БЪДЕЩИТЕ ЯНУАРКИ ХУБАВЕЯТ, A ЯНУАРЧЕТАТА В ТЯХ ДИВЕЯТ

  • 12 654
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 524
Хайде и от мен запис в новата темичка. Wink
Мацки, страхотно е и заглавието на новата тема, и оформлението на първа страница! Браво на доня Коприваbouquet

Честит рожден ден на Щурчо!  smile3525 Много здраве, късмет и здраво и кротко бебе януари месец!

lorini като ти четох поста от старата тема, май става дума за контракции. Поне при мен като имах такова стягане и втвърдяване на корема, док. ми каза, че най-вероятно е това. При мен беше без болка. Иначе ми изписаха магнезий и но-шпа. Повече почивка също.

На мен тази вечер нещо ми е напрегнат корема, та сега полежавам. Дано всичко да е наред.

Сега да ви питам следното - една близка днес е ходила на преглед и ме помоли да питам във форума по нейния проблем. Тя е 16 г.с. и док. и е казал, че плацентата и е много ниско, но за сега само ще я следят, не е изписал никакви лекарства. Ако се стигнело до нещо по-сериозно, може да се наложи да влезне в болница. Тя доста се е разстроила, даже ми звънна плачейки.
Какво ще кажете вие, има ли мама с подобен проблем?
Благодаря ви предварително!


# 16
  • София
  • Мнения: 146
Специални поздравления за Доня Коприва  за положения труд    smile3501  love001

Щурчо Честит Рожден Ден, много щастие и любов ти пожелавам, а януари месец ще получиш най-големия си подарък!!!  newsm51

Емсски ужасно е това, което се е случило с брат ти, но се радвам, че е било малкия дявол! Дано ненормалниците си получат заслуженото. Ти гледай да си по-спокойна /въпреки че не е възможно/.

Тони честита ти втора мома.

А аз понеже два дена не съм писала и съм толкова назад с материала, че трябва да ви чета и да си водя записки, за да се включа като хората.

Приятна вечер момичета!

# 17
  • София
  • Мнения: 146
elli_g, Доня Коприва беше със смъкната плацента и сега на последния преглед доки е казал че се е вдигнала. Успокой приятелката си това е най-важното в момента тя да е спокойна, а ако иска може да потърси второ мнение, ако не е убедена в преценката на този лекар.

# 18
  • Мнения: 2
запис и от мен поздравления следя ви с интерес  love001

# 19
  • София
  • Мнения: 3 249
Тонииииии, да не забравиш уговорката, ако на мен пак ми се падне мъж hahaha Каква беше реакцията на тате, че те няма в Скайпа да поклюкарстваме Joy
На мен досега никой не ми е казвал каква ми е плацентата newsm78Ни сега ни предния път, а са 2 различни лекарки.
Аз утре мисля да ида на преглед, че не ми е наред положението. В този ред на мисли, Бръмче, от 2 дни благославям д-р Калев за чудната работа-щом и след снощните изтезания не прокървих...Значи добра работа е свършил човека. В понеделник мисля вече да му звънна-дано не е в отпуск.
eligeorgieva, извинявай, че не ти бях сложила щъркелче, но както писах ме нямаше известно време.
Еспа и теб не съм те забравила и чакай сега да ти драсна на лични, че ще излезна съвсем несериозна Simple Smile
Ооо, Оцеола, не се задържах много по разградско, ама има време да се видим на родна почва Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 122
моля ви, кажете ми как се надписват снимки в тъпата снимка.бг, че супер се изнервих с този сайт и новите му визии и подредби
качих три снимки, ама е редно да си ги подпиша

# 21
  • Мнения: 3 861
...една близка днес е ходила на преглед и ме помоли да питам във форума по нейния проблем. Тя е 16 г.с. и док. и е казал, че плацентата и е много ниско, но за сега само ще я следят, не е изписал никакви лекарства. Ако се стигнело до нещо по-сериозно, може да се наложи да влезне в болница. Тя доста се е разстроила, даже ми звънна плачейки.
Какво ще кажете вие, има ли мама с подобен проблем?
...

Има, аз!
Моята плацента беше много ниско, под шева на секциото, опираше в родовия канал. Сега се е вдигнала малко.
Няма лечение за това. Тя или се вдига или не се вдига и няма медицински показател, който да и повлияе. Общо взето хвърляте на боб.
Трябва да лежи и ако не се вдигне сама колкото повече нараства бебето толкова повече трябва да лежи защото натежава, натиска родовия канал и може да предизвика преждевременно раждане. Води се много рискова бременност, когато е ниско разположена плацентата.
Също така с ниска плацента се ражда със секцио защото риска иначе е много голям да не говорим, че може да е запушила родовия канал и тогава няма как да започне раждането.
Кажи на приятелката си да не се шашка, а да лежи.
не е много приятно лежането по задължение, но дай боже да се вдигне и при нея както при мен. Аз продължавам да не ходя на работа, но поне вече не лежа нон стоп  Simple Smile

mini_79 , намери подменюто "организирай албум"(търси го като иконка) и ще ти го отвори в друга форма. Горе в дясно ти излизат 2 варианта. Опиши снимките и подреди снимките . Избираш си "опиши...", цъкваш на самата снимка и ти я отваря в поле за надписване и след това запаметяваш промените  Peace

# 22
  • Мнения: 524
Амелия, доня КОПРИВА, благодаря ви момичета, много се мили.  bouquet
Ще и предам всичко, което се написали. bouquet

доня КОПРИВА радвам се, че при теб нещата се подобряват и ще стискам силно палци и за напред всичко да е наред. Praynig Благодаря ти персонално за съветите. Права си, че да се лежи не е най-приятното занимание, но заради бебето си заслужават всички жертви. Пази се! Hug

Дай Боже всички да сме здрави, всичко да върви добре и януари месец да се радваме на здрави и сладки бебчета! Hug

# 23
  • Мнения: 2 122
mini_79 , намери подменюто "организирай албум"(търси го като иконка) и ще ти го отвори в друга форма. Горе в дясно ти излизат 2 варианта. Опиши снимките и подреди снимките . Избираш си "опиши...", цъкваш на самата снимка и ти я отваря в поле за надписване и след това запаметяваш промените  Peace

благодарско, доня Коприва  Hug
ето ни и нас тримата
http://www.doniakopriva.snimka.bg/album.php?album_id=264542&pid=6941919 и бъдещото бебче под формата на корем

# 24
  • София
  • Мнения: 3 249
Мацки, аз предлагам албума с коремчетата да е отделен, че да си ги гледаме само тях newsm78

# 25
  • Мнения: 865
запис
много сте бързи в новата тема Crossing Arms
трябва да кача малко снимки май,само мен ме няма

# 26
  • Мнения: 387


Черпя ви по случай именния си ден...Мерси предварително за всички пожелания...и хубав ден...

# 27
  • Мнения: 524
Мария, ( lorini ) честит имен ден! smile3525
Да ти е живо и здраво името! Желая ти много щастие, късмет, обич и януари месец да се радваш на здраво, сладичко и послушно бебче! Наздраве!

# 28
  • Мнения: 56
Здравейте момичета! Hug
Благодаря на всички за милото посрещане newsm51
Темичката е супер-браво на Доня Коприва!!!
Щурчо- newsm59 newsm38 на патерица!!!
Лорини-честит имен ден!
Желая ви много здраве, щастие, любов и най-сладките бебенца през Януари!
А какво да ви разкажа за мен...за сега всичко е почти като по учебник-първо ми напращяха гърдите,гадене до 3-тия месец,
 после всичко отшумя.Като влезнах 4-тия почна да расте коремчето...и сега не спира...расте с часове Grinning
Имах зацапване 3 седмици, но (за добро или за лошо) в Англия много много не им обръщат внимание на  тези неща през първото тримесечие, добре че всичко отмина.
Сега чакам с нетърпение да разбера пола на бебо,че да мога да си го представям-с панделка ли ще е,или с шапчица Laughing
Иначе и аз като вас много се притеснявам от трудностите във възпитанието, затова и с мъжлето поизчакахме с бебчо, та да помъдреем, да се наживеем и да сме по-добри родители,ама така като гледам... newsm78...абе важното е любов и разбирателство да има, другото само ще си дойде! Пък и то не е лошо да си има щурави родители, поне ще му е весело с нас newsm68
Ох, стига съм философствала, че кой знае какво още ще измъдря...
Лека нощ  love001


# 29
  • Мнения: 2 122


Почерпка и от мен с пожелания на всички за един хубав и усмихнат слънчев празник.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт