Паднах по стълбите

  • 4 116
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 122
енищо му няма, все пак на дупе си паднала не на корем....щом и д-ра казва , че вс е ок, значи е така.
бъди внимателна Wink

# 16
  • Мнения: 5 393
В 7ми месец се изтърсих солидно на двора на вилата. Бая се разтресох. За късмет нямаше последствия.

# 17
  • Мнения: 87
Не се притеснявай,още повече че лекарят ти е казал че всичко е наред.Аз съшо съм падала-по време на първата ми бременност даже успях да се търкулна 2 пъти, Joyза щастие всичко бе наред.Сега при втората си бременност съм по внимателна и да чукна на дърво не съм падала.Не се притеснявай излишно.Лека бременност!

# 18
  • Мнения: 2 236
Здравей и от мен!Аз паднах по дупе във 2-рия месец,понеже беше зимата и една голяма поледица но нищо ми нямаше.След това в 8-мия месец паднах вкъщи по колене и по лице (ако можеш да си представиш въобще как е станало Grinning ),разцепих си устната,посиних си колената и ми се счупи малко парченце от предния зъб,но корема не успях да си ударя и  на бебчи нищо му няма....Така че не се притеснявай,най-много да сие разлюляла повечко.......  bouquet

# 19
  • Мнения: 4 335
Паднах в края на 8-я месец,една заледена локви4ка и аз отгоре и стьпах.Корема не си одарих,но дьлго ме боляха крака и срамната кост.Веднага отидох на преглед,бая се уплаших,ама още се смея като се сетя мьжо как се опитваше да ме вдигне(с беб4о тежахме колкото един уранен кашалот Joy)

# 20
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Успокой се! Щом си била на преглед и доктора ти е казал, че няма нищо. Аз в деветия месец се подхлъзнах на мокрото стълбище, но мъжа ми беше до мен и ме хвана не успях да падна. Обаче пък много се изплаших.

# 21
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
И аз съм падала, бях в деветия месец, простирах на балкона и когато приключих се запътих към хола, но се спънах в прага на терасата. Инстинктивно хванах пердето, което се разкъса и аз полетях странично, озовах се между вратата и табуретката, доста се разтресох и първото, което си помислих беше-Е, сега ако не родя...  Mr. Green , да, ама не. Нищо ми нямаше  Simple Smile

Щом доктора те е прегледал и ти е казал, че всичко е наред, няма от какво да се притесняваш  Peace
Леко бременеене и раждане ти пожелавам  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 9 441
Благодаря ви момичета!Радвам се,че има толкова отговори.Успокоих се!Благодаря от сърце!  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 1 524
Спокойно, аз се изръсих върху спалнята по корем в 27-ма седмица, много се притесних, защото бебка спрях да я усещам, но ме прегледаха и казаха, че всичко е наред, да не тревожа. Бебка вече е на 10 месеца и половина. Важно е след падане да се отиде на лекар и да се почива повечко.

# 24
  • Мнения: 362
Аз пък припаднах в 3-тия месец,на улицата.Разцепих си устната,остана ми белег на брадата,а да не говорим колко се уплаших.Ама нали някой ни пази,нас,кьопавите Grinning

# 25
  • Мнения: 864
Аз с първото паднах по корем.Бях с огромен корем и нищо не виждах  Joy
Проблеми не съм имала никакви.

# 26
  • София
  • Мнения: 17 592
Да, и аз паднах. Ами... после известно време ме болеше дупето. Резултатът от успешната бременност се вижда от лентичката. Споко, щом док. е казал, че вс. е ок - не се бой.

# 27
  • Мнения: 750
Не се притеснявай. И аз падах, само че в 7-ми месец и то си беше сериозно падане на леда. Бебето не е толкова незащитено, колкото си мислиш  Peace

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
При първата ми бременност бях в седмия месец, когато паднах по корем по един баир с чакъл... Стомахът ми веднага се втвърди и бебето спря да мърда. Докато стигнем до кабинета за преглед, бях останала без дъх от напрежение. Всичко беше наред.
С второто в шестия месец паднах на една заледена улица. Не можех да помръдна, един дядо едва ме вдигна  Laughing Дупето ми беше зверски натъртено, но на бебето му нямаше нищо.

# 29
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Аз в третия месец припаднах на спирката - доближих границите на ниското си кръвно. Разбих си носа, скулата ми беше доста зле, покрай очите - също. Хора извикаха линейка и като казах в бърза помощ че съм бременна ме закараха веднага в гинекологията. Биха ми инжекции, системи, прегледаха ме - всичко беше наред. Е, полежах си повечко, но всичко се размина. Сега в 7-мия месец паднах цели два пъти. Първия успях да се наглася така че да падна върху единия си крак, втория - няколко дни по-късно паднах на колена. С бебчо - всичко е наред, така че - споко.

Общи условия

Активация на акаунт