Re: КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 35

  • 30 117
  • 591
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 529
Браво Мастерче. Ние си общуваме не само в интернет а и на живо,звъним си ,ходим на срещи и се виждаме и това е най ценното на нашето Ка-Ге- Бе. Heart Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 15 458
Хайде и аз в новата тема! Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 472
Браво Зиче!!! Бабето е страхотно. Ще му го оставя на мъжа ми на компа да си го гледа доката ме няма. После ще му се видя като Мадона. А ето ви няколко теми за семинара на Балани / не бойте се несъм го измислила, изплагиятствах ги от форума/ "СЕКС В БАНЯТА" : "ЗА И ПРОТИВ ПЕЧЕНЕТО ПО МОНОКИНИ??": "ЧУДОТО НАРЕЧЕНО СВЕКЪРВА! Да им имам темите! Особенно с последната, понеже съм с двама синове съм лично засегната. Ама тези момичета такива ги пишат, Като че ли ще са безсмъртни. Но нашето настояще е тяхното бъдеще. А, и още една: "СЕКС ПРИ 50-ГОДИШНИТЕ". Край, ние вече сме за умиране. Прости им, господи! Praynig

# 18
  • тук и там
  • Мнения: 312
Благодаря за хубавата и оригинална темичка,Зиче.
Страхотна бабка!
 Дядо Ваньо също не сваля очи от нея и те поздравява.
Приятна след обедна почивка!

 

# 19
  • Мнения: 7 385
                          Шпунц, ти ме върна една година назад  Laughing Ще имаме скоро  първи РД - 23 октомври.Четох първата темичка и ти си една от първите /ако не си първата баба/ активно включила се.Гледам аз обаче и се питам Бабилия и Бабче една и съща ли са?  newsm78 Щот стила е познат ,но нейма е друг.
                                            Интересно ми беше да чета ... и продължавам след като ме освободят внуците! Mr. Green

# 20
  • Мнения: 5 001
Диде,Бабилия и Бабче една и съща са- ДА!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 529
Дидиаи аз четох първата страница от 23 .10. 2007 само.  Да едно и също лице е. Жалко е ,че тези дето започнахме останахме малко... но  пък имаме много свежи попълнения и редовни.

# 22
  • Мнения: 7 385
                           Шпунц,аз мисля ,че само Баба хулиганка и Бабиля ги няма.Другите сме тук,а попълненията са все още далече от баби  Laughing  bouquet

# 23
  • Мнения: 5 001
                          ,а попълненията са все още далече от баби  Laughing  bouquet


Особено някои(хи-хи-хи-хи)...  Blush Blush Blush Blush

# 24
  • София
  • Мнения: 1 529
                           Шпунц,аз мисля ,че само Баба хулиганка и Бабиля ги няма.Другите сме тук,а попълненията са все още далече от баби  Laughing  bouquet
Дидиаи аз четох първата страница от 23 .10. 2007 само.  Да едно и също лице е. Жалко е ,че тези дето започнахме останахме малко... но  пък имаме много свежи попълнения и редовни.
е
Е Дидиа аз да съм писала някъде че са баби попълненията... Laughing Wink
 Май от първата тема пишем аз ,Дидиа,Моничка,Арита ,Тайна,Зиче и Жабче.
 Мисля си че видях една баба Диди от Русе ,нека Марси ако иска разбира се да я прикани пак във форума...

# 25
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Еееее къде се върнахме.... спомени , спомени.  Hug
Хубаво беше и още по-хубаво става , задружни и отзивчиви.  Heart Eyes

Кво беше.... баби диви и щастливи , палави , игриви. Crazy

# 26
  • София
  • Мнения: 1 529
Еееее къде се върнахме.... спомени , спомени.  Hug
Хубаво беше и още по-хубаво става , задружни и отзивчиви.  Heart Eyes

newsm10 newsm20 kiss newsm51

# 27
  • Мнения: 7 385
                      Шпунц,аз като казах,че попълненията са далеч от баби имах предвид,че бабките си пишем от първата темичка  Laughing Просто направихме десант и в кандидат - бабките  Mr. Green Бе ще ги обучим за да са още по-печени. Peace и тъщите и свекървите /бъдещите/  Laughing Пък ние каквито сме - такива.Късно е вече да ни моделират. Mr. Green

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 614
EEEEEEХХХ големи спомени ви удариха . Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

БАБИ ДИВИ И ЩАСТЛИВИ И ЗА КЕКС ПАЛАВИ ИГРИВИ .
smile3532 smile3532 smile3532 smile3534 smile3534 smile3533 smile3533

# 29
  • София
  • Мнения: 1 529
 HugЗиченце, трябва да дадем линк към темите ни за кекса в  тази   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=321490.0
 Как е днес Вики?

Общи условия

Активация на акаунт