заради прочетеното, заради написаното или просто така

  • 2 862
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 479
Заради-купон да става!Напоследьк нямам време да философствам,а има такива теми,които харесвам Wink

# 16
  • Мнения: 281
Цитат
заради прочетеното, заради написаното или просто така


Заради определени потребители.
Пристрастена съм към тях.

# 17
  • Мнения: 14 489
Пиша реферат за способността на човек да си даде сметка защо виси във форум рано сутрин в събота.

е толкова ли е трудно да си дадеш сметка? аз обикновено вися защото се опитвам да приспя дъщеря си след първото сутрешно ядене, което е в 7 часа, по-далеч от спящия ми мъж, а това далеч е именно компютърът и люлката до него

# 18
  • Мнения: 5 940
Пиша реферат за способността на човек да си даде сметка защо виси във форум рано сутрин в събота.

е толкова ли е трудно да си дадеш сметка? аз обикновено вися защото се опитвам да приспя дъщеря си след първото сутрешно ядене, което е в 7 часа, по-далеч от спящия ми мъж, а това далеч е именно компютърът и люлката до него
Давам си прекрасно, вълнуват ме и отговорите на другите. Освен, че ми е приятно, съм и тук, защото синът ми не може да спи в стая, в която ме няма. Затова го приспивам при мен, в дневната, в количка и дремя пред компа. Причината е горе долу като твоята, но и определено ми е приятно. А и няма да ме учуди, ако след две, три години още пишем тук. Заради това, че форумът може би е прекрасно място за диалог, за писане, за пребиваване Simple Smile

Последна редакция: сб, 16 авг 2008, 15:57 от valerie

# 19
  • Мнения: 444
Темата е страхотна.
Аз преди дълго време четях темите във форума, а след това се регистрирах.
И аз като някой от вас си пия кафето или закусвам, докато чета форума, защото след това работя и това е времето в което наминавам. ПО-късно пак наминавам за разнообразие. Общо казано, почивам си доста често, четейки форума. Мисля че не съм пристрастена, просто ми е страшно приятно да си пиша с хората тук, а и доста полезни неща научавам.

# 20
  • Мнения: 2 448
Регистрирах се във форума по конкретен проблем с детето ми и получих голяма подкрепа , разбиране и информация за това.
Постепенно започнах да намирам и веселото във форума и сега се чувствам пристрастена към "висенето" тук най вече заради определени потребители.

# 21
  • Мнения: 742
Зуи, там чуденка изобщо няма. Горната реплика би изглеждала така: Свирка?Форум! И до тук. Все пак, женените секс не правят, както предполагам си разбрала, пак от форума, от къде другаде.

По тоя повод се сетих за един стар виц, за платената любов. Та там ценоразписа беше "Свирка- 5 лв, онождане- 10 лв, секс- 15 лв"

Имам си млада колежка, несемейна, та тя веднъж търси нещо в гугъл и ми се оплаква- абе какво става тука, търся "диван", хоп, петнайсет линка към форумбегемама, търся "прашки", пак форумбегемама, сега, вика, ми трябва инфо за едно лекарство, ама ме е страх да питам гугъл, че пак на форумбегемама ще ме прати...какви са тия? Аз, с лицемерна незаинтересованост: "тъй ли, ми не знам, за пръв път ги чувам... Да не са сектанти някакви, то какво ли няма вече в нет-а..."

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Най-вече заради четенето. Пристрастена съм към това да чета, а тук има много за четене и весели, и интересни, и тъжни неща. Цял един свят. Освен чистото удоволствие което изпитвам от самото четене, тук научавам и някои полезни неща. Знам че мога да намеря инфо почти за всичко. Най-пристрастена съм към клюкарника - много обичам да знам нещо преди другите и да кажа " аз нали ви казах". На всички вас дължа благодарности, че това често ми се случва  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 763
Регистрирах се, за да получавам информация, да задавам въпроси. Вече мога да кажа, че влизам във форума за разсейване и от скука. Всъщност винаги имам нужда от нещо, към което да се пристрастя и което да ми помага да избягам от действителността. Преди да имам компютър и интернет, това беше музиката. Не някаква специална, а каквато пуснат по радиото. Можех с часове да си лежа на дивана с котката и да слушам музика.
Понякога препрочитам писанията си във форума, но не защото се опиянявам от тях, а от скука. По тази причина понякога разглеждам и профилите на други потребители.
Мисля, че във форума се разкривам повече, отколкото в истинския живот. Но аз по принцип съм по-затворена. Не че не намирам думи да споделя проблемите си с реални хора, просто в повечето случаи нямам желание.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 296
Четях форума доста преди да се регистрирам,знаех за него почти от създаването му,но още нямах компютър,дъщеря ми беше съвсем малка.
Пристрастена съм към БГ-Мамма,определено! CrazyВече не ми е интересно да гледам Тв,филми и т.н.Обожавам като се приберем от разходка с децата,веднага да включа компютъра,да вляза във форума и да прегредам"нови отговори на моите публикации".След това се оправяме-къпане,лягане и т.н
.Досега не съм се срамувала от написано от мен тук,рядко се връщам в писанията си.
Почти винаги чета цялата тема и след това отговарям,рядко пускам теми.До голяма степен пребиваването ми във форума и публикациите ми са вид дневник за мен.Електронното ространство за мен е по-скоро за информация и контакти,отколкото за себедоказване или себеизтъкване.Тук съм такава,каквато и в реалния живот,дори тук съм по-сдържана,повече внимавам какво и
как ще напиша,докато в реалността съм по-"цапната в устата". Wink
Докъде стигам?Стигам до там,че "вися"във форума до среднощите и сутрин едва се отлепям от възглавницата. Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 7 914
форумът си е мойто виртуално у дома... нито разстояние ни стряска, нито езикова бариера Mr. Green...само кабелче с нет и лаптопче Heart Eyes ми трябва, за да се почувствам на мястото си... сърфирането из други странци е просто леко разсейване, нищо сериозно Crazy
откакто съм се регистрирала рядко минава ден без да съм посетила форума.. дори и да не пиша, пък дори и да не чета... си го отварям.. нещо като ритуал...
рядко пускам нова тема... понякога ми се случва да пиша без да публикувам...с една дума правя каквото си искам ppp Mr. Green

# 26
  • Мнения: 3 423
За какво пребивавате във форум?

Тествам прага на търпимост у
някои въздържатели и се смея.

# 27
И аз искам АНКЕТА!!!

http://www.bg-mamma.com е най-богатият източник на информация за мен, по всякакви въпроси... може би освен софтуерните.... линковете от форума излизат на челни места в google. Така щеш не щеш, все някога ставаш член на обществото бг-мамма. Което е наистина удивително добре построено, регулирано, и пълно с актуална информация. Поздрави за всички!
Скоро бг-мамма може да се преименова на бг-сфера Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2 700
За какво пребивавате във форум? Заради това, което четете, заради това, което пишете или просто за запълване на времето?Действително, чичко Гугъл вади форума на челна позиция и няма начин да го пропуснеш като източник на информация. Така попаднах и аз. После се оказа, че е:
-   подходящ начин да запълвам полезно и приятно част от работното ми време (когато нямам работа)
-   да се консултирам спешно по даден въпрос и да получа адекватно мнение
-   да чета в сбит вид злободневните теми на деня
-   да си сверявам часовника

Опиянявате ли се от собствените си мисли в интернет пространството, връщате ли се към тях, радвате ли се от написаното, срамувате ли се? Не, не се опиянявам от мненията си. Пиша винаги това, което мисля и не се връщам да ги препрочитам.

Доколко ви вълнува диалога? Четете ли цялата тема или само първите и  последните мнения?
Някои от темите чета изцяло, а други само последна страница. Случва се често да се откажа да пиша, защото някой вече е изразил моето становище или пък темата е отпрашила в съвсем друга посока.

Колко психологическо време ви трябва, за да пуснете нова тема?
Аз пускам теми само ако ме интересува конкретен въпрос. Просто да си чеша езика/пръстите – не. В този смисъл не ми трябва никакво психологическо време.

Доколко пребиваването тук или в който и да е друг форум е нещо като ваш електронен дневник? Не е.

Пристрастявате ли се, с какво лекувате зависимостта и ако има такава, знаете ли причината за нея?Не съм пристрастена.

# 29
  • Мнения: 2 018
Интересно ми е тук и в още един форум.
Тук започнах с готварския. Сега го пренебрегвам, че се отрази на цялото ни семейство   Joy
Обичам промяната и често се прехвърлям от форум на форум - я в клюкарника, я в нашите деца ... Опиянявам се, когато преоткрия себе си. Рядко чета тема надхвърлила повече от 2-3 страници /освен ако не е важна за мен/.
Как се измерва психологическото време? Почти не съм пускала теми.
За да нарека писането ми във форумите - електронен дневник, трябва да съм адски откровенна тук. Е, не съм! Не смятам, че някой го интересува толкова много личния ми живот, страсти, терзания и мисли.
Пристрастена съм според моите критерии. 

Общи условия

Активация на акаунт