Aнорексия

  • 7 311
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 565
Aми момичета, аз не съм убедена, че тя не иска да се лекува. Просто си мисля, че я е страх или че все още не осъзнава, че наистина е сериозно. Тя ми гарантира на няколко пъти, че ще дойде тук на преглед и аз съм сигурна, че ще го направи. Само стискайте палци като отидем в края на седмицата да се държи адекватно, а не да се излагаме, както предния път е било при другата психиатърка. Макар че вероятно докторката е наясно с тези неща, тя все пак ме попита на няколко пъти дали иска да се лекува (след като разбра, че е на 31).

# 16
  • Мнения: 526
не се притеснявайте, щом търсите помощ от психиатър то този човек трябва да е наясно че имате някакъв проблем. Дано попаднете на добър, и да не обръща внимание на на притеснението на приятелката ви. Успех

# 17
  • Мнения: 31
Здравейте !
Имам колежка, която е болна от анорексия.... всички колеги от нашата специалност сме страшно обезпокоени за нейното здраве.
Снощи една колежка е разговаряла с нея... и знаете ли ?.... на моменти тя осъзнава състоянието си и че вече е опасно. Според нас е в самото начало на болестта .... т.е все още хапва нещо. Тя казва, че е 40 кг, но според нас, лъже... поне 37 е.  Cry
Тя сама се е поинтересувала за психоложката Алгафари..., но един сеанс при нея бил 250 лв  Shocked и тя не може да си го позволи.
Решили сме да и помогнем.
Може ли да ме информирате за някоя асоциация, която се занимава с този проблем. Има нужда от добър психиатър. Ще и помогнем да се справи с проблема.
В темата пишете за една лекарка.... може ли повече информация.
Praynig

Общи условия

Активация на акаунт