БЪДЕЩИТЕ ЯНУАРКИ ХУБАВЕЯТ, A ЯНУАРЧЕТАТА В ТЯХ ДИВЕЯТ

  • 12 658
  • 301
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 63
Добро утро, момичета!
Лорини, честит имен ден! Името Мария много го харесвам!
Благодаря за почерпката! Laughing
Мини_79, много е сладка Стефания, голямо пухче, да ти е жива и здрава!
За албумчето аз нямам нищо против коремчетата да са отделно. Хубаво е повече мами да се включат със снимки!
Успешен ден , въпреки жегите!

# 31
  • София
  • Мнения: 146
На Лорини и мини79 ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН.  Пожелавам ви много здраве, щастие и усмивки! Весело изкарване на празника.  newsm51 newsm51 newsm51

# 32
  • София
  • Мнения: 3 249
Хей, днес ще има дъжд от именички - да сте ни живи и здрави

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Привет момичета!
Честит Имен ден на Мариите!Мини79,Лорини-да сте живи и здрави и да си имате по еднопухкаво подаръче през януари! smile3525
Честит празник и на всички останали! Hug
Темата е страхотна,както винаги......браво за което на доня Коприва smile3501
Честито на всички мами узнали пола на бебчовците........май отбора се изравнява розово/синьо.
Емски-дано брат ти да се възстанови бързо,а ти се опитай да не се притесняваш/до колкото е възможно/.
Ние след малко отиваме на село,а в понеделник съм на ФМ-дано всичко да е на ред Praynig.
Приятен уйкенд на всички и да се пазите! newsm51

# 34
  • Мнения: 211
Добро утро , момичета!
Честит имен ден на всички именнички! Дано Богородица закриля всички бъдещи мами!

Имам един въпрос към пиещите магнерич и но-шпа : Колко време ви казаха да ги пиете? Аз си купих по една опаковка и после ще питам док какво да правя, но просто се чудех. Тази сутрин след като ги изпих ги върнах  Sick . Магнерича още бяха цели, та пих нови, но но-шпа-то не съм сигурна .И сега се чудя дали да пия пак или да пия чак на обяд по схемата  Thinking  Извинявайте за описанието .
Приятен ден на всички!

# 35
  • Мнения: 134
Честит празник на всички бъдещи и настоящи майки, най вече на тези който носят това прекрасно име.  bouquet Нека Богородица да ни закриля и родим здрави и щастливи деца. smile3541

# 36
  • София
  • Мнения: 276
Лорини..Мини_79, Честит Имен Ден newsm51  bigdance2  Много късмет да ви носи името !

Доня Коприва....радвам се за теб, но наистина- пази се, въпреки подобрението. Да не се "хвърлиш" сега в разни почиствания и битовизми.

Доника, моля те, след като се видиш с Калев, пиши ми на лични каква е "схемата" за раждане при него....т.е. какво иска като сума  за себе си и какво- за болницата.

Да се похваля момичета- довечера заминаваме на моренце  grinning039 newsm35 newsm35....нямам търпение вече, но като се сетя още колко задачки имам за след работа- от сега се чувствам уморена.

Тъй като имам леки болки( като се преуморя) или заради продължителното ми седене в офиса, лекарят ми препоръча едно лекарство за отпускане на гладката мускулатура, тъй като Нош-Па сваляло кръвното. А аз и без това съм си с ниско.  Не знаех, че Нош-па сваля кръвното и пиех от време на време, когато се наложи.

Весел ден, пожелавам на всички които ще празнуват довечера!

# 37
  • Мнения: 429
Честит имен ден, на всички,които носят прекрасното име Мария :о)  Баба ми носи това име и винаги много съм го харесвала!
  bouquet  bouquet Много цветя усмивки и растящи кормечета!   bouquet  bouquet

# 38
  • Мнения: 865
честит имен ден на всички празнуващи  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 39
  • Мнения: 3 861
Лорини и Мини_79, да ви е живо и здраво името  Hug

Нека Богородица ви закриля и да родите здрави и пухкави бебоци през януари!


Мили момичета, детенцето ми си пътува към София, вече са на Стара Загора, почти не съм мигнала, направо съм като луда, обикалям из апартамента, ще се пукна от притеснение и нетърпение, а то милото ми разправя по телефона "Мамо, след 10 минути съм при теб!"  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 1 341
Честит имен ден, на всички Марии
Днес е прекрасен празник. Нека Богородица ни закриля.

Доня Коприва, да си призная за първи път ми харесва заглавната страничка откакто ми махнахте патенцата, по които аз много тъжах. Справила си се страхотно. АЗ тогава също си спомням че докато събера цялата инфорация, докато я подредя си отидоха 2-3 часа. Може би за това ми беше тъжно  Mr. Green

От една седмица моя малък мъж му дойде сила. Ама много силно рита. Направо ме очудва
Аз утре заминавам за уикенда на Сандански на басейнче с едно приятелско семейство фук фук фук. Не мога да повярвам, че няма да работиме с мъж ми тази събота и неделя
А и да Ви се оплача. Сутринта разглеждам дрешките за моя кръщелник и изведнъж в главата ми "Ама Евгениооо не си ги изпрала". Пуснах ги в пералната, те са летни ще изсъхнат, ама дано и хавлийката изсъхне. Ама как може да съм такъв идиот ми кажете.  ooooh!

# 41
  • Мнения: 7
Честит празник, мили Именнички: Лорини, Мини_79, както и на всички празнуващи!   bouquet Нека Богородица ви закриля и бди над коремчетата! Вкусно си похапнахме и пийнахме,макар и виртуално, за което сърдечно благодаря!  Hug Hug
Поздравления  на ДоняКоприва за чудесно свършената работа!    bouquet Новата страничка е супер!
Емски
, ще се помолим и за братчето ти, нека бързо се оправя!  Praynig
Щурчо , на теб море от любов и океан от пари, а Богородица винаги над теб да бди!

Усмихнат ден и само хубави емоции, сладурки!  Peace




# 42
  • Мнения: 30
Лорини и мини79, Честит имен ден!. Много здраве и късмет да ви носи името. Сигурна съм, че Св. Богородица закриля тези, които носят това име.
Аз ако един ден имам момиченце ще си го кръстя Мария. Много ми харесва това име.

Относно Нош-па, аз понеже също съм с болки, та докторите ми казаха, че може и през 2 часа да се взима. Не е задължително да е по схема.

Доня Коприва браво за темичката, много добре си се справила.

Бръм, приятно изкарване на морето!
Като се върнеш да се похвалиш къде сте ходили.

Evjeni и на теб приятна почивка на Сандански

Ох, искам и ааааааааз  smile3514.

Сега се надявам тъпите ми шефове да не ми спрат отпуската (че си бях пуснала първата седмица на септември), че хич не се радват, че ще изляза отпуск по майчинство и се опитват да ме изцедят до ноември.




# 43
  • Мнения: 854
Честит Имен Ден на Лорини и мини79  Hug пожелавам Ви здраве, любов, щастие и всичко най-хубаво  baloni
Доня Коприва темичката отново е страхотна, за което ти благодарим  Hug
Бръм направо ти завиждам за моренцето, да си изкарате приятно и да се топнеш заради мен, аз май накрая на месеца може и да отскоча за 2-3 дни  Crossing Arms
Емски  Praynig дано братчето ти да се оправи бързо
Това легълце на DIBO не трябваше да ми го показвате  hahaha така ми хареса че вече заявих че друго не искам това е  Laughing
Момичета пазете се и не се преуморявайте  Hug
Лек и успешен ден  Hug

# 44
  • Мнения: 63
Танитка за но-шпа и магн. на мен ми казаха 10 дни да ги пия , иначе моята " схема" е 3х1.
Бръм и от мен пожелания за хубаво изкарване на моренцето!
А и аз съм с ниско кръвно и не знаех, че но-шпа смъква кръвното. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт