Как се ползват четки за грим?

  • 29 838
  • 150
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 901
Дали не се продават пълен набор с четки? Имам много изискана колекция от  видеоучители за гримиране по всякакви поводи. Забелязах, че четките, които ползват са практични. Ефектът е в пъти повече от моите подръчни четчици /макар, че и аз имам, но ползвам основно две четки/. Така например за под очите ползват четка за разнасяне на коректора, която е много специфична. За клепача само с апликатор не става. Иска си и четчица там. Ами въобще всяка част от лицето си иска четката. Направо истински фотошоп. Някой знае ли каква четка за ретуш се ползва. Днес пробвах с романтичен грим - стана страхотно. Да се мъча досега само с две калпами четки.  newsm78

Можеш ли да ми дадеш линковете на тези видеоучители, които спомена, защото на майтап реших да пробвам  това, което видях в сайта на Диор и резултатът беше много добър  Simple Smile Ще съм ти благодарна и за други подобни сайтове   bouquet Hug

# 16
  • Мнения: 3 695
я да се запиша в темата за да взема да ги науча тези четки най после  Rolling Eyes  Simple Smile

# 17
  • Габрово
  • Мнения: 240
Ох, напоследък и аз съм се самозарибила по тези четки и много ми се иска да си купя пълен комплект. Бях разглеждала в Саса, но там различните четки бяха от различни видове косми, в зависимост от предназначението. Сигурно и това има значение.

# 18
  • Мнения: 1 095
За пудрата си ползвам една четка за пудра на Ревлон. Скоро си купих и една за фон дьо тен на Ланком (мацката в Бютизоната беше убедителна и ме зариби, поръчах си я от ebay обаче), но не съм доволна. Аз май и от новия си фон дьо тен не съм, с четка или без четка... Но тази четка трябва да се мие след всяко ползване, а когато сутрин бързам за работа няма как.

# 19
  • Мнения: 224
И аз сега много искам да си взема някакви четки, гледала съм доста клипчета, в които се показват различни гримове, но и се използват определени четки. За съжаление обаче изобщо не знам от къде може да се купят такива, които да са качествени, мислех си за МАК, но няма техни четки в ягодката, доколкото видях.
Преди време си бях купила две четки от "Двата щъркела" тук в Пловдив, но като бях преди няколко дни, просто толкова неадекватна беше продавачката, нищо нямаше идея за какво е.  Crossing Arms Питам я за една четка за какво точно служи, защото има някои, които много си приличат и тя "Ами вие не си ли ги знаете за какво са?".  #Crazy Платих това, което вече бях казала, че ще взема, казах "Мерси!" и си излязох... и повече кракът ми няма да стъпи там, просто под всякаква критика обслужването, а хич не продават евтино...  Naughty  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 411
Вчера обикалях Младост (от Бургас съм) да си търся такъв комплект.Все някви смешни кутийки с 4 къси четчици вътре,+ това са с пластмасови ресни,които са дебели  Confused
Аз искам един хубав комплект да си намеря и май накрая ще дам тези 65 лв и ще си поръчам от Crisma. ooooh!

# 21
  • Мнения: 411
Ехо!
Аз си поръчах четките за грим на Crisma.
Доволна съм от тях,имат си и мек несесер,който мога да си нося навсякъде. bowuu
brumbarche,опитах се да ти пиша на лични,но си достигнала лимита.

# 22
  • Мнения: 411
Аааа,забравих да кажа,че четките не са 15 както се вижда на снимката,а 12 - кофти тръпка.
Нищо,на мен ми харесват,но повече от тях няма да си поръчвам нищо. Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 624
Момичета,а тези четки стават ли за такъв грим,както е показано тук
http://www.youtube.com/watch?v=pWIk5c7jRuw
или трябват някакви по-специални четки newsm78

# 24
Дали не се продават пълен набор с четки? Имам много изискана колекция от  видеоучители за гримиране по всякакви поводи. Забелязах, че четките, които ползват са практични. Ефектът е в пъти повече от моите подръчни четчици /макар, че и аз имам, но ползвам основно две четки/. Така например за под очите ползват четка за разнасяне на коректора, която е много специфична. За клепача само с апликатор не става. Иска си и четчица там. Ами въобще всяка част от лицето си иска четката. Направо истински фотошоп. Някой знае ли каква четка за ретуш се ползва. Днес пробвах с романтичен грим - стана страхотно. Да се мъча досега само с две калпами четки.  newsm78
Тук има всякакви комплекти професионални четки.
http://www.-spam088-.com/company_products.php?company_id=15& … Четки%20за%20грим

# 25
Момичета и аз сyм се побъркала по такивa четки за грим. Наскоро си намерих даже Кабуки четка за 4 лв и ще си я взема тези дни!  Grinning А иначе като за начало отидете в един хубав магазин за художнически материали и си вземете пробно няколко четки- меки от естествен косъм, подобни на тези, които ги публикуват в интернет! Няма да се разочаровате, но естествено няма да откриете и всичко от което се интересувате. Друго, което искам да вметна е, да не ходите в Двата щъркела, безумно скъпо е, а нещата не са чак толкова добри, и да и тук в София обслужването е под всякаква критика... Успех и ако някой има още предложения или е намерил нещо някъде пишете Simple Smile  Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 194
Здравейте, за мен най важното е четките да са от естествен косъм, както и с достатъчно дълга дръжка.  Не е необходимо за домашно ползване повече от 5-6 четки.
Аз ползвам ето тези Peace
http://www.youtube.com/watch?v=bPQSWYwCyqA&feature=related

# 27
  • Мнения: 3 835
За фдт определено трябва да е от изкуствен косъм. Или в най-лошия случай - смесено (естествен+изкуствен).  Wink

# 28
  • Мнения: 1 885
Аз си взех четки MAC от ибей, чакам ги да пристигнат.

Специално техните четки имат номера.
Ето и обяснение коя за какво е:

http://www.macpro.com/templates/products/mp.tmpl?CATEGORY_ID=CATEGORY15084

# 29
  • Мнения: 4 447
Уха, тема по мойта част. Да се включа и аз!

Прегледах набързо темата и това, което мога да ви
споделя на прима виста е:

Втрилообразнат четка е за нанасяне на нежен блясък.
С нея не се отнема от падналият грим. Той се отнема с
пудра на прах и то с четката за руж.

После. Не си поръчвайте от тия скъпи четки от Крисма.
Аз имам такива от интернет и с доставката ми излязоха
40-ина лв. Много са добри.

Някой ако някой има въпроси за поръчка на четки нека
да ми пише на ЛС.  Peace

п.п. Като цяло цените на тази фирма са доста завишени.
Както и продуктие в Мейкъппро.

Общи условия

Активация на акаунт