Отговори
# 15
  • Мнения: 10
много благодаря на всички мами, които са отговорили  Hug. надявам се да има още, които искат да споделят този хубав праазник, за сега се замислиам за един голяяяяяяяям мечок като подарък, торта още избирам  Grinning

# 16
  • Мнения: 3 929
За съжаление нямахме достатъчно пари за празника и не му купихме подарък, за да можем да направим тържеството хубаво. Винаги сме му подарявали големи подаръци без повод, така че не се чувствам "виновна", че не му подарихме нищо за рождения ден.
Иначе, тортата беше много хубава, поръчахме я от Лучано. Сляхме рождения му ден с кръщенето в един манастир, а после отидохме да се почерпим в един ресторант в Банкя.
А по принцип, ако имах пари, специално за 1-я рожден ден бих подарила нещо златно.

# 17
  • Мнения: 88
Празникът за първия рожден ден беше в къщи с бабите и дядовците и с кумовете ни. Имаше много балони и малки и големи, бях си поиграла да направя красиви букви с човечета, които висяха над кошарката с малки балончета. Тортата беше със Снежанка и седемте джуджета, а  на покривката бях залепила четирилистни детелинки с калинки. Подаръците бяха много, нашият беше един комплект за зимата - гащиризон с яке с Пипи дългото чорапче. Весел празник!

# 18
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Торта взехме от Неделя във формата на числото 1-кратко и ясно, че и вкусна. За голямата дъщеря все от тях поръчвахме и вече ми бяха писнали, но на близо са ни само те. Така или иначе ни изненадаха приятно с нов крем м/у блатовете с парченца банани. Ето такава беше тортата, само името не е Никол, а Емма  Mr. Green

Самото празнуване беше в едно ресторантче на открито, но това се случи, защото правихме и кръщенето тогава. Ако беше само РД, щеше да е в къщи по домашно му и без особена шумотевица.

Подарък-играчки.

# 19
  • Мнения: 698
Торти вече има толкова разнообразни, че няма смисъл да ви давам идеи. Разгледайте каталози и си изберете. Но подарък- обикновено в тази възраст купувам на децата пластмасово конче-люлка,което може да се вади от люлката и да се ползва и на колелца. За едногодишно е рано, но някъде към годинка и половина така се пристрастяват, че не слизат от него. Или пластмасово камионче, на което пак могат да се возят. Става любимата играчка на децата.

# 20
  • София
  • Мнения: 8 283
Идеята на angel? я осъществихме при баткото, за беба нямах идея какво и й взех лятна количка.
Тортите за 1вите рожденни дни бяха много Simple Smile
Но и на 2те си деца наравих собственоръчно:
за баткото: No1 - домашна "улица с коли"; No2 - домашна "къщичка с езерце, мостче и животни".
за беба: No1 - ягодова от Неделя (това е любомата ми торта от там). Аз само я доокрасих нежно розови цветенца; No2 - домашна с кукла облечена със сметанова рокля; No3 от Л агуна стандартна еклерова.
При тортите основно се ръководих от вкуса, децата са малки визията е на 1во място. виж като пораснат сами и избират.

# 21
  • Мнения: 53
Тортата поръчахме в сладкарница "Неделя", ето я и нея: http://www.nedelya.com/articledetails.php?ArticleID=251&page_num=1
Има голям избор, а и е много вкусна.

А относно празнуването ,беше в къщи сред близки.

Общи условия

Активация на акаунт