Разликата във възрастта

  • 13 477
  • 105
  •   1
Отговори
# 75
Голяяяма ни е разликата,но държа на него ужасно много!Повече отколкото бих държала на който и да било друг.И не ми пука че е доста по-голям от мен,това няма значение...Така че дори тези неща не могат да са критерии за това има или няма любов в една връзка и ще я бъде ли или не!!!Стига да го има взаимното желание,нещата ще се подредят!

# 76
  • Плевен
  • Мнения: 238
Аз и мъжа ми имаме разлика 11 години,аз съм на 22,той на 33.Ами аз даже и забравям на моменти че имаме такава разлика,като наборче си го чувствам  Laughing,шегувам се де,но ми е добре с него,то една връзка или върви или не годините не са определящото. Peace

# 77
  • Мнения: 1 062
Нашата разлика е 9 години. Добре ни е заедно, а глупостите за супички, либидо и т.н. няма нужда да слушаш. Ако малката разлика беше някаква, макар и малка гаранция за щастлив живот, щях от утре да започна да си търся по млад мъж  Laughing. Да ама не са. Всеки човек има различни потребности и очаквания от партньора. Мъжът на приятелката ми е колкото мен, а за нея той е перфектния, да ама аз не мога даже да си представя да имам такъв човек за партньор в живота. Щом си осъзнала, че той е за теб, не трябва да те интересува мнението на хората. Хора разни.

# 78
  • Мнения: 388
DAKRY, явно наистина имаш нужда от подкрепа  Hug
Не вярвам хорското мнение да е толкова важно за теб. По-скоро може би ти тежи неразбирането от страна на близките и родителите. Говорила ли си с тях? Какво са ти казали? Как се държат с човека до теб? А и със самата теб?
  Неговите родители-подкрепят ни безрезервно,радват ни се,уважават решенията ни,за което им благодаря! Приятелите-останаха истинските. Родителите ми...най-милите ми хора не са с мен. Обичат ме много-не отричам,желаят ми най-доброто-вярвам,че е така. Но не могат или не искат да разберат,че най-доброто за мен е той. Четири години не са малко време...време през което бях толкова щастлива и същевременно толкова болеше,време през което въпреки всички трудности не спрях да уча и тази година завърших. На дипломирането се разплакаха от радост,бяха горди...но когато той застана до мен сякаш чувах как на глас се молят да се "вразумя". Когато се натъжа приятелят ми все ми казва-чакай само да дойде бебето и ще видиш,няма да има по-щастливи баба и дядо. Дай Боже някой ден.

Ще се вразумят. Моите родители, предимно баща ми, се държеше по същия начин с милото. С тази разлика че той е по-голям от мене с 4-5 месеца... Може би има и друга причина вашите да се държат така (ревност), но нещата ще се опрвят щом видят че си щастлива с него (и че каквото и да кажат няма да променят нещата - докато мислят че могат да ги променят ще продължават да се държат така)  Peace

Апропо - възрастовата разлика не е от никакво значение. Важното е да се обичате и да сте щастливи !

# 79
  • Мнения: 152
Сега не я усещаш разликата в годините,но ще дойде време и ще те удари в лицето и най-вече в половия живот. bash

# 80
  • Мнения: 1 062
Това за половия живот е изказ, абсолютно некомпетентен според мен. Кога мислиш, че мъжът започва да има проблем с ерекцията? Определено не е на 50 г. Освен това има и други методи за задоволяване на сексуалното желание освен члена. Laughing
П.П. lusila , след запетайка, точка и друг препинателен знак се оставя интервал. Прочети правилата за правопис. Приятелски съвет.  Rolling Eyes

# 81
  • Мнения: 152
След точка има интервал,но след запетайка-не!  202uu

# 82
  • Мнения: 1 062
След точка има интервал,но след запетайка-не!  202uu

Ооо, има има. И след запетайка има. Провери ако искаш, но да не чатим викам аз. Издразних се на забележките и ти беше първа, затова се хванах за теб.  Laughing А и днес съм в по-добро настроение от вчера.  Simple Smile

# 83
  • Мнения: 152
Анелим,ти ще ми вземеш професията.

# 84
  • Мнения: 4 916
Анелим e права  Peace
След всеки препинателен знак се оставя интервал.

# 85
  • Мнения: 1 062
Ха-ха, не се тревожи, в майчинство съм за сега, но преди да се роди дъщеря ми, работата ми беше свързана с оформяне на официални писма и документи и имам бегла представа за правилата. Както и да е. Съвсем оспамихме.
За да съм и по темата - ДАРКИ, предполагам си опитвала да говориш с родителите си по въпроса. А те всъщност само от възрастта ли се притесняват или има и нещо друго, което не одобряват в него, защото ако е само разликата, за 4-те години през които сте заедно си мисля, че би трябвало да свикнат с това.

# 86
  • Мнения: 152
Анелим e права  Peace
След всеки препинателен знак се оставя интервал.
[/q
uote]
За кое е права? Темата е друга.

# 87
  • Мнения: 4 916
...За кое е права? Темата е друга.

За препинателните знаци и интервалите. Очевидно.

# 88
# 89
  • Мнения: 4 916
Цитат


Правила за писане на препинателни знаци

След препинателните знаци точка, запетая, удивителна, въпросителна, двоеточие, точка и запетая, се оставя интервал, а преди тях - не! Пишат се плътно до предната дума.
Пред начални и след крайни кавички и скоби се оставя интервал.
“Тирето” се обгражда с интервал, когато е употребено вместо пропусната дума, двойно изразяване на подлог, когато огражда вмъкнати изрази, или отделя независими едно от друго изречения, а също и при пряка реч
“Тирето” се пише без интервал при писане на сложни /съставни/ думи /например физико-математически/  и при степенуване /например:  по-голям, най-голям/.
Преди “тире” за пренасяне не се оставя интервал.
Многоточие се пише с три последователни точки, като след последната се оставя интервал.

Общи условия

Активация на акаунт