Какво мислите ???

  • 1 612
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 388
Какво мисля за Максимус?
Много спомени ми  навяват за много женски сбирки всеки четвъртък в продължение на години. Ама не идват вече.  Mr. Green

Шоуто им е забавно, но не е най еротичното и мъжествено нещо в този жанр, повече смях отколкото еротика.


Моето мнение е същото. Само не помня в кой ден от седмицата идваха в Бургас.

# 16
  • Мнения: 984
Думичката "телешки", съчетана с възторг ме дразни. Не за друго, а защото всеки има право на мнение, без да бъде обвиняван в телеповедение. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 183
Думичката "телешки", съчетана с възторг ме дразни. Не за друго, а защото всеки има право на мнение, без да бъде обвиняван в телеповедение. Simple Smile

Ми имат си определена вярна аудитория, която ги следва по заведенията. За тях говоря.

Не за тези, които отиват да пият по едно, две с приятелки и да се повеселят.

И аз съм си правила женски партита с приятелки.Развеселяват момчетата определено Grinning

Ма не си "късам" фанелката образно казано, като излезнат на сцената Wink





# 18
  • Мнения: 984
Значи под "телешки" възгорг имаш предвид, че им плащат, за да си късат фланелките така ли? Crazy Mr. Green Не се връзвай. Всичко е пари.

# 19
  • Мнения: 1 305
Преди 7 и нещо години, когато Максимус се казваха още Чип и Дейл,

Кога Максимус са се казвали така, това са други стриптизьори.  Rolling Eyes

Напротив, същите са. От тогавашния състав са останали Ivan, Jason и ако не се лъжа Spartak. Още тогава танцуваха лебедово езеро. Това им беше големият хит. Не си спомням, по-късно същата година ги гледах в Созопол, дали вече не си бяха сменили името.
А бе тия нямат ли си сайт? Трябваше да ровя в някакви снимки в snimka.bg да видя кой как се казва.

# 20
  • Мнения: 600
хич не са ми мъжествени. нищо еротично не намирам в това на силна музика някакви мъже да се събличат за няколко дузини жени.  въобще ми се струват тъпи и не разбирам жените, които припадат при вида им.

кой е мъжът на молестосата?

# 21
  • Мнения: 1 479
Симпатяги,които не могат да пеят.

# 22
  • Мнения: 1 447
Симпатяги,които не могат да пеят.
Напълно съм съгласна с теб. Ама какво да правиш нали е модерно всеки да пее,че и те решили да се пробват.

Общи условия

Активация на акаунт