Не-петъчна

  • 2 014
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 111
Гласувах:
Не съм била жертва на сексуално насилие
Мои познати/близки не са били жертва на сексуално насилие

Разминавало ми се е на косъм, както се казва.
Пази Боже!  Praynig

# 16
  • Мнения: 154
не съм била жертва на сексуално насилие, но имам познати, които са жертва. в единия случай не се стигнало до крайности, а човекът е бил "близък" на семейството/ на тате добър приятел/. гадост. не зная дали тя е казала и до сега на родителите си, това е било преди поне 15 г. и друг случай - отвлечена и изнасилвана няколко дни. осъден е, но ефект никакъв, защото не е ефективна присъда. и не получи никакво обезщетение, даже разходите по делото не можа да си възстанови. все едно тя е наказаната. поне си взе живота в ръце и преодоля кризата. а беше такъв светещ човек, очите й винаги грееха... Tired

# 17
  • Мнения: 2 229
Тази тема беше отскоро, не е ли същата?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=315001.0

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Не съвсем, но и нея я вдигнах. В нея по-скоро става дума за насилие изобщо - физическо, психическо. Аз имам предвид сексуалното.

# 19
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Лелеее кога мина година и половина!  Thinking

Гласувах.

# 20
  • Мнения: 2 111
Не съм била жертва, но моя приятелка да - бившият й вече шеф я насилил да му направи фелацио. Разказа много след самата случка, когато вече беше напуснала тази работа. Не е подавала жалба.

# 21
  • Мнения: 278
Случка 1: Бях на 6 и си играех на детската площадка. Един чичко ми показа "нещото си", даже не помоли да му го подържа.
Случка 2: На 17 г.силно влюбена останах да спя при "гаджето" си. Събуди ме непознат мъж, който явно си беше платил за това. Не ме е насилвал, много ме изплаши, но не съм подавала жалби и т.н.
Склучка 3, 4, 5, в рамките на 1 година: Различни клиенти в офиса където работих ме преследваха, дебнеха и в най-неочакваните моменти ми се обясняват в любов, единия ме бутна по средата на улицата след като му отказах да се женя за него, за малко да ме прегазят.
Случка 6: Пред нас, отивах до съседката, един мангал ми се нахвърли. Много ми се беше насъбрало и му се нахвърлих да го бия. Той избяга.
Имам приятелка, която нападнаха, тя подаде жалба, осъдиха го и го изпратиха в затвора.

Общи условия

Активация на акаунт