Споделете 75 ... или "... е, 75-ти набор е, ама знаеш ли колко е запазен?!"

  • 47 687
  • 988
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 984
Волфи, аз към на 75 - къф секс? Кви пет лева? Mr. Green Joy

# 91
  • London, baby
  • Мнения: 800
Ъ, аз май обърках темата.   Laughing

# 92
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 226
vessimanka, как се сети за тези 311? браво на теб  Hug
това е кавър на любимата ми песен на една от любимите групи  Hug

# 93
  • Мнения: 5 370
Embarassed Embarassed
Жози се изчерви като ученичка .........бях, Вълчо, сега ич не се харесвам, пустите му килограми!!!!!!!
Ама ще се хвана аз в ръце, чакам да попреминат жегите.

# 94
  • Мнения: 6 993
Знаете ли какво стана, а?!
Отидохме да проверим, оказа се, че има пари. Хукнахме към хита да си пазаруваме и аз хванах две бъркалки. И той вика "За кво са ти" и аз - "ми за кекс с ябълки". "Ааааа, ма аз ги изхвърлих ябълките, нали бяха развалени наполовина".  Crazy
Цялото ми мислене, целият ентусиазъм -  в  кофата. Crazy

# 95
  • Мнения: 17 407
ХАхахах, Ео, ето- знак "отгоре"е било това, че нямаш миксер и пари! Айде, честито, знаех си, че ще додат днес!

# 96
  • London, baby
  • Мнения: 800
karmacoma,  наскоро се сетих за нея и я турих в подписа. Не я бях слушала отдавна. Много я обичам тази песен!!  Hug
След като я чух за пръв път настъпиха драстични промени в живота ми.

# 97
  • Мнения: 516
Ео, казах аз диета, ма кой да слуша.

# 98
  • Мнения: 1 006
Има нещо общо между SAKRI и Umbra и се дразня, че не мога да облека усещането
си с думи. Не става въпрос за аватарите.

Ооо...благодаря за комплимента!  bowuu  Мислех си, че това усещане е самодоволно само мое. Пу и аз няма да се опитвам да го обличам в думи. Umbra,   bouquet !

По повод общото между аватарите ни /Естер, ти ми го прави, помниш ли?/ - тая щУравата в кашона отляво е дъщеря ми. Тя не рисува само докато спи. Тя е творческа личност  ooooh!, ще учи в училище с профил рисуване. Още от първи клас ще изучава приложно изкуство и изящно изкуство. Изобщо не зная за какво става въпрос и каква е разликата между двете.

Забравих да кажа, че очите на нарисуваното от нея слънце на лицевата страна на кашона всъщност са дупки. През тях поне виждаше къде лази и къде се промъква по земята цял един ден из офиса. Голям стрес беше за някои и луд купон и смях за всички.  Joy

Последна редакция: пт, 15 авг 2008, 22:32 от SAKRI

# 99
  • Мнения: 599
От тая жега цял ден не съм яла.Нищичко не сложих в устата, само пия(сокове и шейкове), бирата я поизоставих тия дни.
Тези, които не се вписват в набора на темата, по колко пъти имат право да споделят.
Не за друго, но да си направя сметката, ако има някакво ограничение.

# 100
  • Мнения: 1 006

Тези, които не се вписват в набора на темата, по колко пъти имат право да споделят.


Докато ни настигнат. Ще изчакаме, споко. Mr. Green

# 101
  • Мнения: 6 993
Сега ще прозвуча злобно.
Гледайки тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=322513.0, си мисля, че от сега нататък на всички момичета с по-ниска от 5 оценка на матурата по БЕЛ не трябва да им се разрешава да раждат, за да не възпитават неграмотно поколение.  ooooh!
Жалко, че не мога да измисля начин да се хванат и тия около моята възраст. Rolling Eyes

# 102
  • София
  • Мнения: 6 798
Споделям, че вече имам крещяша нужда от форумска среща...трябва да видя Ерика, Сакри, Скорпкиончето, Синеочката, АнМари, Дуцката...Додо, Не тази вечер....и моля да ме извинят всички, които не изписвам. Къде съм била 2 години?  newsm78

# 103
  • Мнения: 984
Ео, верно злобно прозвуча.
Всеки би могъл да надскочи нивото на родителите си.
Възпроизводството е смисълът на Вселената.
Ти къде блееш?

# 104
  • Мнения: 4 300
Имам нужда от положителна енергия за моя близка.

Общи условия

Активация на акаунт