магазин New Yorker в София ?

  • 34 520
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 38
За всички които се интересуват Магазин New Yorker в София ще има след 1 година и то в някой Мол а не в подлез

А аз имам инфо, че до края на тази година магазинът в София ще отвори врати... Simple Smile
 

# 17
Като бях във Варна си купих много неща от там. Наистина имаше много добри продуки, и такива на ниска цена.

Питах момичето което ме обслужи на касата и ми каза че още няма в София, но скоро щяло да има 8 магазина.

В сайта на NewYorker, постоянно обновяват информацията, за новите магазини които ще бъдат открити, но в за Октомври и Ноември, най-близкия до София, който откриват е в Румъния. За декември още не пише, но дано да го отворят Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 576
Наскоро бях в магазина им във Виена и се учудих, че може да има по-големи боклуци и от Теранова..... даже си мислех да не са част от веригата, но под друго име.

# 19
Магазинът на New Yorker в Бургас отваря през декември в мола на Карфур.

# 20
Do  vsi4ki NewYorker 6te otvori vrati v 3 grada sledva6tata godina, Nqma da e tazi sys sigurnost.I vqrvaite mi 4e Sofia ne e sred tqh.Sofianci 6te ni vidqt na pazara 4ak 2010.Informaiqta za Burgas e gre6na 4e 6te bade prez dekemvri.

# 21
  • Мнения: 333
За София не знам кога точно, но със сигурност в началото на 2009г. ще бъдат отворени в Бургас и в Пловдив.  Wink

# 22
Факт е, че магазинът се радва на популярност във Варна.както казаха момичетата по-горе в софия няма да има магазин поне близката година.това че през 2009 ще отворят още 3 магазина в страната е непотвърдена информация.Но може да проверявате в официалния саит на марката www.newyorker.de .там пише всичко което ви интересува.a що се отнася до качеството на дрехите аз лично всеки месец си купувам от стоките и в началото се отнасях доста резервирано но като цяло съм доволна.Но на тези цени не може да се очаква че ще може да си носите дрехите 2 години.Все пак това е магазин за масовия потребител.Мисля че няма нищо общо с теранова както и с никой от познатите ни магазини.Истината е че във вски един магазин се намира по нещо за всеки вкус така че всичко е въпрос на вкус.

# 23
Във Виена, Прага и  Мадрид съм виждала New Yorker .

Има голямо разнообразие и цените са наистина добри.
 Само за сравнение искам да кажа че зимно яке което съм си купила от Виена на истинска разпродажба ( -70%)  във Варна бе 2 пъти по скъпо и то следващия сезон !!!

А за хората които казват че там продават "боклуци" искам само да кажа че това е МЛАДЕЖКА мода ...не за лелички Simple Smile

Таргет групата е 12 -35 години .

# 24
  • Мнения: 3 576
Ооо, да!
Аз съм една застаряваща и демодирана лелка, погледни ме!
 Joy

Трудно ли е да се приеме, че някои хора предпочитат качествени дрехи?!  ooooh!

# 25
ми то си пише totally blond  Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 412
Ей страшни нападки и обиди и то от нерегистрирани потребители  ooooh!
Всеки има право да харесва, купува и носи каквито неща си иска  Simple Smile
Аз специално съм голям фен на съответния магазин и имам дрешки купувани  преди 5-6 години (не от бг) и не са мръднали, главно на fishbone.
 Peace

# 27
  • Мнения: 3 576
ми то си пише totally blond  Laughing

Някъв нерегистриран може да чете, и то на английски..... постижение, за което може би ми пука?!!!!  Whistling

# 28
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
За дрехите не знам, нямам такива от тази марка, но имам такъв парфюм, който е страхотен, а ми свършва. Търсих го из сайтовете, но не го намерих. Във Варненския магазин само дрехи ли има?

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 841
За дрехите не знам, нямам такива от тази марка, но имам такъв парфюм, който е страхотен, а ми свършва. Търсих го из сайтовете, но не го намерих. Във Варненския магазин само дрехи ли има?
Има и аксесоари - чанти, колани, обеци, бельо, обувки ... ама парфюми като че ли не съм виждала  newsm78.
Утре ако ходя ще проверя   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт