Как бихте реагирали на едно подобно решение...

  • 5 181
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 505
  Сега ми е смешно, но тогава никак не ми беше Crossing Arms
Laughing Нищо де, и аз съм първосигнална и паля и се сърдя. И ми минава. Хубаво, че ме търпят.
Ама наистина ще се почувствам гадно, че е взел решение от мое име и ще има сръдня.

# 16
  • Мнения: 4 733
Ако споделиш каква точно е причината, поради която тя ще дойде, бих ти писала как ще реагирам 
Да кажем, че не се чувства щастлива и спокойна  в дома си
molestosa , каква ти сръдня. Аз тогава изпаднах в шок да не би вече решението да е съобщено на жената. Просто явно начелих момента баш преди да и бъде казано ooooh!
 Ама не желая да се впускам в повече подрочности, едно че вече е минало-заминало и второ че не ми се влиза в баш големи детайли. Просто ми се искаше да си сверя декватността на тогавашната ми реакция, че леко ме накараха да се почувствам като едва ли не гадна кучка.

# 17
  • Мнения: 17 546
Нема начин! Laughing Мъжът ми не е луд сам да си докара беля на главата! А на тези мъже дето са, ако им се падне жена като мен... пак нЕма начин Joy Мойто мило свеки крак счупи преди три години и два месеца на стана от кревата. Късаше ми се сърцето от мъка като ставаше мъжът ми сутрин в 5 и си идваше вечер в 23 часа, докато се оправи с нея, но дума не продума да я доведе у нас. Предложих му да остане при нея тези два месеца, за да не се разкарва само да спи у дома и да тръгва сутрин в ранни зори, а той отсече, че съм му мислела злото. Mr. Green При нас не стои тази дилема на дневен ред.

# 18
  • Мнения: 485
Ситуацията хич не е приятна. Със сигурност не трябва обаче да избухваш, накарай го да разбере, че и ти имаш родители и му кажи че ти също си имала планове майка ти да заживее при вас защото има сериозни проблеми с баща ти....или нещо подобно...разговорът трябва да се върти в подобна посока така че уж заедно да стигнете до извода,че всеки си има живот и вие също заслужавате своя. Другата ми идея е да му обясниш,че винаги си искала да си самастоятелна и той е човека който ти е дал това което си искала цял живот,за което си му много благодарна,но го молиш всичко да си остане по старому, защото така си много щастлива.Кажи му също че много уважаваш майка му и никога няма да я оставите ако има проблем и винаги ще и помагате както и че е добре дошла на всеки празник или когато се чувства самотна.
Сигурна съм ,че и сама да помислиш ще ти дойдат може би по-добри идеи. Само не избухвай колкото и да си бясна,на мен ми се е случвало да изпадна в подобна ситуация и проблема не се разреши догато не заобяснявах надълго и широко защо точно съм вдигнала патардия...уф,като се сетя....
Естествено ситуацията се променя,ако свекърва ти е болна и се нуждае от грижи...тогава със сигурност бих се съгласила да живее при нас(макар че пак ще ми бъде криво че не ме е попитал) Но ако няма съществена ,да не кажа жизнено важна причина ...първо разговор по мекия начин а ако не разбира от дума- да си спинка с майка си.

# 19
  • Мнения: 2 563
леко ме накараха да се почувствам като едва ли не гадна кучка.

Не им давай. Ти си права, те не са.

Казваш им, ако ми бяхте изложили предложението предварително и ме бяхте попитали какво мисля, въобще нямаше да имаме проблем в момента.

# 20
  • Мнения: 505
е чак да се разведа...едва ли...просто ще си има проблеми с мене...

# 21
  • Мнения: 4 733
Телерика, благодаря за съветите. Ситуацията е назад в миналото много отдавна А че тогава избухнах, избухнах... Embarassed ooooh!

# 22
  • Мнения: 7 723
Кас, той вероятно излиза с теорията,
че ще ви гледа децата, ще пере, готви, чисти, глади, пазарува....и т.н...

Не знам кво още се моткаш,
ами не идеш да й помогнеш да си стегне багажа
колкото се може по- скоро ooooh!

# 23
  • Мнения: 4 733
Уффф че ме усмихвате, стига сте ме съжалявали Heart Eyes Hug. Не си оставих магарето в калта още като го обсъждахме преди месеци. Опасявам се, че никога повече няма да ми бъде предложено подобно нещо Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 7 723
Уффф че ме усмихвате, стига сте ме съжалявали Heart Eyes Hug. Не си оставих магарето в калта още като го обсъждахме преди месеци. Опасявам се, че никога повече няма да ми бъде предложено подобно нещо Twisted Evil
Shocked ВидЕ ли сега? ooooh!
Нека те е яд. Whistling
Много си импулсивна, да знаеш ooooh!
...пилето нема ти кацне втори път...
...край! Пропусна шанса си  Mr. Green Joy

# 25
  • Мнения: 4 733

...край! Пропусна шанса си  Mr. Green Joy
Ба, как ли пък не Crossing Arms Детето ми дори не и е родно внуче, за какво да говорим Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 7 723

...край! Пропусна шанса си  Mr. Green Joy
Ба, как ли пък не Crossing Arms Детето ми дори не и е родно внуче, за какво да говорим Crossing Arms
Така е, ама съм сигурна, че тя ще го обича повече и от свое Mr. Green Whistling Joy

# 27
  • Мнения: 4 733
Руско, влез ми в положение. Сподели ти как би реагирала, не ме чопли само че лесно припалвам на стари теми и нищо чудно сама да възродя един семеен разговор по макар и  овехтялата тема Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 7 723
Руско, влез ми в положение. Сподели ти как би реагирала, не ме чопли само че лесно припалвам на стари теми и нищо чудно сама да възродя един семеен разговор по макари  овехтялата тема Crossing Arms
ShockedТи луда ли си, ма! ooooh!
Никва работа няма тя при вас!
Имам си една в къщи, та ат опит ти казвам-
колкото по- далече, толкова по- добре Peace Hug

# 29
  • Мнения: 4 733
Аз да го възродя за да стане забавно бре, не че съм си променила решението Mr. Green Каква съм гаднярка

Общи условия

Активация на акаунт