Еко продукти за вас и децата!

  • 2 233
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 121
Хич не сме ЕКО и у дома  newsm78 Пием си от пластмасовите шишета и даже не се и оплакваме  Laughing
Е, малчо засега единствено той не е залят от пластмасовата вълна, но това е временно явление- докато се превърне и той на консуматор на Н2О. Неизбежно е  Mr. Green
А относно ЕКО продуктите - не се вманиячавам да разсъждавам над тоя проблем. Предпочитам бързите, необременяващи и удобни продукти, които мога лесно да намеря без да са ми излезли пришки на краката от обикаляне.  Peace

# 16
  • Мнения: 4 753
Шишета винаги съм ползвала стъклени, много години преди сегашните сензации относно вредата - пластмасата просто никога не ми е харесвала и винаги ми е изглеждала нехигиенична.
Биопродуктите твърдо не са ми по джоба - но пък все още имам достъп до сравнително еко и био продукти от градината на баба (да ми е жива и здрава) Laughing

И аз съм в тази графа...  Peace 

# 17
  • Мнения: 1 091
Шишета винаги съм ползвала стъклени, много години преди сегашните сензации относно вредата - пластмасата просто никога не ми е харесвала и винаги ми е изглеждала нехигиенична.
Биопродуктите твърдо не са ми по джоба - но пък все още имам достъп до сравнително еко и био продукти от градината на баба (да ми е жива и здрава) Laughing

И аз съм в тази графа...  Peace 
И нас ни пиши със продуктите на баба. PeaceПо еко от тях няма.А за шишетата не съм ползвала само стъкло.Имам и пластмасови,но избягвам много да ги ползвам.А и мен ме съмнява ,че България е от страните,които са с такъв контрол на еко продуктите.

# 18
  • Мнения: 1 428
Ползвам само пластмасови шишета.Не купувам био продукти.Не се вманиачавам чак толкова.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 735
Когато мога си купувам такива продукти/зеленчуци/.Използвам стъклени шишета,пластмасата не само е вредна,но е голям замърсител на ок. среда.Използвам Фрош.Използвам и прахове без фосфати,които мн. замърсяват  водите/ок. среда/.Опитвам се поне  малко да живея еко/не само храненето/.Искам в този дух да възпитавам детето си.Единствено ме е яд,че не можах да си намеря алтернатива на памперсите,която да ми е удобна. Thinking

# 20
  • София
  • Мнения: 285
Olive ,

цитираните от теб марки имат ли интернет адрес? Ако да, то пейстни ги тук, за да мога да се запозная с предлаганите продукти.
А иначе от къде ги купуваш -от специализирани аптеки или магазини за козметика?!

http://www.highernature.co.uk/ - сайта е английски, поръчвам ги оттам, няма ги в бг
http://www.primaveralife.com/ - предлагат ги и в бг, в магазин "слънце и луна" например ги има, не зная дали и в някой друг магазин

Благодаря, този английски сайт явно има доставка до Бг щом си поръчваш оттам. Ще го прегледам обстойно.Да, ще се разходя до магазина "Слънце и Луна".

А да попитам и за продуктите, които се предлагат в  http://bebe.to/Kozmetika/kozmetika.html -доволни ли сте?! Виждам че има и други фирми предлагани, освен новата за страната ни Weleda ?!

# 21
  • София
  • Мнения: 6 680
Този сайт аз пък не го знаех, благодаря ти, ще го разгледам!

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
За "био" хранителни продукти - обикновено имат тъжния вид на нещо неопределено, което би следвало да е било изхвърлено по - миналия месец.
и аз съм останала с такова впечатление

# 23
  • Мнения: 4 292
Не сме от най-еко семействата, но пък имам желание да променя това, без твърде много да се вманиачавам.  Wink

# 24
  • Мнения: 363
Ползвам пластмасови шишета, купувам плодове и зеленчук от пазара и много не се вманиачавам, но може би е време да се пренастроя и аз вече newsm78

# 25
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
И нашите биопродукти са от градината,а относно шишетата ползвам пластмасови.

# 26
  • Мнения: 1 059
Аз пък отскоро живея в едно село на 15 мин.от Пловдив и се запалих по градинарството,но уви нещо не се получава-морковите,дето ги сях през март още са дебели колкото солетки,доматите ги нападнаха някакви буболечки,магданоза едва го намирам сред тревата.Съседите ми се присмиват,че не торя и не пръскам с нищо и затова зарзавата е хилав.Добре,че поне в двора има кайсия и смокиня,които родиха доста,та храня малката предимно с тези плодове(и малко зимнина спретнах).
Мляко купувам домашно вече.Колкото до козметиката-ползвам предимно етеричните масла(жожоба,авокадо,шеа) и чат-пат маски със зехтин.Дотук май се изчерпва арсенала ми от еко-продукти.Всичко останало -препарати,бутилирана вода,месо,сирене-купувам от стандартните.
Бел. ani1979,май на Д`Олива козметиката е без парабени.

Общи условия

Активация на акаунт