смолянски мами

  • 21 129
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 32
При д-р Чанголова видеозона е четериизмерен и е нов,преди 6мес смени изцяло апаратурата,прави снимки,клипове и то с много високо качество,Казвам го от личен опит.За кафето съм за,казвайте къде и кога?
 lalalala

# 31
  • Мнения: 131
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА!
ДОБРЕ ДОШЛА НА  the_empres радвам се че се включи в нашата темичка.
Добре е да си поискаш от Чангалова снимката от ехографа защото тя сама няма да се досети да ти изкара.
Съгласна съм да се срещнем на по кафе това е добра идея Вилка,само кажете кога и каде

# 32
  • Мнения: 184
Както казах, аз тази седмица май няма да мога. Иначе всеки работен ден от 8 до 4.30 съм свободна. Ако искате във вторник или понеделник във Фантазия, към 10ч. Или предложете вие.

# 33
  • Мнения: 52
На работа съм всеки ден от 9:00 до 13:00. Ако решите нещо друго - пишете.

# 34
  • Мнения: 131
Страхотно работно време имаш the_empress
Къде работиш?
Аз си търся някаква работа до обяд,или нещо на половин работен ден.

# 35
  • Мнения: 184
Тогава към 13.30-14.00 някъде?

# 36
  • Мнения: 52
Работя за себе си, затова съм с такова работно време, но като се видим ще разказвам повече.  Ако сте съгласни може в понеделник в 13:30 във Фантазия? Само дето незнам как ще се познаем  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 184
Аз съм съгласна за понеделник 1.30 във Фантазията.

# 38
  • Мнения: 131
И аз съм съгласна за понеделник в 13.30
Ми може да носим някакво цвете да речем ще е забавно Grinning

# 39
  • Мнения: 32
Привет мамчета newsm53.В понеделник имам едно ходене до болницата,да насоля някои лекари smile3512 ,за поставената ни "диагноза"на която аз  smile3511 така им повярвах smile3555 и надявам се да успея да дойда.
 какво ще е   Flowers Sunflower    newsm78

# 40
  • Мнения: 52
Милички аз нямам градинка, която да обера  Rolling Eyes, а да взема саксия ще ми е тежичко, затова ако искате да носим по една мъничка плюшена играчка. Вярвам, че всяка от вас има такава. Пак ще е забавно. Имам едно малко жълто  kyllmg

# 41
  • Мнения: 184
Милички аз нямам градинка, която да обера  Rolling Eyes, а да взема саксия ще ми е тежичко, затова ако искате да носим по една мъничка плюшена играчка. Вярвам, че всяка от вас има такава. Пак ще е забавно. Имам едно малко жълто  kyllmg
newsm10

# 42
  • Мнения: 131
 
Става  и аз имам жълто пате много  интересно ще се получи.

Последна редакция: пт, 17 окт 2008, 19:29 от софи

# 43
Привет мами  newsm51
много готина група сте заформили може ли и аз да се включа при вас  Laughing
 cheers.жалко че изпуснах тази среща,но се надявам на следващата да сме заедно.

# 44
  • Мнения: 131
 Flowers RoseПривет Роси рос радвам се че групичката се увеличава.

Общи условия

Активация на акаунт