Споделете мнения за Д-р С.Славчев АГ-окръжна болница Варна

  • 168 533
  • 810
  •   1
Отговори
# 705
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
ivaneliq_q, честита рожбичка! Да расте здраво и усмихнато дете!

Някой знае ли до кога е в отпуска д-р Славчев?

с четвъртък като бях при него каза, че било до утре т.е. до петък.
но докато ме приемаха в болницата с мъжа ми си говореха, че декември щял да взима някаква по-дълга, но за кои дни точно не знам.

# 706
  • Мнения: 7 118
Благодаря ти за информацията!   bouquet

# 707
  • Мнения: 0
Не трябва да ходи в никакви отпуски,защото трябва да раждам Laughing

# 708
  • варна
  • Мнения: 37
Да ви кажа пък аз в последният момент реших да не раждам при доктора, да не раждам и в Окръжна болница. Да ви кажа страшно съм доволна от дежурните лекари в АГ, бях настанена на 4 етаж, отделено от циганките. Доброто отношение си го получих. Три дни бях там, всички бяха много мили и любезни, отговаряха ти помагаха ти. Като им започне смяната идваха и ми казваха че те са дежурни и ако има нещо да им се обадя. ЕЕЕЕ по добро отношение не исках, щеше да е досадно вече. И най важното че излязохме здрави и спестихме много пари. Така че това им е работата на лекарите.

# 709
  • Мнения: 1
Привет и от мен!

Аз също искам да изкажа хилядите си благодарности към д-р Славчев за чудесното отношение по време на ЖК и при самото раждане, нито за миг не съм се почувствала притеснена от нещо. Не съжалявам нито за миг, че съм го избрала като лекар. Чудесен е първо като човек, и второ е  невероятен професионалист и отдаден на професията си.

# 710
  • Мнения: 0
Виждам доста положителни мнения за този псевдо доктор. Нека аз ви разкажа историята на едно момиче от вчера. За цялата си бременност този парфюмиран доктор не можа да определи термина и кг на бебето. 3-4 пъти бърка датата на термина, бебето беше казал, че тежи 3 300, а то се оказа 4 600. Вчера момичето е прието в Окръжна болница с контракций,  тя е усещала бебето  час преди да започне да ражда. Доктора обаче казва, че не чува тоновете на бебето. Момичето роди вчера мъртво бебе. И с цялата си наглост днес този доктор я обвинява, че тя е виновна, че е родила мъртво бебе. Как след като  2 пъти в седмицата е ходила на консултация при него,  родилката е здрава, не е имала никакви проблеми както тя , така и плода. Момичета, не се хващайте на хубавите думи за този доктор.
Споделих тази история, за да внимават повече жени и да знаят!

# 711
  • варна
  • Мнения: 37
Простотии, не вярвам да се отнася за Славчев. Съжелявам за случелото се.Всички знаем как се изчислява датата на термина. На мен ми го обясни лично той, така че чак 4 пъти да ги бърка ай ай моля те, не си разбрала нещо от разказа и. Килограмите са приблизително, не могат да са с точност. Много малко са хората който пишат негативни коментари тук, те се броят на пръсти и защо ли мхм..? Аз редовна чета коментарите, бях до скоро и негова пациентка. Не родих при него, защото нямах проблеми с бремеността и не ми се даваха излични пари. Така че не си разбрала нещо.

# 712
  • Мнения: 7 118
Лейди Варна, а ти пациентка ли си на д-р Славчев?  Thinking А да си допускала, че винаги може да се обърка нещо при раждането, да не дава Господ.. не е нужно да си имала проблеми през бременността. На мен не ми се е случвало доктора да ми мирише на парфюм, да обърка нещо или да имам какъвто и да било повод да го нарека псевдо доктор. ..малко е крайно това, което си написала. Помагал ми е в много сложни ситуации, без да е бил длъжен да го прави. Към този човек мога само да изпитвам огромно уважение и всеки път, когато го видя да се поклонявам до земята, а дори още не ми е следил бременност..поне не до край или пък водил раждане. За жалост имах "късмета" да преживея 4 аборта, 2 от които се случиха, откакто се прехвърлих при него, но той не е Господ и не всичко зависи от доктора, колкото и да е добър той. Преди да обвиниш е добре да помислиш, защото в случая не говориш за някой посредствен доктор-идиот, а за човек, който е доказал всъщност колко може и колко знае. Спирам до тук, но мога още доста да пиша. Съжалявам за случилото се!

# 713
  • варна
  • Мнения: 37
а даааа, парфюмиран пфффффф, никога не съм му усещяла доктора да ми мирише да парфюм. а пък и да си слага, все пак и той е човек и използва козметика

# 714
  • Мнения: 66
Съгласна съм с Daniela_85. Съжалявам и аз за случилото се - най - неприятното нещо за един бъдещ родител.  CryНо не си ли прибързана в заключенията LadyVarna? Много е лесно всичко да се препише на Доктора ( едва ли болката намалява, а и какво точно се е случило си знаят в родилната зала).
Чак не повярвах като прочетох поста, че се отнася за него. Лично аз съм от доволните му пациентки и пак бих го избрала...

# 715
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Виждам доста положителни мнения за този псевдо доктор. Нека аз ви разкажа историята на едно момиче от вчера. За цялата си бременност този парфюмиран доктор не можа да определи термина и кг на бебето. 3-4 пъти бърка датата на термина, бебето беше казал, че тежи 3 300, а то се оказа 4 600. Вчера момичето е прието в Окръжна болница с контракций,  тя е усещала бебето  час преди да започне да ражда. Доктора обаче казва, че не чува тоновете на бебето. Момичето роди вчера мъртво бебе. И с цялата си наглост днес този доктор я обвинява, че тя е виновна, че е родила мъртво бебе. Как след като  2 пъти в седмицата е ходила на консултация при него,  родилката е здрава, не е имала никакви проблеми както тя , така и плода. Момичета, не се хващайте на хубавите думи за този доктор.
Споделих тази история, за да внимават повече жени и да знаят!

Всеки човек който се е срещал с доктора поне 5 пъти ( казвам 5, за да е видял начина муна работа и отношението му не само веднъж) би бил напълно наясно, че написаното по-горе изобщо не отговаря на това, което е той.
Аз родих преди малко повече от 20 дена при него. Следи ме през цялата ми бременност. Викал ме е на прегледи, които не ми се полагат по ЗК неведнъж. Случвало се е и по 2 пъти на ден да ходя. Винаги се е отзовавал на обажданията ми и е отговарял търпеливо на въпросите ми.
Това е златен човек и златен лекар.  Думата парфюмиран в поста на Лейди Варна я приемам по-скоро като опит да го изкара превален. Е, не е прехвален. Имах невероятно раждане и то само благодарение на него. Толкова ми помагаше през цялото време.
Изобщо не вярвам ситуацията да е това, което описваш.
По отношение на термина е ясно, че той е субективна дата.  И като говорим за термини аз родих точно на датата която той определи като мой термин. Колкото до кг на бебето те също са субективни. На мен той ми е обяснявал, че при плод над 4 кг, се дава много голямо отклонение плюс, минус.

Не искам да му се явявам като адвокат или защитник, но преди да тръгнете да го плюете, се запознайте и общувайте с него и тогава говорете кой какъв е. Още повече пък когато информацията идва от трети лица.

# 716
  • Мнения: 1
LadyVarna не искам да ти прозвуча грубо, но ти присъства ли на раждането и видя ли какво е направил доктора (ако той е водил раждането), че смееш да го обсъждаш така? Съжалявам за приятелката ти, загубата на дете е непреодолима и в един такъв момент човек е озлобен към всички, но този човек, който така безцеремонно ти оплю и очерни съм напълно сигурна, че е направил всичко, което е зависело от него раждането да завърши нормално. Д-р Славчев е невероятен специалист, отдаден на професията си, а и като човек е просто... супер. Той ми следи бременността, той ме и изражда преди точно месец и макар, че раждането ми не бе лесно аз бях абсолютно спокойна, че той ще направи така, че да прегърна моето момиченце, каквото и да му коства. И аз не съм му адвокат, но е достатъчно човек само да прочете ето тази част от твоя пост "...тя е усещала бебето  час преди да започне да ражда. Доктора обаче казва, че не чува тоновете на бебето...", за да му стане ясно, че явно грешката не е в "парфюмирания" д-р Славчев!

От мен хиляди благодарности към д-р Славчев и екипа, благодарение, на които днес прегръщам моето слънчице!

# 717
  • Мнения: 251
Съжалявам за загубата на момичето,дано намери сили да се съвземе и скоро да гушка своето бебче.
Веднага обаче си помислих,че не става въпрос за д-р Славчев.Отношението му към пациентите е различно от описаното.Казвам го от личен опит и от мненията на приятелки и познати,на които съм го препоръчала.
Що се отнася до кг -с абсолютна точност позна кг на бебето ми:)

# 718
  • Варна
  • Мнения: 395
LadyVarna не искам да ти прозвуча грубо, но ти присъства ли на раждането и видя ли какво е направил доктора (ако той е водил раждането), че смееш да го обсъждаш така? Съжалявам за приятелката ти, загубата на дете е непреодолима и в един такъв момент човек е озлобен към всички, но този човек, който така безцеремонно ти оплю и очерни съм напълно сигурна, че е направил всичко, което е зависело от него раждането да завърши нормално. Д-р Славчев е невероятен специалист, отдаден на професията си, а и като човек е просто... супер. Той ми следи бременността, той ме и изражда преди точно месец и макар, че раждането ми не бе лесно аз бях абсолютно спокойна, че той ще направи така, че да прегърна моето момиченце, каквото и да му коства. И аз не съм му адвокат, но е достатъчно човек само да прочете ето тази част от твоя пост "...тя е усещала бебето  час преди да започне да ражда. Доктора обаче казва, че не чува тоновете на бебето...", за да му стане ясно, че явно грешката не е в "парфюмирания" д-р Славчев!

От мен хиляди благодарности към д-р Славчев и екипа, благодарение, на които днес прегръщам моето слънчице!
ю


Абсолютно подкрепям този пост!!!!  yesyes  202uu

# 719
  • Мнения: 531
Ох, съжалявам ама не се стърпях и аз да пиша. Първо LadyVarna да си прочете поста.. Сама казваш, че доктора не е чувал тонове... newsm78 Второ термина може да не го е определил понеже въпросната ти приятелка може да не знае с точност последния си цикъл...(има ги всякакви)... И трето, докато не се роди едно бебе пол и килограми не могат да се кажат с точност.... Наистина случката е неприятна, но ти не си била там и не можеш да съдиш, това е най-лесното в този момент.
Аз също родих при доктора, и дори сега се връщам от преглед-еми втори като него няма.. просто с кеф да ходиш на гинеколог... По време на раждането ми беше най-голямата упора (момичетата, раждали при него знаят какво имам предвид).Вече съм готова за второ, та дори и трето... и ако имам възможност цял живот ще правя деца и ще си следя бременността при него и естествено ще раждам при него...то да ти е кеф! Crazy

Общи условия

Активация на акаунт