Споделете мнения за Д-р С.Славчев АГ-окръжна болница Варна

  • 168 702
  • 810
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3
За следродилен преглед не се иска направление просто трябва да се обадиш на Соня за да ти запише час,а за цитонамаска която се прави след като спреш да кърмиш тогава ти трябва направление.  Wink

# 691
  • Мнения: 533
Родих дъщеря си на 3.11.12г. при доктор Славчев.Невероятен лекар и човек. До последно се чудих дали да раждам при него или при когото ми бил късмета. Радвам се,че в последния момент реших да му се доверя. Имах леко раждане(поне за мен ) и благодарение на него успях да повярвам, че мога да се справя. Вдъхваше ми спокойствието,от което има нужда всяка жена в този момент. Запомних раждането си само с хубави моменти. И следващия път съм сигурна,че пак ще избера него! Wink

# 692
  • Мнения: 395
Дейза , честита ви малка принцеска Магдалена! Да ви е жива и здрава и да не спира да ви радва! Поздрави на Д-р Славчев за успешното провеждане на раждането!   bouquet

# 693
  • Мнения: 195
Момичета, в коя седмица  се чува сърчицето с коремен ехограф(ок. 8 нали?) и в коя седмица най-рано д-р Славчев записва за ЖК т.е. да не се разхождам два пъти ? Все още ли има винаги големи опашки или само когато има по спешност?

# 694
  • Мнения: 533
Момичета, в коя седмица  се чува сърчицето с коремен ехограф(ок. 8 нали?) и в коя седмица най-рано д-р Славчев записва за ЖК т.е. да не се разхождам два пъти ? Все още ли има винаги големи опашки или само когато има по спешност?
Мен ме записа в 10 седмица, но видя сърчице в 7 . Последните пъти като ходих не съм чакала повече от 30-40мин, но определено има доста хора Simple Smile

# 695
  • Мнения: 195
Момичета, в коя седмица  се чува сърчицето с коремен ехограф(ок. 8 нали?) и в коя седмица най-рано д-р Славчев записва за ЖК т.е. да не се разхождам два пъти ? Все още ли има винаги големи опашки или само когато има по спешност?
Мен ме записа в 10 седмица, но видя сърчице в 7 . Последните пъти като ходих не съм чакала повече от 30-40мин, но определено има доста хора Simple Smile

Благодаря! Аз 30-40 мин само не го броя за голямо чакане при д-ра Simple Smile

# 696
  • Варна
  • Мнения: 478
Здравейте мами ,и аз съм при доктора на ЖК.На мен ми каза ,че още в 8-ма сед.може да ме заведе на консултации.Сърцето се чува още около 6-7 седмица,ако не с обикновен,то с вагинален ехограф със сигурност.Доктора е много мил и разбран,всеки път ме глада на видеозон,веднъж бях само за направление но ми каза щом си дошла ,ще те погледна отново.Направихме и ФМ при него.Някой път не се чака много ,но последният път имаше доста момичета,но защото е бил на раждане сутринта и следобяд още две родилки го чакали,но няма как като искаме на всички да ни обърне внимание,ще се наложи да почакваме.Сончето и тя е много добра,отговаря на всичките ми въпроси внимателно и със разбиране.За сега само положително мнение имам и за двамата,надявам се и за в бъдеще да е така.

# 697
  • Мнения: 52
Здравейте момичета, бих искала да попитам дали при д-р Славчев може да се прави ранна Фетална морфология ( 11-13 г.с) и ако да дали в ОБ са прегледите или в частният му кабинет. Благодаря предварително!

# 698
  • Варна
  • Мнения: 25 330
Може и прави в сградата, където води ЖК и преглежда (това не е частен кабинет, той няма такъв).

# 699
  • Мнения: 3
Добро утро на всички, черпя ви с една широка усмивка Grinning , директно на въпроса: Д-р Славчев прави ли секцио?

# 700
  • Варна
  • Мнения: 25 330
Разбира се, че прави, кой АГ не прави Simple Smile

# 701
  • Мнения: 3
благодаря ти, котенце, за бързия отговор,  Hug за сега само проучвам, казаха ми за Евгения Георгиева, но май ще отпадне от класацията, иначе съм на 99,9 сигурна, че ще е в окръжка

# 702
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Категорично препоръчвам Славчев. Миналата седмица родих при него. Е, няма такъв лекар и такъв човек. Изключителен професионалист и невероятелн човек.
Помагаше ми много, наистина много. И то не само в родилната зала, а през цялата бременност и от самото начало на родовия процес беше изцяло на разположение. По 2 пъти на ден съм ходила на преглед.
А след като родих не е минал ден от престоя ми в болницата, в който да не е минал да ме види.
Не го казвам да му правя реклама, а за да изразя мнението си за него. Дори и вчера, по време на отпуската си ми отдели от личното си време. Просто е уникален. Цял живот ще му бъда признателна.

# 703
  • Мнения: 7 118
ivaneliq_q, честита рожбичка! Да расте здраво и усмихнато дете!

Някой знае ли до кога е в отпуска д-р Славчев?

# 704
  • Мнения: 3
а някой наясно ли е как стои въпросът ако някой друг ти води жк и искаш да родиш само при него, или е добре да се запиша при него ?

Общи условия

Активация на акаунт