Какъв ще стана като порасна?

  • 1 837
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 215
Дъщеря ми си мени професийте периодично (като всяко дете предполагам).Ту ще става лекарка а после продавачка на лекарства. Мечтае да е "балетка" а после певица. Няма, няма и нещо друго и хрумне.Голяма сладурка-на 3 г.

# 16
  • София
  • Мнения: 39 775
Дияна до скоро се въртеше около нашите професии - програмист като баща си или инж. като мама. За последното силно бих се замислила.
След това искаше да е треньорка по плуване. След това пък по езда. Наскоро каза "аз ще съм художничка". Даже и в такава паралелка я записах. От време на време си припомня, че е искала и иска да е тренерка по езда. Макар, че за нея ездата е "возене в/у конче".

Миналият месец мама ме открехна, че съм имала мечта да бъда ветеринарен лекар. Аз не помня де Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 960
Щерката пермаментно си сменя желанията...повлияна от нещо гледано ,от някакви нови впечетления от приятелки и т.н.Има време  да се реализират в живота....нека сега си помечтаят повечко. Peace

# 18
  • Мнения: 4 965
Доскоро дъщерите ми мечтаеха да станат звездни рейнджъри или русалки. Вече едната има реална мечта - снощи ми каза, че иска да стане сладкарка, за да прави "кафяв шоколад с много лешници отгоре и после в бяла опаковка" и да украсява много и различни торти. Щяла мен да ме черпи без пари...  Joy
Другата иска да стане "мама".

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 179
"мекененка", "баРеЛина", "строителка на къщи", последно "най-вкусната готвачка на света"  Joy

# 20
  • Мнения: 145
Сладурско, знае ли човек! Thinking Аз като се замисяля съм искала да стана "булка". И така и стана- рано булка, а след това другите работи.....

# 21
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Певица и майка. До сега не си е променяла желанието, обаче може да пее и пее вярно. Търси си и сцени. Щом види нещо, подобно на подиум се качва и започва.

# 22
  • Мнения: 1 447
Дъщеря ми първо искаше да става булка,после продавачка,а сега рейнджър.Често променя решенията си.

# 23
  • Мнения: 3 929
Е, определено не зная, какъв иска да стане синът ми, но аз го "виждам" като инженер или компютърен специалист, а може би и лекар. А е толкова артистична натура...

# 24
  • Мнения: 130
"каква ще станеш маме като пораснеш голяма"
"Гулама" Crossing Arms

# 25
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
"Изроботател" беше първото желание на големия ми син. Joy
После взе да се заглежда в  професиите на близките - художник, арехолог, писател, концептуалист и... метъл (като 12-годишния си братовчед  Laughing).
Малкият сигурно ще стане дегустатор.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт