чипите носленца

  • 4 163
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 206
Поредните бабини деветини.  Joy Joy Joy

# 16
  • София
  • Мнения: 39 765
Поредната част от бабините деветини.
Дияна като бебе беше с доста чип нос. Не съм я стискала, мачкала и т.н. Сега носа й е нормален.
Алекс прилича на нея, но не е чак с толкова чип нос. И него няма да стискам Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 1 535
Като чета поредната подобна щуротия направо ми настъхва косата  #Crazy. В кой век живеем...
Това си е ген и с пощипване нищо не можеш да промениш  Peace
Прилича ми малко на лепенето на щръкналите ушенца, за да се приберяли  Crazy

# 18
  • Мнения: 9 973
свекито ме караше,ама бързо я отсякох

# 19
  • Мнения: 2 197
За пореден път: не можеш да промениш генетично заложения външен вид на детето. И да го стискаш и да го вържеш и да го лепнеш - ефекта е нулев.
Shocked малко се притесних от прочетеното, но пък който го е измислил сигурно  е имал основание.Ние все пак не сме негроидна раса и не ни е заложено в гена такъв тип плоски носове......
Имал е основание да си прочете отново биологията за ... клас (в зависимост от годините си, ние сме го учили в 8-ми). А българин с негроиден нос не съм виждала.
Само определението гамбест не го разбрах, но сигурно е нещо страшно.
По мои наблюдения болшинството бебета и малки деца са с чипи носове. С течение на годините се оформят. Моят нос също е бил чип. В момента изобщо не е нито чип, нито гамбест (предполагам, че е нещо широко). Дъщеря ми няма чип нос и досега не се е променил кой знае колко, ще видим нататък.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 524
Направо да се сложи щипка за плуване, то горкото ще се научи да диша само през устатата.

Дали може да се повлияе на формата на нослето стискане и мачкане - съмнявам се. Доста африкански племена /и не само африкански/ променят външността на бебета и децата, но с доста по-драстични методи от стискане. Такива методи са например, сллагане на тежести за да се удължат ушите или халки на вратлето и подобия.

Моя нос е стискан от майка ми, но развалих цялата красота на 5 години, като се изтресох от катерушката по нос  Mr. Green

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Оле-ле  ooooh! какви са тези дивотии пак бе хора. Повечето бебчета са с малки, чипи нослета, по-късно се оформят. Както и да го стискаш няма да избягаш от гените  Peace

# 22
  • Мнения: 2 132
Ама че глупост newsm78

# 23
  • Мнения: 583
Чула съм за подобни "процедури", но не ги практикувам. Не намирам смисъл в тях.

# 24
  • Мнения: 259
За пръв път го чувам и не мисля, че ще има някакъв ефект. Това си е ген.

# 25
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Не мога да правя такива неща Joy

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Чудя се да се смея ли,или да плача...... #Crazy newsm78

# 27
  • Мнения: 5 393
 ooooh! ooooh! ooooh!

По темата- нищо не съм му правила на носа. Какъвто- такъв. Все още е чип.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Не съм го чувала.Жалко.А дали на дете почти на 3г ще стане...... Wink Laughing

# 29
  • Мнения: 645
А ако поискам нослето да е чипо, примерно, пък то не е?! Какво трябва да направя?  newsm78
Не вярвам на подобни неща. Просто въпрос на ген.

Общи условия

Активация на акаунт