Споделете мнения за Д-р С.Славчев АГ-окръжна болница Варна

  • 168 412
  • 810
  •   1
Отговори
# 120
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Благодаря.

# 121
  • Мнения: 12
И аз в петък ходих и не съм чакала.

# 122
  • Мнения: 195
И аз бях в петък на консултация и не съм чакала. За мен чакането също не е проблем.
charchi аз не съм запленена от него, нито го намирам за чаровен. Даже напротив - малко прекалено ми идва фамилиарнечето му с пациентите.
Sagapo, galatea72 в сравнение с воденето на ЖК с предишната ми бременност акушерската работа според мен не е на ниво. Преди на всяко посещение ми бяха измервани обиколка на корема, височина на матката, кръвно налягане, килограми. Сега единствено на кантара се качвам. За мен лично обаче по-важно е лекарят да е на ниво  Peace На последната консултация ми обърна доста внимание, огледа бебето обстойно. Влагалищен секрет не ми беше пускан досега, за което трябваше да му напомня.

Има ли мами родили при него нормално? Много ми се иска да споделят отзиви как е протекло раждането.

# 123
  • Мнения: 11
Kisa05 аз имах нормално раждане при д-р Славчев в началото на тази година, но не знам какво точно те интересува. При мен нещата се случиха много бързо и сравнително лесно. Най-правилно според мен е да обсъдиш с доктора какво те притеснява, не вярвам да ти откаже  Simple Smile.  Лично аз съм доволна, че се оставих да ме разубеди от идеята ми за секцио. Голям страх имах от нормалното раждане /наследство от първото ми раждане при известно светило/, който за щастие и благодарение на подкрепата на д-р Славчев не се оправда. Мога само да кажа, че раждането протече много спокойно и нетравмиращо за психиката и физиката ми /не случайно слагам психиката на първо място/. Благодарна съм за човешкото отношение, което получих по време на бременността и самото раждане.

На мен също не са ми мерили височина на матката и обиколка на корема, но на всяка консултация доктора ме преглеждаше на ехографа, така че евентуални проблеми не оставаха незабелязани  Wink.

Да вметна само, че и аз имам база за сравнение  Laughing

# 124
  • Мнения: 195
retol благодаря ти за отзивите  Hug Разбира се, че ще обсъдя всичко с него като му дойде времето.
Много ми е познато всичко, което описваш. След първото ми раждане не исках и да си помисля за второ още повече нормално  Sad
Притесненията ми са да не ме пришпорват, ако е възможно да не ми слагат системи, да не ми пукат околоплодния мехур ненужно рано, да ме оставят да се разхождам...А не да дойде някое светило и от разкритие 5-6 см за час и 45 минути да ме изроди.
Това което ме интерисува е склонен ли е да обсъжда всяка една стъпка от раждането, слага ли рутинно системи, прави ли епизиотомия дори и да няма нужда...

# 125
  • Мнения: 727
retol благодаря ти за отзивите  Hug Разбира се, че ще обсъдя всичко с него като му дойде времето.
Това което ме интерисува е склонен ли е да обсъжда всяка една стъпка от раждането, слага ли рутинно системи, прави ли епизиотомия дори и да няма нужда...

да склонен е
Родих февруари при него,без системи,без епизиотомия....разхождах се преди магарето постоянно,спука ми водите на 8см разкритие Peace

# 126
  • Мнения: 0
Здравейте бъдещи мами.Аз също ходя на жк при доктор Славчев и съм доволна.Всеки път ме гледа на ехограф, пуска ми необходимите изследвания.Искам да питам вече раждали при него как е минало, доволни ли са?Благодаря предварително.
p.s. Ако нямам проблем мисля да раждам нормално.

# 127
  • Мнения: 195
Благодаря anilevI bouquet  Успокои ме, че съм направила правилен избор.

# 128
  • Мнения: 3


Има ли мами родили при него нормално? Много ми се иска да споделят отзиви как е протекло раждането.

[/quote]

Раждах нормално при д-р Славчев април месец, той ми води и ЖК. Останах много доволна от него. Въпреки, че пренасях вече няколко дни, предизвикване на раждането остави за краен случай, предпочиташе всичко да тръгне по нормален начин:)Така и стана, и благодарение на него 30 мин някъде след приемането ми в болницата вече бях горда Мама:) Наложи се дори да го вдигна посред нощите-дойде много бързо в болницата. Всеки ден след това ме посещаваше в болницата, дори и ми е звънял по тел да ме пита как съм...изобщо нямам думи за неговото отношение, не само е добър лекар, но и човек.

# 129
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,
и аз да се включа по темата.....
Раждах преди близо 3 месеца при д-р Славчев и съм страшно доволна. Не ми е водил той ЖК-то, но ме пое от края на 8-ми месец и бих казала, че нито ми е претупвал прегледите, нито ме е карал да чакам. Звъняла съм по всяко време, с какви ли не въпроси и винаги ми е вдигал и ми е отговарял. Винаги е бил много внимателен и ми е обяснявал всичко за което съм се притеснявала или за което съм искала да знам по-подробно. Следеше всичко много внимателно и така ме подготви, че като дойде момента бях адски спокойна ( първо раждане ми е ). Всичко мина много бързо, беше неотлъчно до мен и ме успокояваше. След това идваше всеки ден на визитация.
Относно чакането искам да Ви споделя, че искаме,неискаме се получава така, че се налага понякога да почакаме. Когато аз влязох да раждам, беше петък и бяхме 4-5 негови родилки. Просто и той е човек и нямаше как да огрее и на 2-те места  Wink
Живот и здраве при втора бременност пак бих се записала при него и бих му се доверила напълно.
Препоръчвам Ви го с две ръце  Simple Smile

# 130
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Във петък бях при него да го питам дали ще може при него да раждам,отговорът беше положителен.Не чаках особенно,само едно мамче.Нормално.Много ми допадна на пръв поглед и съм доволна от ехографския преглед.Каза ми,че юли месец щял да бъде в отпуск и после до края на годината е на линия.Не бил привърженик на секциото,но съм печелела в моя случай.

# 131
  • Мнения: 86
Здравейте момичета,
дълго се чудех към кой лекар да се обърна след разочарованието ми от Д-р Петинка Цветкова. След като прочетох тази тема реших да рискувам и да си запиша час при д-р Славчев. Ще споделя мнение след прегледа на 08.07, надявам се всичко да е наред!  Praynig

# 132
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Не може да не ти хареса,страхотно отношение.Каквито и въпроси да зададеш ти отговаря подробно.Забелязах,че не е от докторите,които говорят за пари.Тази тема изобщо не се дискутираше.

# 133
  • Варненско мишле
  • Мнения: 168
Имам позната,която смята да се записва  при Петинка Цветкова.
dobinko,би ли споделила впечатленията и разочарованията си

# 134
  • София
  • Мнения: 30 146
Имам позната,която смята да се записва  при Петинка Цветкова.
dobinko,би ли споделила впечатленията и разочарованията си

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=584414.75;topicseen

тук съм срещала доста мнения за нея.

Общи условия

Активация на акаунт