Връзка между лекотата на забременяването и отношението към предпазване от болест

  • 7 175
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 674
2 опция

# 16
  • София
  • Мнения: 17 592
Аз не можах да разбера добре каква е връзката с жените в зачатие и АВ - повечето от тях поради трудно забременяване са против така наречените задължителни ваксини ли?

Всъщност тъкмо обратното. Там изобщо няма тема, занимаваща се с въпроса може ли да се избегнат задължителните ваксини (без някакви специални медицински причини за това). А тук има, при това закована...  newsm78... За сметка на това там има 3 заковани теми, третиращи въпросите за детското здравеопазване - вкл. какви ваксини, кога, как, защо... а тук няма изобщо такава... В смисъл тема, в която на въпроси да отговаря доктор... И се чудех защо. И двата форума са български, знам ли, как да кажа - била съм и в двата. Както съм уточнила, при мен забременяването не мина без тестове за ову, мерене на Т и планиран секс. (Горкият ми мъж, луд го бях направила... но все пак стана - благодаря за търпението, миличко! И... Заслужаваше си!). До скоро не се бях замисляла за този тип разлика. И ми е много чудно дали това е политика на администраторите / собствениците или израз на различните характеристики на посещаващите / пишещите.
Поне до момента (от анкетата) не личи да е последното...  newsm78
Освен пък ако само здравния форум се посещава от хора с друг тип нагласа? По - късно ще трябва да пробвам там... Thinking

# 17
  • Мнения: 47 988
С първото бебе- забременях случайно, с второто- планирано. ЗА ваксините.Разбира се подкрепям всякакви изисквания за пречистени, модерни ваксини.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Планирано и бързо, но след проблем с първата бременност в ранен етап. ЗА ваксините.

# 19
  • Мнения: 4 784
Аз не можах да разбера добре каква е връзката с жените в зачатие и АВ - повечето от тях поради трудно забременяване са против така наречените задължителни ваксини ли?

Всъщност тъкмо обратното...
Разбирам. Благодаря за уточнението.  Peace

# 20
  • Мнения: 1 763
Не съм гласувала, защото и аз не знам как забременях. Ту се пазехме, ту не се пазехме, но като се замисля за това, колко пъти не сме се пазили, май минавам към бавно забременяващите. Смятам, че ваксините са вредно изкуствено вкарване на отрова в организма, но са по-малкото зло от разболяването от някоя страшна болест. Ваксинирам детето си с всички задължителни ваксини. Според мен жените, които са имали нужда от помощ, за да забременеят, са осъзнали, че човешката природа не е дотам съвършена и има нужда от подпомагане. Затова и сред тях по-рядко се срещат противници на ваксините.

# 21
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Забременях планирано, стана веднага, от първи съзнателен опит.
Подкрепям ваксинирането, ще поставя и допълнителна ваксина на дъщеря си.

# 22
  • Мнения: 9 814
Забременях лесно, планирано.
Подкрепям ваксините.

# 23
  • Мнения: 1 763
Гласувах Peace

# 24
  • Мнения: 6 713
Забременях лесно, планирано и съм "ЗА" ваксините Peace

# 25
  • Мнения: 2 821
Един вид търсиш връзката между жена, минала през какво ли не и забременяла и тя същата няма смелост да излага детето си на болести, за които има ваксини и жена, която е забременяла без проблеми, бързо и има смелостта да рискува и да не подлага децата си на ваксинация.
Не съм сигурна дали съм разбрала правилно Blush

Аз и двата пъти забременях лесно и спазвам задължителния имунизационен календар.

# 26
  • Мнения: 242
забременях планирано ,но трудно,абсолютно ЗА  Peace ваксините

# 27
  • Мнения: 750
Първоначално не исках деца. Забременях случайно, лесно и си промених мнението, относно децата. Против всякакви ваксини съм  Peace

# 28
  • Мнения: 1 199
Аз не можах да разбера добре каква е връзката с жените в зачатие и АВ - повечето от тях поради трудно забременяване са против така наречените задължителни ваксини ли?

Всъщност тъкмо обратното. Там изобщо няма тема, занимаваща се с въпроса може ли да се избегнат задължителните ваксини (без някакви специални медицински причини за това). А тук има, при това закована...  newsm78...

Ще ме умориш от смях Laughing Защо в подфорум Зачатие нямало теми за ваксините, а пък в Майки имало Simple Smile Ами че една жена за да се замисли и да почне да обсъжда ваксините на детето си, първо трябва поне да го зачене Laughing Иначе става не за нероден Петко, ами и незаченат Петко Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 111
Забременях планирано,трудно,по естествен път и съм "за" ваксините.

Общи условия

Активация на акаунт