Рибарица - среща на неутрална територия

  • 2 087
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ще го питам като се върне от работа за снимката,

Тане, какво стана, какво каза половинката?
Хайде да се съгласява, че ми се смее на чужд гръб Laughing

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Да ги сложи Хапка Simple Smile.Той нищо не каза ама слагай ги.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Обещаните снимки най-сетне оформих ето там.
Простете закъснението, сигурно вече сте забравили за събитието, но мен още ме държи. От друга страна има някакви проблеми с тока и нета ми ужасяващо се бави. #Cussing out
Поздрави и бъдете здрави!

# 33
  • Мнения: 7 106
Ех, КрасТавице Небесна
направо си чудесна,
с тези описания
да те чета ми стана мания!!!
[/size][/color]


  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 34
  • София
  • Мнения: 18 679
Къде е снимката с айрана?

# 35
  • Мнения: 980
Страхотни сте, сем. Александрови!
И ние сме "за" следващият път. Задължително.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Сетих се едно недоразумение, докато обяснявах да познати де съм се бил напил. Heart Eyes
Аз като организатор, от обяснения чужди и фантазии недни, бях казала, че къщата, дето ще отседнем е първа кипра и лукс и комфорт. Да, обаче не било тъй и на място разбрах, че не е чак тооолкова луксозно, но съвсем прилично.
Ако някоъ нещо е недоволен, измамен, употребен, ще помоля да си сподели въжделенията ето тук. Много ви са моля.
Аз например негодувах, ама това беше като си тръгвахме чак  Embarassed, че нямам въженце на тераската да си опъвам мократа хавлийка. Село мило, село роднооо...

И участниците в мероприятието изобщо не изказаха подробно впечатление. Не може така!!

# 37
  • Мнения: 6 243
Къде е снимката с айрана?
eто я снимката, на коят ос евижда, че даже и като се оливаме, го правим със замах: http://community.webshots.com/photo/380032411/382688671abWPSC
вижте и следващите - с Ивчо и Еми

Между другото newsm78, някой ще ме светне ли как като напишеш нещо подчертано, и го натиснеш, ти се отваря нещо друго. Знам, че съм компютърно неграмотна, та рекох като си призная, на принципа - признат грях ,половин грях, поне да стана полуграмотна  Blush Тенкю пипъл.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 632
На Рибарица ни беше "сватбеното пътешествие", и сега едни хубави спомени ме връхлетяха...

и аз така  Heart Eyes

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Да кажа сега как стана - сядаме ние на кафенце аз в жегите много наблягам на айряна и тъкмо съм си гушнала кроткото Ники сервитьорката го носи, и тя малката го докопва в същия момент почти и върху нас го обърна.Та се прибрахме набързо да перем, въженца наистина липсваха, аз ги суших на една маса на терасата.

# 40
  • Мнения: 7 106
Между другото newsm78, някой ще ме светне ли как като напишеш нещо подчертано, и го натиснеш, ти се отваря нещо друго. Знам, че съм компютърно неграмотна, та рекох като си призная, на принципа - признат грях ,половин грях, поне да стана полуграмотна  Blush Тенкю пипъл.

Аз ще се опитам да ти обясня, дано го направя така, че да ме разбереш newsm78.
Значи да вземем за пример линка който ти си дала. Вместо да си е само линк, можеш да си го "кръстиш" някак, например снимки и правиш следното нещо :

[ url=тук пействаш въпросният линк] снимки (нали така се разбрахме че ще го наречем) [/url]   

                                              и се получава следното нещо :
снимки

# 41
  • Мнения: 7 106
Забравих да кажа, че ти не го правиш подчертано, ами то така си излиза, за да укаже че е връзка.

# 42
  • Мнения: 1 547

Ой, ой, ой! Браво на Небесната за снимките!  Joy Попикахме се фамилно от смяххххх  hahaha hahaha hahaha
Много интересен пътепис станало! Бравос за хубавите хора на картинка и преживелиците им!  Hug

Я, организаторката, спомени нещо за къщата, молим, че и ние натам (към Рибарица) сме се запътили, но нямаме идея къде да отседнем. Само да спомена, че става въпрос само за мама, тати и бебе  Wink

Сори за офф-а. Няма вече  Embarassed

# 43
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Смърфиета, ето ти линк, да разгледаш какви вили и хотели, какво предлагат. Ние там позяпахме, каквото ни хареса не беше свободно, но ни насочиха към тая нова къщурка. Мен ми хареса, че има куфня и всичкото народ (4+2 семейства) ядохме и се веселихме на гигантска стъклена маса....
Ако нещо по-конкретно да питаш - виж ме на кю-то.
Поздрави.

# 44
  • Мнения: 249
Ето и снимките от една ваканция с кърмачета - малки, големи и още по-големи  Grinning
...Е-е-е, най-накрая да ги видя!
...Ха-ха , много сладки гащи!!!
...Ей, Jade , абе че ти отиват още няколко бебоци - отиват ти , ама ако бяха твои????
...И раничката на тати е много готина - ама и съдържанието й не е за изхвърляне...
...А бе, третото (дете) къде ще го носи? 

  love001  love001  love001  love001  love001

Общи условия

Активация на акаунт