Вярвате ли на половинката си на 100%?

  • 10 189
  • 213
  •   1
Отговори
# 75
   Да, вярвам му.Вярно е също, че е човек и може да ме излъже, предполагам, но какво толкова, няма да дойде края на света я.

# 76
  • Мнения: 2 908
Да,вярвам на 100%-той е съпругът ми,най-добрият ми приятел,в прекият смисъл,ако не вярваш на най-добрият си приятел,значи нямаш никакъв приятел. Rolling EyesА и той ми е доказвал не малко пъти,че има защо да му имам доверие.Лоши изненади никога не ми е правил...не е променлив характер да не знам какво следва...познавам го не като петте си пръста,ами като единият си пръст само на ръката.

# 77
# 78
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Вярата ми е чуждо чувство на мен. Вярвам само на очите си, каквото видя - това е. Ако не съм виждала, само мога да се надявам или съмнявам.

# 79
  • Мнения: 3 785
Като отворена книга ми е, вярвам на 100% на това, което виждам в него А на това, което ми казва или обещава- Mr. Green Не повече от 50%, мисля Thinking

# 80
  • Мнения: 1 259
Да, ама не съвсем 100, ами 99%... винаги имам място за недоверие и не само към него... към всеки!

# 81
  • Мнения: 1 477
Извинявам се, но какво разбирате под "аз на себе си не вярвам 100%"  newsm78
И аз на тези отговори много се учудих.На съпрузите си не вярвате.А в себе си как е възможно да не вярваш.Не става въпрос за реагиране в спонтанни ситуации.По-скоро за възможност и действия ,зависещи от нас самите.Принципите и възгледите не се променят така внезапно.

# 82
  • Мнения: 7 947
Ще взема да пусна май една тема и аз: "Кой вярва на себе си 100%", щото май повече от половината форум не си вярват...

# 83
  • Мнения: 1 477
Ще взема да пусна май една тема и аз: "Кой вярва на себе си 100%", щото май повече от половината форум не си вярват...
Joy

# 84
  • Мнения: 1 731
Айде и аз към това число.  Joy
Вярвам му повече ,отколкото на себе си.
Hug

# 85
  • София
  • Мнения: 13 229
Я, колко учудващо, че 51 човека са отговорили положително  Shocked
Аз лично очаквах да са двама-трима сбъркали бутона, но явно има да добивам още жизнен опит... Joy

# 86
  • София
  • Мнения: 8 943
Само на него вярвам на 100%.

# 87
  • Мнения: 2 556
Не, на никого не вярвам на 100%. Ама наистина на никого.

Пък на мъж да се вярва сляпо съвсем загубена кауза ми се вижда. Всичките ми приятелки, които се кълняха в мъжете си, са вече разведени, така че...

# 88
  • Мнения: 534
 Thinking май май не

# 89
  • Мнения: 668
 newsm78 вярвам му,но все пак е мъж.....никога не може да си сигурен какво моге да ти поднесе съдбата,така,че Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт