Предателството

  • 22 829
  • 331
  •   1
Отговори
# 300
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Алсидес изгони Марина, защото Соледад дойдоха с Урсула да се оплачат, че тя/Марина/ е устроила капан на Урсула с Борис в леглото.

# 301
  • Мнения: 3 818
Гледах и аз отново момента с отстрелването и стигнах до извода, че режисьорът е бил пиян като е снимал тази сцена Laughing
Да преговорим Laughing - Алсидес и Артуро са лице в лице. Артуро стреля, Алсидес пада. Артуро тръгва да стреля по Соледад и в този момент получава куршум в гърдите. При изстрела Урсула поглежда надолу, там където лежи Алсидес, което би трябвало да означава,че от него идва изстрела. Обаче в същия момент Артуро се обръща и дават Уго да държи пистолета. Ако Уго не е стрелял (щото няма как, в гръб на Артуро е), какво кара Артуро да се обърне, как разбира че Уго е там?
От друга страна, Артуро се обръща с лице към Уго и в този момент вече е в гръб на Алсидес. Да обаче Алсидес продължава да стреля в гърдите на Артуро. Тоест, нищо не разбирам Laughing Laughing

Стар Дъст, поривът на Еркулес беше същият като на Марго - помагат на Уго, та да не замине Еркулес вдън гори тилилейски Wink От друга страна, според мен Еркулес никога не е харесвал Алсидес и това му беше удобен момент да му подлее вода.

А Еркулес не го харесвам, защото е женкар. Любовта на Артуро към Марго беше много по-истинска, отколкото тази на Еркулес Peace

Баси, литературен анализ на сапунка не бях правила още Laughing

# 302
  • Мнения: 4 111
А мен ме впечатли как Борис влиза в съкровищницата да търси доктора все едно си ходи там всеки ден  Laughing

# 303
  • Мнения: 3 818
А мен ме впечатли как Борис влиза в съкровищницата да търси доктора все едно си ходи там всеки ден  Laughing

 Joy На това и аз му обърнах внимание, но реших, че горе охраната му е казала къде да го търси Simple Smile

# 304
  • Мнения: 776
 Joy Дами, заболя ме коремът от смях, докато ви четях. Голям анализ, голямо нещо Crazy Прави сте за абсолютно всичко Peace Аз, току що изгледах серията и съм много разочарована, че така претупаха нещата Crossing Arms Все едно сме на roller coaster, което не просто се движи бързо, а ужасно бързо Confused - имаше мегдан за 3, 4 серии, да ги "изчоплят" Mr. Green нещата подобаващо и да сложат един хубав финал. Много пропуски и неясноти Naughty Артуро, който, ни в клин, ни в ръкав, се оказа сериен убиец Tired, Алсидес, който развива  hahaha паранормални способности, само след една нощ уроци по медитация при архитекта, и хоп изведнъж усеща как Уго и Борис идват от различни страни, ми че и точно стреля, без да ги нарани ooooh!, Елоиса, която в крайна сметка, умира не от шпагата на Мишел, а от стрелата, която обаче в предишната серия не беше върнала на мястото й, Борис, който си влиза на гости в скривалището, все едно винаги е знаел къде е, Манрике който изведнъж излезе тайно влюбен в Антония ( ама нещо прелюдия Mr. Green, някакъв намек от предишни епизоди, тц Naughty )....а най ме издразни Уго на финала, който не си свали шапката като джентълмен Crazy Flutter преди да целуне Соледад Whistling Също защо нямаше сватба? Crossing Arms Заслужавахме пищен, подобаващ на сапунка, финал Peace
Марина си заслужи участта, Пакито също - по спомени той е убиец на наемния убиец Laughing (който пък сам беше наел да убие Уго Joyhahaha последният да затвори вратата), така че нека да си плати, макар и за убийства, които не е извършил Peace Защо не казаха дали Антония се е сближила с Манрике? И как така Марго се върна при Еркулес, при положение, че изпитваше чувства към Артуро? Rolling Eyes
И аз му ударих един литературен анализ Mr. Green, дълго стана Blush, спирам Stop
Момичета, искам да ви кажа, че ми беше изключително приятно тук, с вас Hug  bouquet Ще се повторя, но темата ще ми липсва Peace Първо, защото успяхме да си създадем много уютна атмосфера Flutter в темата, всяка от нас, проявяваща уважение към чуждото мнение,  без кавги и интриги, и второ защото сериалът беше сравнително добър на фона на много бози от този жанр, които ни заливат от екрана Peace До скоро виждане в други теми, и моля, пишете едно Л.С., ако улучите някъде друг сериал с Марио Heart Eyes  bouquet

# 305
  • Варна
  • Мнения: 777
Kiora,мила,ти се появи!Къде се губиш толкова време?Струва ми се,че ако разберем за друг сериал с Марио,не ЛС,а нова тема с фанфари ще обявим!Направо не ми се напуска тази темичка... CryМомичета,ако някоя от вас чуе или прочете нещо ново за Марио(каквото и да е),ще ни информира,нали?Благодаря   bouquet!

# 306
  • Мнения: 776
Kiora,мила,ти се появи!Къде се губиш толкова време?Струва ми се,че ако разберем за друг сериал с Марио,не ЛС,а нова тема с фанфари ще обявим!Направо не ми се напуска тази темичка... CryМомичета,ако някоя от вас чуе или прочете нещо ново за Марио(каквото и да е),ще ни информира,нали?Благодаря   bouquet!

Star dustHug Ами дано пуснат някой негов сериал скоро, спомена се в темата по-назад, ако не се лъжа, че нямал нови филми Sad, но аз съм съгласна и на стари Mr. Green Blush Heart Eyes

# 307
  • Мнения: 3 818
Аз вчера намерих из нета един от неговите по-стари сериали, но сега не се сещам, май Дивата котка беше. И почти се изкушавам да си го дръпна да го гледам Laughing
А сега толкова ми липсва, че даже се прежалвам да го гледам по Романтика в оня филм, дето е полудебил Laughing

Момичета, и на мен не  ми се свръшва тази тема, беше ми много приятно с вас. Предлагам ви за изпроводяк всяка да си каже кои са й били любимите моменти от филма. Някак си не върви да завършим темата с кусурите, които му намерихме Laughing Wink

# 308
  • Варна
  • Мнения: 777
Аз да си кажа честно,все още не съм изгледала всички серии.Просто късно разбрах за този филм и сега тегля и гледам периодично.В първите серии има много красиви моменти м/у Уго и Соледад-в началото на "забранената" им любов,как се гледат само  Crazy...Май все пак ми е любима култовата сцена под дъжда.Много ми харесва начинът по който Алсидес(Уго) просто вдига Соледад и започва да я целува,въпреки съпротивата и.Освен това на Марио най-много му харесвам ръцете и профила,а в тази сцена има много и от двете... Crazy Heart Eyes Blush.Отново се разчувствах.Да ви призная,животът ми много прилича на този на Соледад,но няма да ви занимавам със странични неща.

# 309
  • Мнения: 776
Fairy, ще ме караш да ровя във VBox-a Mr. Green  bouquet

Страст, страст и много страст Heart Eyes
епизод 69, първа част, на 5-та минута и 7-та секунда Mr. Green
http://www.zazz.bg/play:a9a50a51

Уго, представящ се за Алсидес, тъжен и романтично отнесен на фона на любимата ми песничка от сериала Hug
епизод 63, 2-ра част, минута: 1, 26
http://www.zazz.bg/play:e98589e0

Star dust, добра идея ми даваш Laughing Аз така или иначе първите 50 серии не съм гледала, ще последвам примера ти, май, и ще тегля  bouquet Падам си аз безнадеждна романтичка, и това е Blush

# 310
  • Варна
  • Мнения: 777
Kiora,точно за тези сцени говорех и аз-под дъжда и тази от 1-ва серия,в която Сол маже с крем ръката на Уго(как я гледа само тоз палавник  Crazy).В сцената с крема има една неосъществена първа целувка  Heart Eyes,много е романтично,много ми въздейства...Благодаря за линковете,да си ги погледам гълъбчетата.Безнадеждните романтички ставаме две.Някой друг?

# 311
  • София
  • Мнения: 505
Къде ги има качени първите серии, че аз започнах да гледам филма към средата някъде?

# 312
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 304
Къде ги има качени първите серии, че аз започнах да гледам филма към средата някъде?

http://www.tvnovellas.info/forum/index.php?topic=23324.0

# 313
  • Мнения: 1 367
Няма да цитирам конкретни сцени,но много ми харесваха Соледад и Уго как се гледат и как се целуват.Тук неведнъж беше писано,че химията между тях поне на екрана е невероятна.Много сладки ми бяха Борис и Урсула.Изобщо-готин сериал,ще ми липсва.И аз искам да ви благодаря за приятната атмосфера в темата,макар че се включих по-късно. Hug

# 314
  • Мнения: 3 818
Безнадеждните романтички ставаме две.Някой друг?

Явно сме три Laughing

Сцената под дъжда е невероятна, много силна и въздействаща е от началото до края. Още когато са вътре и тя излиза и Уго започва да страда и да се чуди какво да прави е много красиво. И след това като тича по стълбите и я гони. И изобщо цялата  Heart Eyes

На мен една от любимите ми сцени е тази - от 51-та секунда някъде до към 3 минути и половина - показват как правят болницата и как минава живота им идните 3 месеца, Алсидес  и Соледад изглеждат като истинско семейство, много е красиво. Тук между другото е единственото място, където Марина изглежда симпатична и наистина щастлива Simple Smile.

Специално за Киора, която не е гледала първите серии - една сцена от втори епизод , за съжаление я няма във ви бокс, затова я пускам без превод, на 1.50мин- Соледад отива в къщата на Уго, защото той й праща писмо, че късат и след като си говорят си тръгва, а той естествено я догонва. И в тази сцена тя му обяснява как не разбира защо я изоставя и си тръгва. И точно като си тръгва, Уго й казва, че я обича, много е хубаво Grinning

Има и още и ще ви ги пусна, но после, че сега ме призовават дечурлигата  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт