С какво си играят вашите дечица?

  • 1 935
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 554
играе с всичко, което не е играчка 

Peace

 Абсолютно същата работа сме Laughing Най-много обича на баща си телефоните, те са 2 и тя хваща едния в едната ръка и другия в другата и прави чук-чук, умира си от кеф Joy

# 16
  • Мнения: 991
Играе с всичко което може да добара и веднага в устата за дегостация Mr. Green
О и ние сме на този етап Mr. Green
Щерка ми ни разспива от смях с това пъхане на предмети в устата. Оглежда го първо много подробно, опипва го отвсякъде, след което отваря широко уста, надава боен вик и го засилва към устенцата си да го налапа. В повечето случаи преметът е твърде голям, за да влезе там Joy

Иначе - обича да си играе с ръцете ми, все ги пипа докато се храни, а напоследък започна много да се интересува от частите на лицето ми и пипа ту устата ми, ту носа...

# 17
  • Мнения: 109
Пакетчетата с носни кърпички или пакетите с мокри са сред льбимите ни "играчки"

# 18
  • Мнения: 537
Телефони, кърпички, пластмасови шишета, разнася тенджерите ми от кухнята в хола и обратно... Mr. Green Абе с всичко си играе. Разхвърля си и играчките, ама те не са толкова интересни като другите неща, само изсипва коша с ограчките и след няма и 1 минута човърка нещо друго.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 015
Моя си играе с камъни, пластмасови шишета, лъжици, канчета, щипки.Един ден например му изкарах на терасата леген с вода и коритото.Прелива от легена в коритото и обратно.Накрая "изкъпа щипките", както казва той Mr. Green.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 529
Засега си играе с неща, които ние и предлагаме. Сама се докопва само до чорапите си  ooooh!. Като цяло "играта" и се състои в следното: Хваща нещо, което и даваме...ухилва се, после започва на нейния си език да бърбори нещо на играчката и накрая си я набутва в устата, като при това продължава да бърбори и да се кара Laughing

# 21
  • Мнения: 259
И ние си играем с всичко, което не е играчка; основно GSM-и (предпочита моя, а не нейните телефони-играчка), дистанционни и изобщо всичко с копчета по него-телевизор, DVD, готварска печка, нейния "компютър'. Обича да си "подрежда" чекмеджетата на кошарата, щипките също, да къса модните (не останалите) списания, да унищожава всички мокри кърпички (и други също), до които се докопа. А каква е домакиня - бърше прах, "чисти" с прахосмукачка и много смешно беше, когато зимата я "изпуснахме" на терасата и тя, без да ни е виждала, грабна метлата и започна да "мете'. Като чета какво са писали другите майки, и ние не сме по-различни.

# 22
  • Мнения: 9 973
дистанционно,кофа с вода да разлива,черпаци,шишета.................

# 23
  • Мнения: 3 929
До към 2-год. възрест се заиграваше почти само с предмети от домакинството - най-вече с тенджери, с телевизора, с дистанционните, с прахосмукачката, с кърпи за бърсане на прах и с мокри кърпи. Сега вече играе основно с топки и колички.

# 24
  • Мнения: 1 477
Любими играчки у нас-дистанционните и телефоните.Много често играе и с книги(разлиства ги по 30 мин.)

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 77
Имахме период в който играехме с чинийте. Вадеше ги от шкафа и ги подреждаше на средата на стаята, изключително доволен.

# 26
  • София
  • Мнения: 44 129
Най-любимата му играчка е водата, може да цопа и полива и залива къщата по цял ден...
Преди обичаше и тенджерите...тази страст мина....
И съвсем стандартните коли и телефони Simple Smile

# 27
  • Мнения: 5 940
Събира ябълки и се опитва да ги напъха във всичко, което има някакъв отвор. Играе с вода, прелива от кофа в кофа. С пясък, прави си дъжд от пясък, слага го в съдове с различна форма. Разнася пластмасови шишета и ги отваря и затваря. Вкъщи имаме декоративни птици, храни ги с трева. Рисува с пръчки в пръстта. Драска с химикалки. Бута колички "бууууууууу". Играе с ключове, опитва се да ги сложи в ключалката и да отключи или заключи. Помага на дядо си да косят тревата, пише с баща му на лаптопа, служи си вече доста умело с мишката, чистим заедно с прахосмукачката. Взима нещо в ръце, пуска го и после върти ръчичките и казва много сладко "нямааааааааа". Говори на кранчетата в банята, обяснява им нещо, забавлява се да ходи до печката и до ключовете за котлоните, като задължително преди това ме поглежда хитро, вика "не, не, не" и сочи с пръст за забрана. Обича да ни имитира как кашляме, кихаме. Още много, много забавления си измисля сам.

# 28
  • Мнения: 83
Леле,мами,ще умра от смях от вашите разкази... Joyами защтото си ги представям милите какви са скици...истински науЧни изследователи и експериментатори Joy да наистина забравих дистанционните,телефоните,ключовете,а списанията...малката умира да ги къса и оня ден докато я видиме с бащта й си беше замезила едно парЧе от списанието,не знам как не се задави...А вЧера например намери пръЧката от сладоледа,който беше изял батко й и като си я сложи в устата,няма вадене Laughing

# 29
  • Попово
  • Мнения: 687
кутийките от витамини са превърнати в дрънкалки- пълни са с боб, леща, царевица и едната дори е с кус-кус, старата мишка от компа си я влачи, 2 стари телефона, изобщо каквото се сетиш  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт