"15-годишна в ”Пирогов” за перитонит, ражда бебе"

  • 9 657
  • 164
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 645
 newsm78 #Crazyчудя се на днешната младеж колко са необразовани в тая насока и то в това време на телевизии ,предавания,интернет и пр...... Banghead

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
В днешно време случката е повече от странна. Като се има предивд, че децата вече се раждат с висше образование, момиче на 15 години да е толкова неуко... Думи нямам.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 809
То освен корема има и много други признаци и неразположения, дори и да и е малък корема, това бебе трябва да рита?!? Shocked Не ми се вярва да не е знаела, ама всичко се случва

# 18
  • Мнения: 3 268
Ееее,хайде сега,не е въпроса в днешната младеж.Знаят много повече от нас на тяхните години,но необразовани хора винаги ще има.Всичко тръгва от семейството,те къде са гледали!?

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Shocked Shocked Shocked

Вече нищо не ме очудва  Crazy

Така е. Има какви ли не  случай вече  с тинейджъри. Докато бях в болницата за задържане дойде момиче на 12г. българика  за да прави аборт. Майката явно беше извикана от лекарите и не знаеше. Така викаше и се караше на дъщеря си  ooooh!. Ама  полза никаква.

# 20
  • Мнения: 1 477
Не вярвам, че на 15 години младо момиче може да е толкова необразовано, че да не забележи как корема и расте.Да не говорим за останалите симптоми.Знаела е, но явно го е криела...може би от родителите си  newsm78Дано поемат отговорност за бебето...то не е виновно за нищо  Praynig

# 21
  • Мнения: 2 312
  Shocked Shocked ShockedНещо не ми се вярва цялата история-особено с незнанието ,че е бременна.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 227
В днешно време случката е повече от странна. Като се има предивд, че децата вече се раждат с висше образование, момиче на 15 години да е толкова неуко... Думи нямам.
Абсолютно.

Ето и още един случай: http://dnes.dir.bg/2008/07/01/news3152693.html

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 13:26 от Люта чушка - пиперлийка

# 23
  • Мнения: 4 335
Е поне не сме неуки само в Бьлгария Mr. Green

# 24
  • Мнения: 8 229
Моя приятелка роди третото си дете миналата година по подобен начин. Разбра чак в 6-я месец, че е бременна. Преди това имаше доста здравословни проблеми, лекуваше и тежка форма на колит. Имаше някакви съмнения в един момент, че може да е бременна, но лекарката при която отиде на преглед не видяла нищо. Чак в 6-я месец беше вече съвсем сигурна. Тогава отиде при гинеколожката, с която се беше консултирала първоначално, а тя започнала да оправдава своята некадърност с колита. Уж при колит не можело да се види хубаво и разни такива. Приятелката ми много се притесняваше как ще е детето след всички тези лекарства, които беше изпила през тези месеци. За щастие се роди едно здраво момиченце, което вече е на повече от година.

# 25
  • Мнения: X
Да бе, да, естествено, че не е знаела. И мама и тате ако и се вържат......

Естествено, че е знаела, то да не е, като да си преял това.

# 26
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
 Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 3 674
Не мога да повярвам, че е възможно! Та, нали плода  се движи вътре в утробата на майката, как така няма  да знае, че е била бременна...  #Crazy Просто е невероятно, за да е истина... newsm78

# 28
  • Мнения: 189
И аз се съмнявам,че не е знаела.

# 29
  • София
  • Мнения: 15 466
Мен ме учудват лекарите от бърза помощ, които са я закарали със съмнение за перитонит.Какви лекари са, щом не са разбрали,че е бременна и ражда?

Общи условия

Активация на акаунт