Плажът и нуждите - големи и малки!

  • 3 138
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 723
Аз пък влизам във водата само, ако ми се допишка bowuu

# 31
  • Мнения: 3 622
Ходим на плаж само там където има в близост заведение с тоалетна

# 32
  • Мнения: 2 197
   Те дечицата  не са виновни, милите, то като няма 00 по плажовете/ нормалните, не  платените, ама и там май много няма/.
   
Какво значи нормални? На платените какво им е различно? Даже едно 90% са по-чисти, да не говорим, че на най-забутани места съм попадала на перфектни тоалетни - с тоалетна хартия, сапун и плочки (общо взето това са ми изискванията). Досега не съм била на плаж без тоалетна. И то на не повече от 20 метра от плажната ивица. Затова изобщо не разбирам повсеместното пикаене в морето. Аз лично обичам да се изпишкам нормално и да се измия или избърша поне, а не да пикая през банския си. Явно обаче на много хора не им прави впечатление това.
Иначе дъщеря ми все още пишка по плажа. Миналата година се изака веднъж (събрано във вестник и в кофата). Когато обаче започне да си казва кога и се ходи до тоалетна ще я водя в тоалетна, а не в морето.

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 179
трябва да си клекна някак си
Е...на брега с детето замък не си ли правила Mr. Green

Е и да се изпикам там ли.. стига бе... целия плаж шъ мъ разбере кът пусна боята от смущение...  Blush

# 34
  • Мнения: 4 753
Е и да се изпикам там ли.. стига бе... целия плаж шъ мъ разбере кът пусна боята от смущение...  Blush
Те много ще знаят от какво е...С тва слънце дето прижуля всинца са със зачервен фейс Mr. Green

# 35
# 36
  • Sofia
  • Мнения: 179
Е и да се изпикам там ли.. стига бе... целия плаж шъ мъ разбере кът пусна боята от смущение...  Blush
Те много ще знаят от какво е...С тва слънце дето прижуля всинца са със зачервен фейс Mr. Green

Сега прочетох, че било нехигиенично да си пишкаш през банския, а и ако си с бял бански ще вземе да ти лъсне жълто петно там отдолу.. Пък и някой ще те щракне, както си се чекнеш.. и голема беля ще настане.. Не си е работа.. те не напразно хората поставят WC на вратите на някои помощения около плажа...  Laughing

# 37
  • Мнения: 4 753


Сега прочетох, че било нехигиенично да си пишкаш през банския
ми ще си го отместиш на една страна бре Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 179


Сега прочетох, че било нехигиенично да си пишкаш през банския
ми ще си го отместиш на една страна бре Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Верно бее!  doh

А хартийката с която ще се позабарша (щото хигиената на 1во място) я слагам  за знаме на замъка!  Hug

# 39
  • Мнения: 4 753
Ква хартийка бре, ти нали ще си над автоматичното биде. Приливът си знае работата Mr. Green Ох, много ми стана смешно

# 40
  • Мнения: 5 393
Изтрещяхте тотално вече Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт