БЪДЕЩИТЕ ЯНУАРКИ ХУБАВЕЯТ, A ЯНУАРЧЕТАТА В ТЯХ ДИВЕЯТ

  • 12 674
  • 301
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 1
Ох момичета не ми стига да следя постоянно кръвното ами и с гъбички се сдобих, питах лекаря от какво съм ги хванала ама щото съм била сега много уязвима от към инфекции, та вече ще гладя бельото си като на бебе, та дано да не хващам, сега 12 дни се лекувам с вагинални таблетки и мъжа ми изпи една таблетка специално за партньора, дано сме ги убили и да не идват вече.
Иначе беба ритка много усилено беше ниско долу в коремчето сега сигурно се обърна и вече е по горе, моля се всичко да е наред и да избутам поне до края, вече спрях да ходя на работа ще търся болничен дано успея, че на работата най много вдигам кръвното, а сега съм решила да се пазя а не като предната бременност да работя до последно за едното благодаря!
Хубав ден на всички мами!

# 271
  • Русе
  • Мнения: 1 782
Аз вчера ходих на втора ФМ и се оказа, че имам ниско разположена плацента - изписаха ми Магнерот и Но Шпа. Още ходя на работа, но искам да си взема болничен от другия месец, защото се поуплаших. Работата ми е на бюро и си сгъвам корема  по цял ден. Освен това явно ще трябва да лежа повече Sad Чак не можах да се зарадвам качествено на новината, че май ще имаме мома newsm44 newsm44

# 272
  • Мнения: 656
Таника, не се притеснявай за гъбите - щом вече ги лекувате... Пък и моята лекарка ми каза, че е съвсем нормално да хващаме по 2-3 пъти гъби, щото сме много уязвими... То аз ти говоря де, ама като отида утре сигурно и мен ще ме "сюрпризират" с такава новина  Tired  А за кръвното - ами наистина, след като на работа го качваш най-много - просто си взимай болничен и се прибирай да се пазиш  Peace

Любито, честити розови гащички!!  А за плацентата не се шашкай толкова много - виж, че и Доня Коприва напр. бая време лежи, ама всичко е наред (да чукна на дърво) и сега й се е вдигнала малко тази плацента.. А какво ти казаха за работата на бюро - има връзка със смъкнатата плацента ли?  Shocked  newsm78

Мариана, мога да ти пожелая само здраве и успех утре на прегледа и дано скоро пак да можеш да пишеш пост след пост в някоя "отчетни" Hug   bouquet ) Ама ще се похвалиш на всички ни, нали?  Wink

Момичета, сега ще ви попитам нещо глупаво, ама.. - четох на някои места, че по това време на бременността пулсът на бебето може да се чуе и с обикновен стетоскоп (ако така се наричаха тези лекарските слушалки).. Та - пробвали ли сте? Аз, да си призная, пробвах, ама си чух само къркоренето на червата  Crazy  Joy

Последна редакция: чт, 21 авг 2008, 16:32 от Smiling_Sisi

# 273
  • Мнения: 58
Моята работа също е на бюро,почти цял ден съм в седнало положение.Дали наистина оказва влияние?

# 274
  • Мнения: 872
Djoneto за гърдите и аз имам сега, но бях на бромокриптин до края на 3-тия месец и като го спрях сега имам надявам се да е нормално,утре имам час при ендокринолог ще докладвам, при мен изтича само когато стисна и по малко  Crazy

# 275
  • Мнения: 30
Радостчо честит рожден ден!!! newsm59 Много здраве, щастие и само хубави емоции ти желая и да ти се падне най-послушното и добро бебенце през януари.

Сладурчеста - твоите работодатели много ме ядосват честно, защо просто не излезеш в болнични от сега и да си гледат работата?
Амелия точно това си мисля и да направя. Ама ще ги сюрпризирам. И без това докторите искат още другия месец да ми дадат болнични да си почивам, че ще ми става все по-трудно според тях.
Освен това напълно съм съгласна с теб, че ако всеки промени първо себе си може би нещата в нашата държава ще са доста по различни.

Незнам дали това е засегнато в някоя от темите, но се сетих да питам - някоя от вас появявила ли се е вече коластра (всъщност незнам дали се казва така, имайки предвид че не сме родили още  Embarassed). От няколко дни усещам нещо като сълзене, но като погледна няма нищо... а може би и да е имало нещо, но да е попило в сутиена?!

Добре дошла Djoneto ! И аз имах такова сълзене преди 1-2 седмици, но сега гледам, че нещо изчезна като че ли, или поне не го виждам вече.

suny4 аз ти сложих щъркелчето сутринта, че исках да се пробвам и аз как се прави това, но забравих да ти кажа.

Хайде до после, че мисля да си тръгвам от работа  newsm44




# 276
  • Мнения: 101
Явно е нормално това със сълзенето! Аз имам час на 09.09. та чак тогава ще питам лекарката, но щом и при вас се случва предполагам, че е Ок!

Мила Мариана, позволих си да прочета твоите стари постинги... искам да ти кажа, че искрено ти съчувствам! Но се отчайвай! Надявам скоро да може пак да се похвалиш с хубава новина! С теб сме  Hug

# 277
  • Мнения: 56
Здравейте момичета!!! Hug Hug Hug

Много благодаря за милите пожелания! Да ви се връщат! newsm51
И през Януари за всички по едно (или две)  пухкави,
розови сладурчета!!!

 newsm38  party023 newsm38  party023 newsm38  party023 newsm38  party023 newsm38  party023

Ето ви от моята торта да се почерпите Laughing
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=273494&pid=7083574

# 278
  • Мнения: 60
Здравейте момичета не съм писала много много отдавна но не съм включвала компа в къщи също от толкова отдавна.На работа работя през цялото време на компютър , че за това въобще не ми се сяда.Какво да ви кажа на работа ми е ужасно трудно и съм под такова напрежение ,че не мога да спя нощем въобще.Колегите са ми в отпуска под предтекст , че после мен няма да ме има дълго време и цялата работа остава на мен.Момичета ,които работите вие как сте дали не се изнервяме повече от хормоните, аз вече започнах да се притеснявам да не навредя на бебчето.Смятам да си взема отпуска от 8.09 живот и здраве и да си поотпочина малко,така искам и аз да пиша по редовно,виждам,че тук се е сформирало страхотно, приятелство обещавам и аз да пиша по честичко като остана свободна.
Иначе бебчо рита и мърда Grinning.Ходих на втори преглед на фет.морфология всичко е ок,ще си имам момиченце newsm18 newsm18 newsm18,много съм щастлива,таткото е на плаване в морето но като разбра и той много се зарадва.
Моля ви като правите следващата тема да сложите едно розово щъркелче и на моето име.Гледам , че на 10 януари сме само с момиченца Heart Eyes

# 279
  • Мнения: 29
РАДОСТЧО , ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН .Нека изворът на щастието ръси с кристалните си води пътя на твоите мечти. Живей, протестирай в обятията на младостта и нека всяка твоя мисъл бъде сбъдната мечта!!!



sladur4esta благодаря за щъркелчето  newsm51

за отношението на хората немога да се оплача,не ми се налага и да пътувам с градски транспорт/при нас няма/ всеки си кара колата една за мен и една за мъжо  travel
доника чудесно си се справила със ситуацията,няма да им се даваш  ако трябва и по сериозна защита fight

за коластрата и аз все още нямам ,но и аз четох че е нормално, дори  мислех и аз да ви питам ,защо нямам нищо  Thinking

момичета аз май голямо слонче ще стана вече съм +8 кг smile3515
има ли някой който да е качил повече или колкото мен?

тези дни ще се снимам и ще кача снимки с коремчето

добре дошли на всички нови мами леко бременеене и сладки и здрави бебчета на финала

  love001 newsm51 smile3534  love001 newsm51 smile3534  love001



# 280
  • Мнения: 656
Vanilla, честито розово щъркелче!!!   bouquet  Hug
А за изнервянето - и аз усещам, че е няколко идеи повече отколкото нормално, така че сигурно и хормоните са виновни...  Crossing Arms Ама айде стига сме им се давали - и аз днес като съм си изпъчила корема и хич не ме е срам да карам колегите я да дръпнат щорите (те са на тавана и трябва да се протягаме с една пръчка...), я да пуснем климатика, я да се почерпя от техните солети Wink и така.. бременни сме и трябва да се грижат за нас - като те не могат трябва сами да си го извоюваме Wink И за да спиш по-спокойно - мисли си за това, което те чака през януари - едно малко, грозно и набръчкано бебче, което ще е най-сладкото на света и ще разчита единствено на теб (е, и на таткото), така че трябва да си пазиш силите за него (нея де Simple Smile )
А мъжът ти да не е моряк, че е на плаване?  newsm78 Интересно ми звучи  Sunglasses


за коластрата и аз все още нямам ,но и аз четох че е нормално, дори  мислех и аз да ви питам ,защо нямам нищо  Thinking

Да, и аз между другото се бях притеснила по едно време, че нямам такова нещо, ама си рекох, че пак се втелявам за глупости... Wink Утре ако се пресрамя може да питам док и да ви предам това, което отсега си мисля, че ще ми каже - че няма за какво да се притеснявам Wink

Май тези дни нова тема, а? Wink

# 281
  • Мнения: 7
Мили мами, мога ли да ви помоля да ми напишете нещо за Ношпа-производител, изписване на латиница,състав...Днес ще ходя на УЗ и искам да питам... Снощи прокървих, леко,но съм в паника, то след 2 спонтанни,как да не съм... Върнах се от работа, влязох под душа и ооо УЖАС! А болки нямам, никакви, ама то и при предишните пъти нямах. Бяхме в спешно 5 часа, чухме пулса на бебче и казват, че щом то е добре, няма проблем-но на какво се дължи това кървене????????????? ooooh! Ох,толкова ми е страшно..... Нищо не ми изписаха, само преглед и изследване за инфекции... Тези дни ще пазя легълцето,явно, и ще се моля  Praynig А толкова добре беше досега, особено откакто попремина гадене и  Sick , и дойде сладкото усещане на мънички ритничета...
Дано вие сте добре и се усмихвате насън и на яве!
Моля се за вас! и ви гушкам  Hug
Смаилинг Сиси, говорите за коластра, и аз имам-тече си понякога,лепкава и жълтеникава, и засъхва по зърната. .. Нормално е, пък и който като мен сме кърмили вече, каналите са по-отворени,та не е притеснително. Аз и извън бременностите си имах коластра,но само при стискане, та сега ли...
Извинете ме, че не отговарям на всички  пост-ове, но като ви изчета и след УЗ, ще пиша пак...

До скоро! И се пазете!!!!!!!!!!!!!!!!!  bouquet
 

# 282
  • Мнения: 1 102
Добро утро   bouquet,
Патилина, моля се всичко да е наред, мисли положително и се пази. Praynig Praynig Praynig
Аз коластра имам само като се стисне иначе не ми е протекла.

# 283
  • Мнения: 30
Добро утро!  newsm51
Урааааа, днес е петък  newsm44!

Patilina дано всичко да е наред с бебенцето, успех на прегледа и после да ни пишеш как е минало. Преди всичко - отдай се на почивка, може само да ти помогне в случая.
Ох аз пък нямам в себе си Нош-па, после като се прибера ще погледна какво пише. На латиница се пише No Spa. Ето какво намерих за него http://www.drugs-bg.info/drug_info.php?drug=34.  Ако някоя от другите мами намери нещо повече, дано да ти помогне.

vanilla80, честита ти мома  stork-girl.

Аз пък да се оплача пак ми е паднало кръвното и едвам ходя. Сутринта беше 80/50. Направо съм като парцал. Сега ще почна да се наливам с айранчета със сол.
Искам почивкаааааа  smile3514

Хайде после пак ще пиша! Лек и успешен ден на всички!






# 284
  • Мнения: 645
Добро утро и от мен момичета,Патилина мисли позитивно ,почивай си повече,не забравяй че всяка  бременност е различна,успех  и пиши след прегледа!            Някоя от мамите  може ли да ми даде съвет за подутите крака че вече не издържам и нормално ли е сега това  отичане ,от жк ми каза че е нормално защото бебчо притиска ,но аз не съм   съгласна много с това мнение все пак в понеделник ще ходя да си пусна изследвания по мое желание да съм сигурна че всичко е ок      .Лек ден на всички!                                                                               

Общи условия

Активация на акаунт