Вярвате ли на половинката си на 100%?

  • 10 160
  • 213
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 142
Би било твърде наивно от моя страна... Laughing
Peace

и въпреки това му вярвам, но си имам няколко процента, които си остават да ме измъчват...  Confused

до сега никога не ми е дал повод да се съмнявам в него за каквото и да било, надявам се да не ми се случва

# 61
  • Мнения: 3 153
На себе си не вярвам на 100%, какво остава за някой друг, пък било и половинката.... Crazy

# 62
  • Мнения: 740
Е аз предпочитам да съм наивна и да му вярвам и на повече от 100%.
Незнам, ако на най - близкия ми човек не вярвам то на кого.. newsm78

# 63
  • Мнения: 7 947
Е на 100% не му вярвам, може би на 95%...
Смешното е, че никога до сега не съм го хващала в лъжа за нещо сериозно, а за някакви дреболии, ама нали съм си "огън" и вдигам веднага скандал - та милия и това вече не си позволява...
Доверие обаче за това дали ме обича, дали ще се грижи за мен и за детето и ще прекараме живота си заедно - винаги съм имала на 100%!!!

# 64
# 65
  • Мнения: 1 054
Не.... и едва ли някога на някого ще повярвам на 100%... то аз на мене си и 90% нямам доверие...  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 7 947
Извинявам се, но какво разбирате под "аз на себе си не вярвам 100%"  newsm78

# 67
  • Мнения: 1 168
Не, често съм го излавяла в дребни лъжи, ама или твърде добре го познавам /което е по-малко вероятно/ или не умее да лъже добре. Пък и за малко неща ми пука дали ще изшмекери. И без това трудно взема решения сам, а като вземе се оказват 50% неудачни, та почна да си взема поука!

# 68
Би било твърде наивно от моя страна... Laughing
yes

# 69
  • Мнения: 1 054
Извинявам се, но какво разбирате под "аз на себе си не вярвам 100%"  newsm78
За мен само мога да кажа... като казвам, че не си вярвам имам предвид, че каквото и да мисли човек, че ще направи в дадена ситуация ("Аз никога не бих постъпил така..", "Абе, аз на твое място бих направил...") като му дойде "яйцето до дупето" сам себе си изненадва с реакциите и постъпките... Та така не вярвам на себе си, не вярам и на него каквото и да ми казва, че ЩЕ или НЯМА да направи или няма да постъпи (ЩЕ) по определен начин.  Peace

# 70
  • Мнения: 53
Ние сме хора и по природа сме си непостоянни, така че как да кажа че вярвам на съпругът си на 100 %, като и на себе си не мога да вярвам толкова. Въпреки, че за мен той е 100 % мъж и многократно е доказвал че може да му се има пълно доверие, моята вяра в него в процентно изражение е 95. Останалите 5% си ги отставям като един вид застраховка за извънредни обстоятелства.

# 71
  • Немция
  • Мнения: 6 916
Вярвам едно 99% в мъжа си. Имам му "желязно" доверие. Пу да не му е уроки! Laughing

Иначе съм се сблъсквала преди години и с други типажи(разбирай "гаджета"), в които определено не вярвах така безрезервно. Интуицията не ме излъга в това отношение.
Май мъжът ми е единствения, който събуди в мен такова високопроцентово чувство на доверие... Thinking

# 72
  • Мнения: 18
чак пък да му вярвам 100% не,на себе си не мога да повярвам толкова

# 73
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не вярвам, защото е непредвидим! логиката казва едно, нормалният  4овек  реагира по един ,а той по свой си на4ин и ми катурва вси4ки о4аквания, особено за лошите изненади!

# 74

Общи условия

Активация на акаунт