Дюканските теми на брой летят, а килограмите се топят - 119

  • 43 064
  • 922
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 109
Grett,  моля те прочети книгата, явно не си до момента - там е пълната информация за режима и човек трябва да я знае, за да не направи някои глупости. След това прочети първия пост от тази тема и след това се бухвай в режима!
Ако нямаш възможност да си купиш книгата по някаква причина, я има онлайн, но аз не знам къде, ако може някое от момичетата да ти каже  Peace

# 346
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 502
разбрах вече
5 дни ударния+ 5 дни (същото каквото ядеш през ударния+ разрешените зеленчуци)
и пак 5 дни ударния и т.н.
Докато се достигне желаното тегло и после
ІІІ етап. Нали така?

Така, да  Grinning
Здравейте и от мен.. много отдавна не съм се разписвала..., но още съм дюканка, макар и под прикритие. Simple Smile
Видях че има снимка на първа страница, супер сте всички   bouquet

Честит имен ден и на всички прекрасни жени носещи хубавото име Мария! Пожелавам много здраве и много късмет!    bouquet

Преди много теми време Embarassed споделих, че имам проблем с косопад..И други момичета споделиха, че косата им е започнала да пада малко по -усилено. Исках да попитам дали някой успя да се справи с проблема? Аз от 1 месец пия Мерц, сега взех и някакви шампуан и ампули на Phyto против косопад и още чакам резултата..

# 347
  • Мнения: 950
Честит празник живи и здрави и по- леки  smile3525
да уважим ЖЕЛАНИЕТО НА КРИ  за часа на срещата. Има достатъчно време до другата седмица, за да се организираме и освободим от ангажименти!
Лично аз даже предпочитам да е през деня в събота, 23-ти август.
newsm10
 За  варненската среща аз също  съм за   събота и часа ме устройва !

Izida аз пия Пантогар и правя маски, мажа и ампули и лосиони против косопад ,но засега не виждам кой знае каква промяна
sanny3 трогната съм ,страхотен  100%-ов протеин!

Последна редакция: пт, 15 авг 2008, 16:54 от FEN

# 348
  • Мнения: 1 610
Риен,   bouquet жива и здрава, все такива научно-популярни постове да твориш, че да се образоваме  Joy
Моят дядо днес има рожден ден, и той да е жив и здрав  Heart Eyes
Муахаха! Вие ставате все по-оригинални.
Е не можах да се сдържа - ЧЕстит рожден ден на дядото на Съмър гърл!
Коте, вече писах за разтворимите трици, то няма какво да се пише - ами разтварят се, не седят на парцали. На бисквитки става супер, и изобщо за печива. Казват е е ок, да се приемат с прясно мляко, слагаш 2 лъжици във млякото , разбъркваш, пиеш. Аз не съм опитвала, понеже имам още бисквити.
Тунинг, аз като либерална в режима мисля, че 2 % мазнини не са много, като смяташ, че за приготвянето на една режимна торта ти трябват около 150 грама, това прави на цяла торта 3 гр мазнини.
Да ви се похваля, вчера рязах коса. Реших да я изтънявам, че много ме скубе малкия, виси на нея като на въже. И падна около половин кило ...коса...днес видях 7ката на 67 и нещо.но ще чакам да се затвърди.
Тони ин лове ,нали съм те поела от началото да ти отговарям  Wink,  въглехидратите се усвояват чрез слюнката до 30 %/ някъде бях чела преди доста време, но трябва да го проверя пак/.Освен това този режим , за да действа си играе с инсулиновото ниво / виж постингите на синамони, дано са ги сложили в блогсайта, че аз не запомних всичко и няма да го пресъздам автентично/ . За което не трябва да попада въглехидрат в устата. Тоест няма особено много смисъл да плюеш, освен ако не си го направила моментално. това ти го пиша, не за да те ядосам, а да ти кажа да бъдеш бдителна в бъдеще.  Wink

# 349
  • Мнения: 109
Айде, разчуствахме и Риен и тя да пусне спамченце hahaha пак едно букетче заради поздрава към дядо   bouquet

# 350
  • Мнения: 617
Здравейте!Да се включа и аз днес да поздравя именничките и рожденниците!Да са живи, здрави, харесвани и желани!
След поредните 4 протеинови дни моят кантар си стои на същото място.И вече толкова съм се улисала в стриктното пазене на диетата че забравих, че днес ми е ПЗ.А като се сетя преди как ги чаках с нетърпение тия дни.Довечера ще сгъна една зелена салатка.
И за помръдване на кантара мисля другата седмица да карам поне 2 дни на риба.
Току що Риен ми даде идея как да падне някое кило- ще се подстрижа....нула номер ша са подстрижа...може и веждите да си обръсна. Joy

Последна редакция: пт, 15 авг 2008, 17:04 от monnnn

# 351
  • Пловдив
  • Мнения: 199
rien сигурно не ще китки днес, защото не стават на салата...  Mr. Green    bouquet


По темата: С нетърпение чакам започването на поредните 5 П дни от утре...  Crazy

# 352
  • Мнения: 1 610
Пука й на риен за салатата. Тя омете едно парче режимна торта.
И карфиол ,  и печени пиперки с обезмаслен котидж / нова е новото име на изварата за мен  Simple Smile/ и пилешки филета с розмарин. Нека ми е хак!
Моннн, пробвай с пилешки сърца на скара също. Аз със това мръднах надолу.

# 353
  • Мнения: 3 066
Здравейте Дуканки!
До днес бях на плодове и чай с мед,но искам от утре да мина на вашичч режим и се чудех,дали след диетата мога да зпочна веднага или е противопоказно?Мерси предварително!

# 354
  • Мнения: 617
Ми сърца и всякакви тем подобни дреболии са ми любимите и почти всеки ден са ми в менюто.Така, че най-вероятно вече организма и с тях свикна.Единствено пълен рибен ден не съм имала ...и защо като ми е любима храна до сега не съм го правила?! newsm78

# 355
  • Мнения: 344
Здравейте Дуканки!
До днес бях на плодове и чай с мед,но искам от утре да мина на вашичч режим и се чудех,дали след диетата мога да зпочна веднага или е противопоказно?Мерси предварително!
tanyatais, колко дни си била на плодове?
Ако са повечко, според мен не е добра идея веднага да се хрълряш на мръвки, защото стомаха ти е отвикнал да обработва месо. Може би трябва да се захраниш малко и тогава.  newsm78
Виждам че имаш и бебче на 2 месеца, кърмиш ли? Ако кърмиш не е добра идея въобще да прилагаш каквато и да е драстична диета.

# 356
  • Мнения: 3 066
Мерси Еланор!
От 11 дни съм на плодове и сега минавам на захранване за още 10 по съвет на диетоланите тук!Иначе не кърмя въовще и нямам търпение да ги махна тези 24 кг!

# 357
  • Мнения: 73
Здравейте и от мен Hug
Честит имен ден на Вещи и Зеленкото smile3525  ura
ЧРД на Rien и sonia_dim newsm59 smile3525
Честит празник и на всички варненки  bouquetЧестито и на всички с повод  bouquet
Тонито,честито за поредното кило,радвам се за теб.И чакам снимки...
Тунинг,хубава линийка имаш,барзо се мести-честито,давай в същия дух.И пусни и другите снимки-не се крий.
Аз на 14 направих 4 месеца с вас и Дюкан.Но последния месец само 1кг. свалих.Доста бавно става,ама ми остава още 1кг. до целта.За сега общо 15 свалени кг.
Цоци, къде изчезна...    Геци wavey
ЧАО и весел ден от мен

# 358
  • Мнения: 225
Здравейте мили дами и господин,

ЗАВЪРНАХ СЕ ОТ ВТОРАТА СИ ПОЧИВКА ЗА ТОВА ЛЯТО

ИСКАМ ДА ПОЗДРАВЯ  РОЖДЕННИЧКИТЕ   Риен и Сонядим

БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ

И ИМЕННИЧКИТЕ - ВСИЧКИ МАРИИ И ПРОИЗВОДНИ НА ТЯХ


И ЗА ВСИМКИ ЖЕНИ - МАЙКИ И БЪДЕЩИ МАЙКИ


ЧЕСТИТ ПРАЗНИК

# 359
  • София
  • Мнения: 1 755
     Честит имен ден и рожден ден на всички празнуващи!Честити месечинки!Пожелавам само здраве и успехи във всички начинания!
http://www.vbox7.com/play:18b05975     
    Минавам набързо да поздравя,защото след малко тук ще стане неприлично за баби.Момичета и момче-леко отслабване и големи резултати!

Последна редакция: пт, 15 авг 2008, 20:02 от baba iaga

Общи условия

Активация на акаунт