"15-годишна в ”Пирогов” за перитонит, ражда бебе"

  • 9 702
  • 164
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 530
И друго...... - моята майка веднага ме усещаше,че съм бременна....Само 1 поглед и бе достатъчен за да разбере какво става с мен.
Готино е да си имаш под ръка такъв тест за бременност!  Hug

Hedra, точно това си мислех и аз. А и дори да има възможност да кърми, ако е вземала наистина някакви "хранителни добавки"  Tired или както там им се казва на химиите, с които се тровят спортистите, това не би ли било опасно за бебето?

# 121
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Не съм сигурна, защото не знам какво е взимала - ако са само протеинови добавки, не би трябвало да е проблем (нали не може да ги взима в момента). Ако е нещо друго, особено някакви хормонални на базата на андрогени (тестостерон и прочее), тогава и кърма няма да има.

# 122
  • Мнения: 1 919
 Wink мен ми е интересно как са кръстили бебето Blush

# 123
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Прави ми впечатление, че всеки гледа от неговата си камбанария. Мислите от позицията си вече на по-възрастни, зрели жени. Това си е едно момиче на 15 и се замислете какви сте били на неговата възраст, на какъв акъл сте били. Отговорността не може да поеме цялата, ще я поемат нейните родители това е ясно. Със сигурност ще и се наложи да порастне преждевременно и ще се лиши от доста неща, които ще изживеят нейните връстници. Това ще е нейната отговорност, която вярвам е не лека за нейната възраст. Да са живи и здрави и да си отгледат детенцето. Разбрал, не разбрал, зрял, незрял в случая вече няма значение. Важното е ние да се позамислим, да образоваме децата си и да общуваме с тях, за да може да разберем навреме, ако се случва нещо с тях.
newsm10 smile3501Напълно съм съгласна. Много се надявам и се моля Praynig и аз да бъда една добра майка и да успея да възпитам дъщеря си правилно, но всеки ден ме е страх, че мога да сбъркам някъде и тя да се отдръпне от мен. С моята майка сме и приятелки, но имаше период, когато и аз като повечето тинейджъри мислех, че родителите ми не ме разбират и са ми едва ли не врагове #Crazy. Така че не можем да обвиняваме и майката, че не е разбрала, че детето и е бременно без то да споделя с нея Thinking

# 124
  • Мнения: 176
Все си мисля, че майката, т.е. вече бабата, е по-виновна. Имам две дъщери, все си мисля, че колкото и да е трудно общуването, аз ще съм виновна ако не забележа ,че дъщеря ми е бременна. За жалост има много хора, които увлечени в ежедневието и оцеляването, не забелязват децата си.

# 125
# 126
  • Бургас
  • Мнения: 529
Много интересно ooooh!. Може би ще я срещнем по-нататък из форумите  Thinking.

# 127
  • Мнения: 3 869
Не знам момичето дали е знаело, дали родителите са обрънали внимание, НО
Какви са, бе джанъм, тези лекари в "бърза помощ", дето не могат да различат бременност от перитонит?!?!?  #Cussing out Онемях просто!!!

# 128
  • Мнения: 651
Перитонит е било първото впечатление..ми "подута" е била  Crossing Arms
Преди малко гледах по БТВ - никаква информация от болницата, не се знае дали ще си го гледа или ще го остави. А една 15 годишна циганка обясняваше, че не е възможно да не е знаела, че е бременна, че носи живот.  Crossing Arms Това е и моето мнение.  Crossing Arms
Циганката поне ще си вземе детето, нищо че се разделила с таткото.

# 129
  • Мнения: 2 960
факт ,за който е виновна една огромна липса на родителско внимание/да не разбереш ,че нещо такова се случва с детето ти -недай си боже / и едно нереално незапознаване на една девойка със истините от реалния живот.Всичко е възможно на този свят .хмммм  newsm78 или пък мамичето си мълчи и си знае!!!

# 130
  • Мнения: 2 746
Знаела е и още как! Ще видите, скоро истината ще излезе наяве.Аз лично смятам, че младите не са чак толкова невежи, все пак има интернет в днешно време!Не вярвам да не знае какво е презерватив, не вярвам да не е чувала изобщо за противозачатъчни хапчета.Пък и сигурно нейни приятелки, които водят полов живот са споделяли "опит". Ако, да речем, до 5-ти и 6-ти месец не се е усетила какво става /което е напълно възможно /, то след това няма начин да не разбере.
Ами това:

Перитонит е било първото впечатление..ми "подута" е била  Crossing Arms

Егати и подутия корем от перитонит!  Grinning  Предлагам, доктора, поставил тази диагноза незабавно да бъде уволнен!

А какво ли става с бащата? Разбраха ли кой е?

# 131
  • Мнения: X
Чудесно е, че са решили да си го гледат.
А пък иначе не можем да съдим кой е виновен, дали са били неуки и непросветени.. Хора - всякакви, и всеки си има съдба.

# 132
  • Мнения: 3 268
Представяте ли си наистина в какъв шок ще е бащата и родителите му като разберат.Щото съм сигурна,че и той ще е непълнолетен. Rolling Eyes

# 133
  • Мнения: 115
ееее а това бебе не рита ли бе??? Моето щеше да ми пробие корема отвътре, та не ми се вярва тая работа, че не се е усетила newsm78 За цикъл , подут корем по може да се заблудиш , ама някой да мърда в корема ти ....нямам обесненое.
Боже, пази децата ни Praynig/ , че ние трудно май ги опазваме. /
Какъв стрес за всички ooooh!

# 134
  • Мнения: 2 960
ееее а това бебе не рита ли бе??? Моето щеше да ми пробие корема отвътре.


не хълца ли???Абе невъзможно ми се струва да не се усети,то се върти ,краченца мърдат ,ръчички те подбутват и подпират.... ooooh!мнОООго спечена работа!!!

Общи условия

Активация на акаунт