Пазите ли си мъжете от другите жени?

  • 6 595
  • 107
  •   1
Отговори
# 75
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Не го пазя  Naughty  Налага се малките к*ч*и да се пазят от мен  smile3557

# 76
аз се страхувам да не ми отмъкнат мъжа под носа щото много го обичам , но кажете как да си го пазя той не иска  да подписва все още ПОМОЩ ! newsm78

# 77
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Подписа не може да го опази по никакъв начин  smile3521

# 78
  • Мнения: 1 560
аз се страхувам да не ми отмъкнат мъжа под носа щото много го обичам , но кажете как да си го пазя той не иска  да подписва все още ПОМОЩ ! newsm78

Кажи ми, че се шегуваш! И да си подписала, и да си с него по 24 часа в денонощието иска ли, ще избяга. Подписът не връзва хората един за друг, той просто е формалност!

# 79
  • Мнения: 143
И да искам нямам възможност да го пазя. Не работим заедно, често пътува...   ако иска нещо, ще го направи. Не се замислям обаче много над това, гласувам му някакво доверие, дано да е оправдано.

# 80
  • Мнения: 660
Пазя го я,че една опашка пред нас,свършва чак през 9 планини в 10 хахахах...Абе не го пазя,ама макар,че си е за  пазене,подава се лесно към по фриволните дами..Ама те всички мъже са такива,няма мъж който да не е кръшнал,просто жената не го е разбрала хехехех

# 81
  • Мнения: 569
  Mea,  и тука ли бе мила?
аз се страхувам да не ми отмъкнат мъжа под носа щото много го обичам , но кажете как да си го пазя той не иска  да подписва все още ПОМОЩ ! newsm78
 

# 82
  • Мнения: 139
Не. Мъжът до мен е най-свободният мъж на планетата земя. Няма да се чувства толкова свободен, даже и сам.
По-млади жени винаги ще има. Мен няма да ме има винаги. Старая се да живея живота си пълноценно, а не да го пропилявам в глупости.

# 83
  • София
  • Мнения: 8 939
И как да го пазя? А дебненето никак не ми е по вкуса. Ако иска, колкото и да го пазя, ще се измъкне.  Но си го обичам, пък и много му вярвам, така че не, не го пазя, не му чета есемесите и като излиза без мен, си лягам, ако много се забави, без да му се обаждам. Peace

Последна редакция: вт, 19 авг 2008, 17:39 от Aннa

# 84
  • Мнения: 950
Дали има фереджета за мъже ,ще вършат добра работа  Joy Joy Joy

# 85
  • София
  • Мнения: 7 097
Не само, че не го пазя, но и докато бяхме на морето се сближих с едно негово бивше гадже, а децата ни станаха първи дружки. Много си паснахме с нея и прекарахме доста време заедно. Даже и насаме ги оставях  Wink

# 86
  • Мнения: X
Не се налага, те само като ме видят и бързат да се скрият сами. Twisted Evil и му се радват отдалеч.
Предполагам,че като стане на 40-45 и преуспял ще мога да отговоря адекватно на въпроса. За сега не му се навъртат непълнолетни меркантилни елементи.

# 87
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Не съм го пазила, само го предупредих за една личност и точно с нея ми изневери.
Вече не предупреждавам и не пазя.
Вече и  себе си не пазя  Crossing Arms Mr. Green ( от чужди мъже )

# 88
  • Мнения: 824
Ако той сам не се опази,няма смисъл аз да се вкарвам във филми.

# 89
  • Мнения: 4 753
Какво точно да му се пази на един  мъж?

Общи условия

Активация на акаунт