug Вече минаха 7 дни, а аз започнах да чувствам някакви болки в областта под стомаха. Болките са остри.. за секунда ме прерязва и спира! Сутрин като се събудя имам чувството, че корема ми е много издут, а всъщност не е така.. Втълпявам ли си, или?  newsm78

# 17
  • Мнения: 1 243
Изчакай да мине 1 седмица от закъснението на цикъла за по-сигурно.

 Peace

# 18
  • Мнения: 518
Мисля, че шуар чек отчиташе на 4 - 5 ден след секс (евентуално оплождене).

# 19
  • Мнения: 518
Момичета.. наложи ми се да Ви пиша пак  Hug Вече минаха 7 дни, а аз започнах да чувствам някакви болки в областта под стомаха. Болките са остри.. за секунда ме прерязва и спира! Сутрин като се събудя имам чувството, че корема ми е много издут, а всъщност не е така.. Втълпявам ли си, или?  newsm78
В началото и мен ме болеше така - все едно ще ми дойде. В моя случай, понеже наистина бях бременна, болките бяха от нарастването на матката (тя започва от самото начало да расте), но може и да е признак, че ще ти дойде, ако още не си сигурна за бременността. Иначе за симптомите - може и да не получиш такива. Аз реално усетих че съм бременна, чак когато започна бебто да ме рита  Laughing Не съм повръщала и т. н. Първите три месеца само се чувствах много уморена, лесно се задъхвах и нямах много апетит. Това ми бяха признаците за бременност.

# 20
  • Мнения: 1 629
Аз знам че е две седмици за да може да ти улови хормоните Hug

# 21
а иначе след колко дни след половия акт.. може да усетиш че си бременна?

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 21:31 от Elena17

# 22
  • Мнения: 3 929
а иначе след колко дни след половия акт.. може да усетиш че си бременна?
Мисля, че въпросът ти не е правилен. По-скоро - колко дни след закъснението на цикъла можеш да усетиш, че си бременна. Аз усетих около седмица от закъснението, което ме наведе на мисълта да си направя тест, защото цикълът ми не беше много редовен и едно такова закъснение не ме караше да се замислям за евентуална бременност.
При мен специално първият признак беше промяната във вкуса и миризмата на цигарите, а оттам - и на всичко останало. После започна да ми се гади от кафе и цигари, имах леко разтройство, усещах натрапчиво и най-неуловимите миризми, особено ми се гадеше от сладникави парфюми и ароматизатори. А когато се качвах в маршрутката, по миризмата можех безпогрешно да кажа кой какво е готвил и ял предния ден. На малко по-късен етап - 6-7 г.с. - вече имах типичните симптоми на бременността - болки в яйчниците и гърдите, наедряване на гърдите, гадене и повръщане сутрин и вечер.

# 23
а искам да питам.. 1 седмица след половия акт добре ли е да си направя тест за бременност? newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 44 121
За можене, можеш...надали обаче ще даде реален резултат.
Трябва да изчакаш закъснението.
Моя отчете едвам-едвам на 3 тия ден от закъснението.

# 25
  • София
  • Мнения: 17 592
а искам да питам.. 1 седмица след половия акт добре ли е да си направя тест за бременност? newsm78

Спокойно, малко търпение. Можеш да си направиш тест, но той няма да отчете нищо. Знам, понеже лентичката долу имаше таман 2 ранни отрицателни теста...

# 26
А ако си направя кръвен тест според вас ще има ли резултати на лице?

Общи условия

Активация на акаунт