Предателството

  • 22 826
  • 331
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 818
Стели, прочетох резюмето на 105-ти епизод, всичко, което са написали, го даваха днес  Peace
Бе има още две серии със сигурност, вярвайте ми Wink.

Щом Елоиса не  е върнала стрелата, значи имат лек гаф, ама нищо, ще им го простим Laughing

# 271
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088

Щом Елоиса не  е върнала стрелата, значи имат лек гаф, ама нищо, ще им го простим Laughing


Защо да има гаф?
Елойса умира , но от шпагата на Мишел, която е поставена като капан вместо стрелата. Не умира от тази стрела.

# 272
  • Мнения: 1 367
Стели, прочетох резюмето на 105-ти епизод, всичко, което са написали, го даваха днес  Peace

Аз къде съм бляла? LaughingКакто и да е,повечето неща ги гледах.Чакам днешната серия.

# 273
  • Мнения: 3 818

Щом Елоиса не  е върнала стрелата, значи имат лек гаф, ама нищо, ще им го простим Laughing


Защо да има гаф?
Елойса умира , но от шпагата на Мишел, която е поставена като капан вместо стрелата. Не умира от тази стрела.

Лаура, пиша в бяло, та да не разваляме рахата на останалите да се изненадват Wink

Елоиса хваща шпагата, разглежда я, оставя я до канапа, който е свързан с арбалета и при оставянето реже канапа, като по този начин освобождава стрелата. Ама щом Елоиса не я е върнала на старото й място, а Алсидес не е ходил междувременно, стрелата не би трябвало да е там Peace Но нейсе, ще им го простим този гаф Wink

# 274
  • Пловдив
  • Мнения: 1 275

Oхх момичета хич не ми се иска да свършва това филмче ама какво да се прави  Confused
Четох някъде че Алсидес,Марина,Артуро умират..... Борис и Урсула се женят (най-после) и в последния епизод ги дават след 5 години Уго и Соледад -щтастливи имат още едно дете,момченце-Угито  Laughing Хепи енд както винаги се случва  Laughing

# 275
  • Мнения: 1 367
Много са красиви и двамата /и тримата  Laughing/Борис не трябваше да губи време да убеждава Урсула,че може да й обясни,че не е това,което вижда.Трябваше направо да й каже.Е,то е ясно,че ще се разберат,но разтеглят нещата.А кога ще се разбере какво е станало с Мишел?

# 276
  • Мнения: 3 818
Тия двамцата - Уго и Соледад - добре изгладиха различията си Laughing Laughing Обаче тази любовна сцена, ако не ме лъже паметта, вече сме я гледали, явно ги е примързяло да се посъблекат още веднъж Laughing

Стели, то кога да разберат за Мишел, освен утре? Wink. Малко не ми е ясно обаче как разбират, не ми е толкова добър испанският, може и да са казали, но да не съм го разбрала. Embarassed
В тоя ред на мисли, в оригинал е много по-интересно да се гледа или поне със субтитри, поне на мен ми е много по-интересно да им слушам гласовете, въпреки че не всичко разбирам.

Иначе това за обясняването на Борис е нещото, което винаги ме е подлудявало в такива сериали. Единият казва "Чакай малко, ей сега ще ти обясна, изслушай ме и т.н., но реално не казва нищо пет минути", другият - Не, гад такава не ща да те слушам Crossing Arms Laughing

# 277
  • Мнения: 1 367
Иначе това за обясняването на Борис е нещото, което винаги ме е подлудявало в такива сериали. Единият казва "Чакай малко, ей сега ще ти обясна, изслушай ме и т.н., но реално не казва нищо пет минути", другият - Не, гад такава не ща да те слушам Crossing Arms Laughing
Да,и още-"Говори,защо мълчиш,кажи най-после","Объркана съм","Искам да ти простя,но не мога","Дай ми шанс да ти докажа любовта си" и още куп други такива фрази.А най-смешни са ми,когато ги хванат в издънка.Дори да излъжат нещо,физиономиите им са толкова красноречиви,че и сянка от съмнение няма,че лъжат.

# 278
  • Варна
  • Мнения: 777
Fairy,изпреварила си ме!И аз щях да пиша за любовната сцена-давали са я същата,правят ни тука на балами  Crossing Arms.А забелязахте ли,когато Соледад си тръгна с една обица от Уго,първо обицата беше на дясното и ухо,а като отиде при Даниел вече беше на лявото  Laughing...Такива гафчета с обиците доста пъти вече правят-излиза от вкъщи с едни,а пристига на мястото Х вече с други обици.Момичета,знаете ли като ни завехне темичката,дали ще са активни линковете в нея?Ей тъй,ако ми домъчнее някой ден,да си погледкам малко... Cry

# 279
  • Мнения: 3 818
Fairy,изпреварила си ме!И аз щях да пиша за любовната сцена-давали са я същата,правят ни тука на балами  Crossing Arms.А забелязахте ли,когато Соледад си тръгна с една обица от Уго,първо обицата беше на дясното и ухо,а като отиде при Даниел вече беше на лявото  Laughing...Такива гафчета с обиците доста пъти вече правят-излиза от вкъщи с едни,а пристига на мястото Х вече с други обици.Момичета,знаете ли като ни завехне темичката,дали ще са активни линковете в нея?Ей тъй,ако ми домъчнее някой ден,да си погледкам малко... Cry

Явно повредата не е в мен, тая сцена е от  момента, когато се върна Алсидес и стана ясно, че Уго е Уго Laughing
А за обиците наистина хич не внимават, имаше и нещо друго покрай тях - беше без тях, пък изведнъж с тях, но това са бели кахъри Laughing
Аз не разбрах само защо трябваше така тайно да се измъкне Соледад от вилата и Хасинто да подкарва тихо конете newsm78
Но като цяло моментът със сдобряването не ми допадна много - твърде набързо го претупаха, из филма имаше къде-къде по-силни моменти между тях двамата.

Стар Дъст, темата по някое време ще замине в архива, но линковете трябва да са активни. Но сериите ги има и във Вибокс, ако не ги намериш другаде, там няма да се загубят  Simple Smile

И нещо почти встрани от филма, ама не съвсем. Виждали сте как изглежда този противяга Еркулес извън филма. Все едно не е същия човек.  Laughing Цък и цък

Не е мой тип, но определено е с доста по-човешки вид от във филма Wink.

# 280
  • Мнения: 1 367
Ако не беше казала,никога нямаше да се сетя,че е един и същи човек.Симпатичен е.Наистина сцената със сдобряването я претупаха.За къде по-незначителни неща се обясняваха по половин час,а сега направо се награбиха.

# 281
  • София
  • Мнения: 6 332
Аз пък не гледах вчера серията, сега ще видя резюмето в сайта на бТВ. Днес ще е последната серия, нали?

# 282
  • Мнения: 1 367
Аз пък не гледах вчера серията, сега ще видя резюмето в сайта на бТВ. Днес ще е последната серия, нали?
Да.Ако искаш по-подробно резюме,виж тук:
http://www.telenovella-bg.com/movies/episodes/la-traicion/105
И днешната серия:
http://www.telenovella-bg.com/movies/episodes/la-traicion/106

# 283
  • Мнения: 3 818
Ех, свърши... Sad
За мен обаче такъв хубав филм заслужаваше по-хубав финал Crossing Arms

И да отбележа дребнаво, че тия хора разстоянията за нищо си ги нямат Crossing Arms Когато в началото Борис замина за имението Монтенегро да го купува, му отне сума ти дни да стигне до там и да се върне, та да има време да погребат Уго.
Сега от къщата на Соледад/ковачницата/вилата до имението стигат за нула време, как става тая работа!? Crossing Arms

# 284
  • Варна
  • Мнения: 777
Дааа,доста попретупаха нещата  Tired...От цялата галимация можеха да направят още 4-5 серийки за кеф и удоволствие на зрителите.Много пропуски открих, Stopне ми се пише за тях,защото току що открих(без да искам) Crazy,саундтракът към филма-доста песни са.Не съм теглила,защото всяка песен я зарежда по 5 мин ooooh! и нямам време сега,може би довечера.Както съм скарана с линковете,незнам... EmbarassedМоже би няма да успея да ги кача тук,но ще пиша къде точно да ги търсите.

Общи условия

Активация на акаунт