На добър час на всички през новата седмица

  • 6 174
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Simple Smile) Айфеловата кула е в Хисар...
минахме оттам на връщане. Някои хора се къпаха в басейн...други гледахме тъжно изпод сянката...

  Реза, снимките наистина са великолепни! Браво на теб!
  А за двете малки красавици, просто нямам думи  Laughing Пу, пу, пу!

  Айфеловата кула и всички останали щуротии в същия двор, бяха на художника Илин Паунов. Той почина много нелепо преди година и нещо - в катастрофа. А беше един невероятен човек, сърцат, отворен към хората и към всичко ново. Имам невероятни спомени от това място. Ей, как се разчувствах, като видях тази снимка...
  Сега синът му ли е там? Той повечето време е във Франция май  newsm78

# 16
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
...отидете...вижте какво ще кажат...да ти е спокойно...
и си вземи по 20 ст. за телевизорите...и гледай да не си в стаята с големия телевизор, че е развален:)

# 17
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Ох, Реза, никой не ни дава телевизор Simple Smile
Сутринта 2 пъти си казвахме "рецитацията" - на професора и на една лекарка (май Ангелова), после висяхме да чакаме психоложката, понеже вън е жега, в коридора обикаляхме, Наско иска да пипа навсякъде, нося го на ръце по тази причина...
Ще му изследват кръв и урина и ще ходим на специалист кардиолог...
Защото другия синдром, за който го подозират, е свързан с дефекти на сърцето...
Но мисля, че не са прави. Те се хващат за това, че му е хлътнала гръдната кост, но в рода на мъжа ми всички са така и са без проблеми със сърцето. Дано като видят таткото да мирясат...

# 18
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
дано да е фалшифа тревога:)
нека го боцнат....а Насето да си се оправя ....да не чака докторите....
Поздрави на професора:)

# 19
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
РЕза, много мило и усмихнато семейство сте - напук на проблемите...Малките са красавици като майка си - ха сега и един малък красавец като таткото  Wink
Много сте хубави! ДАно и малката скоро се подобри! Успех тая седмица - седмица "Без дрога!"  Wink

Искрице - никакво заминаване без още една среща!

Мама Иги как е малчо?

Петенце - дано след четвъртъка забравите що е доктор  Laughing

firebird горе главата! съвсем те отчаяха тея малоумници, но дано поне открият правилната диагноза

Съни къде си? ДАй да видим малкото слънчице!

Светле как е ТЕди? Ако идваме ксъм парка ви - ще звъннем за кафе

bim bam кога заминавате? как е малката?

ТАнче как е ДАра? ДАно сте оздравели!

НА всички - хайде до събота  Hug Praynig

# 20
  • Мнения: 3 698
Здравейте момичета, желая ви весела, усмихната, успешна и слънчева седмица!
Стискам палци на малкият Наско, хайде да ошашка лекарите като оздравее самичък Grinning , firebird  на теб - сили и търпение.
Реза, честито първо зъбче на Дианка, чудесни са снимките, но още по-прекрасни са принцесите на тях. Сладки-сладки гушкащи се момиченца, да са ви живи и здрави и Дианката да се оправя бързо-бързо.
 Heart Eyes

# 21
Здравейте и от нас,
нещо вчера ни се бъгна интернета та затова закъсняхме с поздрваленията за голямата среща, за която мнооооооого ви завиждаме и искаме да бяхме дошли.
Успешна седмица от нас.
На Дианката честито зъбче на нас ни пониква 8 по ред.
Коте Наде със снимките ситуцията е малко сложна защото са обикновенни не са дигитални и трябва първо да се сканират та тогава да се качат в нета и това ще ни отнеме време. Но обещавам чакането да си заслужава имам само няколко дигитални но те са от миналата година а сега човека си е пораснал.
И така работя по въпроса за фотата.
Реза - панталей пътник как издържат децата в жегата да пътуват. Аз съм една страхливка не смея да мръдна от вкъщи и изкрезвам за малка почивка.
Дано седмицата да бъде успешна и безпроблемна.
Firebird що не им пуснеш една цветуща на тези от Генетиката - макар че за твое успокоение май е по добре да наприте изследвания, но знам ли колкото повече му втълпяват човек че нещо не му е паред толково повече вярва че е истина. Насе е такъв хубавец хич да не му измислят диагнози.
На всички борещи се мами успешна и усмихната седмица и много  love001
 Хайде аз да се залавям за работа в  службата   typeuu и после в къщи  newsm79 newsm64 feeding smile3541и и иии  #Crazy 

# 22
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Здравейте,
Пуснаха ни за днес... Бяхме на кардиолог, сърчицето на Наско е здраво, правиха му изследвания на кръв и урина, и те са в норма.
Предполагам сега ще отпаднат идеите за поредния синдром, за мен е важно, че няма кардиологични проблеми.
С професора влязохме в спор, той ми казва, че не може да си чета в нет-а и сама да си решавам какво има на детето Laughing, а в сыщото време той ми казва, че гледа симптомите в една програма за диагностициране... Ами то е все компютър, дали го търси гугъл, или конкретен софтуер, все тая...
Като не знае какво му е, що трябва да се опитва да го набута в симптоматиката на някакви синдроми???
На път съм вярно да им тегля една цветуща, ама много цветна и широкоекранна, и да ги пратя да се гръмнат...
То, и "професор"  е диагноза, ако питат мен  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 2 262
    Здравейте мили момичета! Чак сега успявам да ви пиша и поздравя, нещо не мога да се организирам тази седмица, а и Мишо все навън ме тегли. Много се радвам, че искате пак среща, нямам нищо против да е същото и мястото и часа, аз съм на линия, а Мишо още повече през цялото време докато оправях снимките ревеше, че искал "там да влезе на компютъра".
    Много поздрави и на всички мами, които все още не познавам и имат и поводи за празнуване - зъбите са много важна част - например с тях добре се хапе мама, когато не слуша.... #Crazy Радвам се за сега, за детенцето Наско и се тревожа, много е лоша неизвестността. Дано скоро всичко се изясни и мила мамо не им се давай на професорите, ние сме с теб.
    Много целувки от мен и до скоро.

# 24
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
catnadeen ....ще почакаме с красавеца малко:)))
благодаря за комплиментите за снимките....но си знам, че може много по-добре да станат....Simple Smile

Вчера се видяхме с Yosarian и Мими:))) Аз като виден папарак ги нащраках...но нека влезне тя да каже дали разрешава да ги покажа тук:)
И двете са страхотни!!! Мими е едно цигане, поакано от кокошки....дето ми идваше да го мачкам, мачкам...Simple Smile)

Suni ...яви ми се в кю-то да ти обЯсним:))) много е лесно се пътува....Simple Smile просто казваш "майната му и ние сме хора"!...взимаш каквото се сетиш и тръгваш!:) Не забравяйте банските, че е много кофти..Simple Smile
Целият ни багаж успяхме да съберем в две малки раници + количката за Диана.

Жегата...ами има начини да се справиш...отварят се прозорците на колата...или импровизираш вентилатори от книжки... Важно е обаче, прозореца до Артур да е защитен от слънцето. Ние на нашия сме залепили бели листове със скоч и вършат чудесна работа.
Така или иначе...това което се случва на децата си се случва където и да сме и разликата е никаква. А едно пътешествие ще ви зареди много.....честно!

Хайде...събирай кураж и заминавайте!

firebird   ...абе като го гледам Насе...нищо му няма и съм сигурна, че ще си навакса всичко....дано да е напразно всичкото ходене...!

успешен ден на ВСИЧКИ!!!!!

# 25
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Мили, майчета! 
  Честит Петровден! Нека всички стоим стабилно като скалите и бъдем твърди в изпитанията, докато преминаваме през тях, в името на нашите деца! Господ да ни дава много, много сили и любов! Обичам ви и ви прегръщам силно всички, а на дечицата много, много целувки!   Praynig

Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 

# 26
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Честито на всички празнуващ!
Аз не знам дали има някакъв символ този ден...но да ни е приятен и весел!
Мамчета - много ще се радвам да се видим в събота...само дето Искрица се скри  Wink ей покажи се и кажи кога и къде  Laughing ТИ си ни на "гости" така да се каже в сф и с теб ще се съобразим  Wink /надявам се другите мами да не се обидягт на шегата ми/
Но наистина ей го на четвъртък се задава... за събота ли да го учередим или за петък - да не заминат и други на излет тая събота!?

# 27
  • Мнения: 2 543
Честит празник на всички!

Аз нямам много време да пиша, че с моето диване и опитите ни за гърнето нещата много се усложняват, та май само ще ви чета.
Казвайте за срещата. Ние тази сдмица сме с тати, така че ще ни е още по-лесно да дойдем. Целувки-милувки и до скоро! Hug

# 28
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Честит празник!
Днес трябва да почерпя  beer  и  Popcorn   и сладичко за десерт  party023 ,    food002 и хубав и светъл ден на всички!

Последна редакция: ср, 29 юни 2005, 14:02 от PetiaK

# 29
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Reza, слънце давай снимките, че пустото любопитство ще ми изяда главата.
Да ви кажа само че Reza , не видя онази Змеица, която вие видяхте на срещата, а една кротка овчица - душица, която чинно заспа и даде на майка си ЧАС И ПОЛОВИНА за кафе на спокойствие Grinning

Общи условия

Активация на акаунт