БЪДЕЩИТЕ ЯНУАРКИ ХУБАВЕЯТ, A ЯНУАРЧЕТАТА В ТЯХ ДИВЕЯТ

  • 12 673
  • 301
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 63
Радостчоhbday и от мен! Желая ти най- вече здраве и хубаво бебче през януари.
Бебчо и мен си ме рита, даже се вижда някой път как се надига коремът ми. Мъжът ми и той вече го усети с ръка.
Бубичкоb], не му мисли толкова, че не можеш да изчиташ всичко. Аз сега чета и пиша редовно, защото съм си вкъщи, но от другата сесмица, като почна работа, се съмнявам дали ще мога да насмогвам. Да ви кажа хич не ми се тръгва на работа, така си свикнах вкъщи и колкото и да е голяма отпуската все не стига.
За лошото отношение на хората, досега толкова не съм се сблъсквала, но не се и съмнявам в тези им " способности".

# 256
  • Мнения: 101
Здравейте на всички януарски мами!

По покана на Амелия се присъедниявам към темата! Благодаря, Амелия   Hug

Моят термин е на 10ти, виждам че не съм сама Simple Smile Поздрави на всички и ще следя темата с интерес!

Весел ден  Peace
Яна

# 257
  • Мнения: 872
Здравейте сладуранки  Hug
Радостчо Честит Рожден Ден   bouquet пожелавам ти здраве, щастие, любов и само хубави емоции с бебо  Simple Smile
Evjeni  преди 2 седмици бях така подуха ми се сливиците говоря с док той ме уплаши че ако не се оправя до 3 дни ще ми изписват антибиотик, но се оправих 3 на ден парацетамол и има едно пръскало биопарокс много ми помогна на гърлото и носа  Peace По добре взимай нещо от сега да го пресечеш бързо
Djoneto добре дошла при нас  Laughing
Прегръдки на всички  Hug

# 258
  • Мнения: 656
Яна (Джонето), добре дошла!!!   bouquet Hug Леко бременеене с нас!  Hug
Евжени, съгласна съм с Бебка, че е хубаво да вземеш мерки от сега, за да не стане по-кофти.. Звънкай на док без притеснения.  Аз в началото като се ошашардисах, че ми се запуши носът и ме заболя гърлото и хукнах при док, въпреки че си мислех, че ще ми се изсмее, че идвам заради такива неща.  Напротив - каза ми, че много добре съм направила, че съм отишла да попитам какво мога да ползвам като лекарство.   Peace
Ей, момичета, наближава обедно време   eat

# 259
  • Мнения: 211
Djoneto, добре дошла!
Радостчо , честит рожден ден!  nbirthday

Момичета , най-накрая и аз си сложих щъркелче    Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning
Днес бях на преглед и даже забравих да питам, но лекарката ме попита дали искам да знам , а аз и още как  Grinning .Бебо няколко пъти се показа, така че почти няма съмнение, че ще ставам свекърва някой ден  Laughing
Жени, и на мен ми казаха , че е важно да се пазя от настиване, така че и моето мнение е да идеш да те видят поне .

# 260
  • Мнения: 32
Зравейте момичета и от мен !  Hug
Ама верно са много активни тези нашите бебчовци . Моето също . Точно днес преди да стана от леглото си мислех да ви се похваля вече , че бебчо много рита . Направо едни силни ритници ...  Mr. Green
 ЕЕЙ ,РАДОСТЧО !! ЧЕСТИТО ТИ РАЖДАНЕ !  Hug В този момент ти пожелавам предимно много здраве ! На теб и на бебчето , разбира се !     bouquet Весело да изпразнуваш днес .
Евжени и аз наскоро бях така . стигнах до специалист дори - уши нос гърло - той веднага реши че съм за антибиотик  Crazy И добре че не му се вързах  Naughty Взех си сиропче за гърлото , мед и чай и така се оправих . А док беше решил че съм с някакво възпаление , което нямало да мине така лесно ...  Flutter
Яна , добре дошла миличка ! Със сигурност ще ти допаднем много . Всички момичета са мн готини и се разбираме перфектно .  newsm78 Дали не е от общото състояние ?!  Laughing
Момичета , дръжте фронта . Сутрин се събуждам и си налагам да бъда щастлива въпреки всичко което ми се изпречква ! Stop на лошите емоции ! Ние сме щастливки , нали така ?  bowuu

# 261
  • София
  • Мнения: 3 249
Радостчо, честит празник и от мен !!!

Ох, да ви се похваля. Оня ден си нямах работа и се регистрирах в една игра на Булсатком. Днес ми се обадиха, че съм спечелила безплатно оборудване Hug То ние си имаме вече едно...

А за случки в трамвая...на времето като ходех на работа(как звучи само) сядам от първа спирка в 2ката на местото за бременни и майки с деца. Идва една бабичка и ми вика-бе момиче, няма ли да се сетиш да станеш. Аз я питам защо, тук ми е мястото. При което вие младите нямате никакво уважение...Дошли ми тука от провинцията , там нали няма градски транспорт и не знаете да отстъпвате. Като се разпалих - Викам и - то в провинцията и доматите с колците ги ядем, ама картинки различаваме - и и посочих - аз съм бременна - да не би и вие, като ви гледам шкембето? От яд и хормони се разплаках, а хората почнаха да дюкат по бабата hahaha

# 262
  • Мнения: 656
Момичета , най-накрая и аз си сложих щъркелче    Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning

А - абе аз що бях видяла розов щъркел до твоето име?  newsm78

Доника, ха честито ви второ оборудване - колкото и да е - хубаво е да спечелиш нещо Wink И аз искам  Crossing Arms  Sunglasses  А за това в трамвая - направо ме разби какво си казала на бабата  Joy  Браво  baby_neutral  Laughing

# 263
  • София
  • Мнения: 146
Радостчо Честит Рожден Ден! Пожелавам ти здраве, щастие и любов и януари месец най-сладкото бебе!!!

Djoneto добре дошла при нас. Четях една тема и ти видях лентичката и си викам тази мама що не е при нас и като видях че си от скоро във форума се сетих, че докато ни намериш ще родиш!!! Та дето му се вика ние те намерихме  Hug

Евжени, взимай мерки от рано. Аз с първата бременност си спомням, че изкарах някаква настинка и пих хомеопатични лекарства ама най-вече си мина от самосебе си. Но задължително върви на лекар.

Доника честита ти награда - голям кеф е да спечели нещо човек, нищо че го имаш.

Сладурчеста - твоите работодатели много ме ядосват честно, защо просто не излезеш в болнични от сега и да си гледат работата?

За отношението на хората -  ще кажа, че простотията ходи по хората не по животните. В началото на бременността се качвам в маршрутка с Бори и докато не се развикаха две жени и шофьора никой не си направи труда да стане - всички си завъртаха главата на другата страна.  Като седнах ми се обади баща ми и ясно дадох на всички да се разбере, че се връщам от лекар и съм бременна.  Mr. Green А веднъж пък три таксита ми отказаха да ме качат, а бях с малкия на ръце - това беше преди около година и половина.
Много егоистични са станали хората, никой не се интересува от другия и по тази причина си имам едно мнение за състоянието на нашата държава - за да се оправи всичко трябва всички да помогнем, а не да чакаме да ни падне отгоре. Всеки казва какво трябва да се се направи, а никой не казва аз ще направя това и това. Май го подкарах много философски  Embarassed

Айде слънчица приятен ден от мен!  Hug

# 264
  • Мнения: 63
Джонето, добре дошла и от мен!
Хей ,както сме я подкарали, скоро май нова темичка!
Смайлинг Сиси, хапна ли? Laughing eat Аз май ще полегна малко   sleepuu да се възползвам от това удоволствие, докато не съм на работа.

# 265
  • Мнения: 101
Добре заварили  Hug Много се радвам, че се присъдених към вас.
Еха, докато успея да прочета темата (само последната!) вече има доста нови отговори! Разгледах и снимките - много сте готини всички  Wink Ще гледам да кача и аз някоя друга снимка тези дни. Това ми напомни, че имам много малко снимки с корем. Пък със сигурност след време бих се радвала да си спомням за тези дни, така че уикенда ще наваксам със снимките Wink Съветвам и другите да се снимат, пък и да качват да виждаме как се развиват тумабаците!

Незнам дали това е засегнато в някоя от темите, но се сетих да питам - някоя от вас появявила ли се е вече коластра (всъщност незнам дали се казва така, имайки предвид че не сме родили още  Embarassed). От няколко дни усещам нещо като сълзене, но като погледна няма нищо... а може би и да е имало нещо, но да е попило в сутиена?!

lorini - някъде назад из страниците прочетох, че ти харесва пакета водно ражадне в Тина Киркова. Имаш ли идея дали още струва толкова? Аз също съм се насочила към раждането във вода, но незнам дали ще се стане, тъй като се оказа, че съм носител на херпес симплекс Sad

Весел ден на всички!

# 266
  • Мнения: 211
Момичета , най-накрая и аз си сложих щъркелче    Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning

А - абе аз що бях видяла розов щъркел до твоето име?  newsm78


Защото някой ми беше сложил . Сигурно Доня Коприва ме беше объркала с адаша -Таника и аз си рекох да не го махам , че може да няма нужда. Но днес стана ясно , че има  Grinning

Сиси , а ти кога си на преглед?

# 267
  • София
  • Мнения: 936
Момичета така или иначе бях в отчетни та реших да мина ви поздравя   bouquet  Гледам, че повечето вече си имате щъркелчета  Grinning Пожелавам ви леки месеци до края и здрави бебоци! Успех на всички  Hug

# 268
  • Мнения: 656
Джонето, аз пък нямам абсолютно никакви снимки.. не знам защо - много си се кефя на тумбака и си го гледам по 100 пъти на ден, ама не съм го снимала..  newsm78

А за коластрата - нямам аз още, но на много места четох, че е нормално по това време да се появи.  Така че - не се шашкай, само не знам дали верно не е малко неудобно..

Танитка, да, всъщност и аз отначало ви бърках малко  Wink  Аз съм утре в 12.00 на преглед и се надявам като се върна и аз да си сложа щъркела  Mr. Green  А теб на обикновено ехо ли ти видяха пишлето?

Мариана, радвам се, че наминаваш Wink Как си ти, какво се случва с теб?  Hug

Пепи, хапнах, да и вече съм доволна  newsm08 Ама не казвам кво, че може да ви се прияде  Wink

Последна редакция: чт, 21 авг 2008, 15:09 от Smiling_Sisi

# 269
  • София
  • Мнения: 936
[Мариана, радвам се, че наминаваш Wink Как си ти, какво се случва с теб?  Hug


Ами вече съм добре, ходя на работа и съм готова да тръгна пак по лекари и изследвания. Събирам мнения за лекари и така. Септември ще правим генетични изследвания. Чакам си първия цикъл след аборта. Утре съм на лекар, че нещо май имам гъбички, от вчера се чувствам некомфортно долу. Тъкмо ще ме видят и на ехограф че не са ме преглеждали след случката и така. Понякога ме обхваща носталгия по отминалите месеци, но бързо се оправям. Още веднъж успех на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт