Разликата във възрастта

  • 13 482
  • 105
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 364
DAKRY, явно наистина имаш нужда от подкрепа  Hug
Не вярвам хорското мнение да е толкова важно за теб. По-скоро може би ти тежи неразбирането от страна на близките и родителите. Говорила ли си с тях? Какво са ти казали? Как се държат с човека до теб? А и със самата теб? Знай, че ако истински те обичат, няма да пречат на щастието ти - ще преглътнат отживелите си предразсъдъци и ще приемат избора ти. Един родител, дори когато предполага, че детето му греши, трябва да го остави да живее живота си така както сам намери за добре. Иначе рискува да го изгуби или да го направи нещастен с постоянните си вмешателства.
Мила, има много други двойки със сравнително голяма разлика във възрастта. По мои наблюдения - семействата с подобни разлики, които познавам, сa много по-щастливи от други, наглед перфектно изглеждащи двойки. Моя позната е с 20 и няколко години по-малка от мъжа си - сега той е на седемдесет, а изглежда на не повече от 55 г. Когато ги виждам заедно, от тях се излъчва едно силно и завладяващо чувство на хармония и щастие. Да не говорим, че се разбират от един поглед. Друга позната двойка, която почти няма разлика във възрастта - тя да е с не повече от две години по-малка от него. Е, съпругът и цял живот и изневерява и я наранява и сега тя излежда с години по-възрастна от него. Такива примери безброй. Затова си мисля, че възрастовите разлики са толкова маловажни, че дори се чудя как изобщо става въпрос за тях!
Любовта е над всичко и има странното свойство да тушира различията и да прави недостатъцитие предимства! Тя е най-важна и ако я има, се бори до последно за нея!  Hug

# 61
  • Мнения: 1 629
Е аз давам най-лошия вариант. Имам една приятелка тя на 20 той на 34 и тя не си дава много сметка за по-натам какво ще бъде. Аз против нямам разликата в годините, това за пример го дадох, все пак никой незнае какво може да стане утре нали така??? Момичето само си решава. Плюс това има и една друга теория, че по-големия винаги глези по-малкия. И при жени и при мъже съм го виждала! по-грижовни са някак, незнам защо newsm78

# 62
Благодаря на всички,които продължават да се включват! Много се радвам,чета непрекъснато. Yulichka   bouquet

# 63
DAKRY, явно наистина имаш нужда от подкрепа  Hug
Не вярвам хорското мнение да е толкова важно за теб. По-скоро може би ти тежи неразбирането от страна на близките и родителите. Говорила ли си с тях? Какво са ти казали? Как се държат с човека до теб? А и със самата теб?
  Неговите родители-подкрепят ни безрезервно,радват ни се,уважават решенията ни,за което им благодаря! Приятелите-останаха истинските. Родителите ми...най-милите ми хора не са с мен. Обичат ме много-не отричам,желаят ми най-доброто-вярвам,че е така. Но не могат или не искат да разберат,че най-доброто за мен е той. Четири години не са малко време...време през което бях толкова щастлива и същевременно толкова болеше,време през което въпреки всички трудности не спрях да уча и тази година завърших. На дипломирането се разплакаха от радост,бяха горди...но когато той застана до мен сякаш чувах как на глас се молят да се "вразумя". Когато се натъжа приятелят ми все ми казва-чакай само да дойде бебето и ще видиш,няма да има по-щастливи баба и дядо. Дай Боже някой ден.

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 364
Така си и помислих. Ох, тези родители понякога е толкова трудно да ни разберат. Мисля си, че мъжът ти е прав - с времето ще се примирят, а след още известно време даже може би ще го приемат със симпатия. В основата на всичко е съмнението, че той не е за теб, но времето и силата на връзката ви най-вероятно ще им покаже, че няма какво да ги притеснява. Особено кагато вече имате дете и избраникът ти се прояви като грижовен баща. Но е важно да няма други неща, които да ги притесняват - ако не им допада и като човек (характер, темерамент, поведение) ще е по-трудно. Но ако е само възрастта - почти сигурно е, че ще се разберат и всичко ще бъде наред.  Hug
И аз наскоро се дипломирах и нашите много се радваха  Simple Smile  Родителите те обичат, а това е най-важното. Дори и да се сърдят, ще видиш, че един ден ще се примирят и ще се радват за теб! Четири години не са малко, но и не са много. Има време отношението им да се промени.

# 65
  • Мнения: 1 629
Мда няма начин да не се, на мен за 9 години ми правиха ОГРОМЕН проблем ама аз пак си направих моето, не го мисли толкова, важното е да не съжалиш някой ден по-късно не сега Naughty между другото Юличка това сладурче много прилича на теб Mr. Green Mr. Green

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 364
Мда няма начин да не се, на мен за 9 години ми правиха ОГРОМЕН проблем ама аз пак си направих моето, не го мисли толкова, важното е да не съжалиш някой ден по-късно не сега Naughty между другото Юличка това сладурче много прилича на теб Mr. Green Mr. Green

Нали?!  Благодаря! Grinning Аз също виждам себе си в нея, ама ако видиш баща и... Повечето казват, че на него прилича! А като се роди беше направо негово копие - даже акушерката забеляза приликата!  Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 3 423
Чудесна разлика! Ще те ошлайфа и после, като
спре да му става, можеш да го шкартираш!

# 68
  • Мнения: 29
Наскоро коментирахме темата.
Благодаря на всички,които се включиха. Последвах сърцето си...вече 4 години го следвам,от които 3 под един покрив. Щастлива съм. Не знам дали темата е излишна...за мен е ценна. Благодаря на тези,които ми пожелаха щастие,нека ви се връща двойно!
Живеете ли заедно?Деца имате ли?
А какво ще стане след 20 години?
Не се ли чувстваш на съвсем различен акъл от неговия?

Утре не се знае какво ще стане, пък камо ли след 20 години.
Бъди щастлива и не се притеснявай за възрастта. Аз съм на 35, мъжът ми е на 47 и изобщо не е "чичка". Чудя се на тези жени, които така с лека ръка определят някаква граница толкова години може, толкова не. Кое ли ги кара да говорят така?
Напълно доволна и щастлива се чувствам и ако трябва да избирам между 35 годишен и 47 годишен "чичка" бих избрала "чичката". Защо ли?

# 69
  • Мнения: 12 686
Чудесна разлика! Ще те ошлайфа и после, като
спре да му става, можеш да го шкартираш!

Колко мило! Защото сте в чужбина ли, мила, сте решила, че може да плещите всякакви глупости.

# 70
Чудесна разлика! Ще те ошлайфа и после, като
спре да му става, можеш да го шкартираш!
Ще спре да му става ама друг път!Явно някой хора не знаят че на мъжа може да не му става и на 20!На една приятелка мъжа й е на 23 и не му става,а аз съм имала двойно по-възрастен партньор супер железен в това отношение...Та моля който не е наясно да не се намесва в дебата!И който не е имал опит с много по-възрастен партньор да не изказва непроверени мнения!

# 71
  • Мнения: 1 425
Ще спре да му става ама друг път!Явно някой хора не знаят че на мъжа може да не му става и на 20!На една приятелка мъжа й е на 23 и не му става,а аз съм имала двойно по-възрастен партньор супер железен в това отношение...Та моля който не е наясно да не се намесва в дебата!И който не е имал опит с много по-възрастен партньор да не изказва непроверени мнения!
Една птичка пролет не прави. Знаеш ли я тая приказка?
Мадона може да изглежда много по-добре от някои жени на 20, ама далеч не всички жени на 50 изглеждат като нея.

# 72
Ще спре да му става ама друг път!Явно някой хора не знаят че на мъжа може да не му става и на 20!На една приятелка мъжа й е на 23 и не му става,а аз съм имала двойно по-възрастен партньор супер железен в това отношение...Та моля който не е наясно да не се намесва в дебата!И който не е имал опит с много по-възрастен партньор да не изказва непроверени мнения!
Една птичка пролет не прави. Знаеш ли я тая приказка?
Мадона може да изглежда много по-добре от някои жени на 20, ама далеч не всички жени на 50 изглеждат като нея.
Е,вярно е,но тук темата е за разликата във възрастта.Независимо от нея искам да кажа че една връзка може да я бъде и то много стабилно...Има ли любов и силни страсти,всичко ще е наред.За това възрастта няма значение,нали?А и дай боже всекиму да стигне и да мине тази възраст та да видим как е на наш гръб:)

# 73
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Мадона като тяло е супер,но скоро я гледах -много набръчкана,има български жени на тази възраст ,които изглеждат перфектно в лицето.

# 74
  • Мнения: 1 629
Мда няма начин да не се, на мен за 9 години ми правиха ОГРОМЕН проблем ама аз пак си направих моето, не го мисли толкова, важното е да не съжалиш някой ден по-късно не сега Naughty между другото Юличка това сладурче много прилича на теб Mr. Green Mr. Green

Нали?!  Благодаря! Grinning Аз също виждам себе си в нея, ама ако видиш баща и... Повечето казват, че на него прилича! А като се роди беше направо негово копие - даже акушерката забеляза приликата!  Heart Eyes

Абе незнам баща и как изглежда ама ти казвам, че ти е точно копие!

А иначе за Мадона... във vbox7 е пълно с клипчета на известни личности без грим.. е братче те на гробари приличат Sick

Общи условия

Активация на акаунт