Отговори
# 15
  • Мнения: 5 940
Да питам и аз. Всички ли бебоци се отказват по някое време от сутрешния сън? Синът ми продължава да става много рано- в шест часа, после заспива към 9.30, спи до към 11 и нещо и  е буден в най-големите жеги. Следобед заспива към два, три часа. Не ми пречи сънят два пъти на ден, а това, че реално изпускаме най-хубавото време за разходка, не иска вече да спи навън.

# 16
  • Мнения: 2 111
Браво за темата valerie  bouquet
Моето дете не спи в количката откакто направи 6 месеца.Излизаме вечер от 19.30 до 21.00 часа.

# 17
  • Мнения: 481
Да питам и аз. Всички ли бебоци се отказват по някое време от сутрешния сън? Синът ми продължава да става много рано- в шест часа, после заспива към 9.30, спи до към 11 и нещо и  е буден в най-големите жеги. Следобед заспива към два, три часа. Не ми пречи сънят два пъти на ден, а това, че реално изпускаме най-хубавото време за разходка, не иска вече да спи навън.
И ние сме така...Синът ми става в 6.30-7.00 и отново заспива към 10.00часа.Спи до 11.30,после обядваме и то навън вече не се диша...как да излезем Rolling Eyes
След това заспива към 14.30..и така...
Опитвала съм да не го слагам да спи в 10.00, но той не издържа...

# 18
  • Мнения: 4 111
Да питам и аз. Всички ли бебоци се отказват по някое време от сутрешния сън? Синът ми продължава да става много рано- в шест часа, после заспива към 9.30, спи до към 11 и нещо и  е буден в най-големите жеги. Следобед заспива към два, три часа. Не ми пречи сънят два пъти на ден, а това, че реално изпускаме най-хубавото време за разходка, не иска вече да спи навън.

И при нас е така, имаше период, в който спеше само следобяд, но беше за кратко и сега пак има сутрешен сън. Става в 6.30-7 и след това ляга към 10.30-11.30, опитвала съм да го задържа, но става нетръпимо... Разходките - една кратка сутрин и след това в късния следобед.

# 19
  • Мнения: 9 973
10х  bouquet за темичката
за спането сме същите ooooh! вече какво ли не пробвах и резултат няма

# 20
  • Мнения: 14
Здравейте на всички,
може би ще се повторя като много други,но за мен това е важно,а и не успях да намеря точно това,кето искам да попитам.
С приятелят ми не сме планували да имаме бебе,но е ето,че то се случи newsm44
Трябваше да ми дойде околко 5-6 август,но...
Направих си веднага тест който колебливо показа втората чертичка въпреки това не се разочаровах и селд два дни повторих теста,когато ми показа малко по-ярка втората чертичка.
Споделих веднага с майка ми и реших след няколко  дни да отида на лекар за окончателно потвърждние.Майка ми каза да не бързам,защото е още мн рано,но аз бях мн нетърпелива и едва дочаках деня.Когато ме прегледаха  с коремене ехограф лекарката не видя нищо.Малко се отчаях и разколебах дали наистина съм бременна и още същият ден направих трети тест,който вече отчете две ярки черти мн се зарадвах и възвърнах надеждите си.Казха ми да отида след една седмица за да може да се види евентуално.Нямам търпение сякаш е цяла вечност.
Моля да споделите понеже за мен това е дай Боже първа  бременност,кога е най-добре да отида на преглед за да се види нещо,а не да бъде напразно?
Пия фолиева киселина вече всеки ден.
Какво мога да хапвам и има ли определени храни и напитки които е препоръчително да избягвам/не ми се гади,нямам особени предпочитания или остър глад/?
А за секса?Лекарката която ме гледа,но не откри все още бременност каза,че не е проблем да имаме полови контакти.Но тъй като ми е за първи път съм малко притеснена дали не е опасно?
Благодаря на всеки който сподели опит и мнение,ще чакам отговори.И дано хубавото събитие се окаже сполучливо ще пиша веднага когато стане ясно а до тогава Praynig

# 21
  • Мнения: 5 940
ssillvvi, аз отидох три седмици след закъснението на цикъла. Не знам точно колко трябва да се изчака, но съм сигурна, че с коремен ехораф е невъзможно да се види толкова ранна бременност.

# 22
  • Мнения: 4 111
2 седмици след закъснението с коремен ехограф установиха бременност при мен, но с добра апаратура.
ssillvvi, аз не знам да има проблем да се прави секс, но от предпазливост и аз не смеех в началото. Изчакай 2-3 седмици след закъснение на цикъла и пак върви на лекар. Добре е да започнеш да пиеш фолиева киселина, да спреш да пушиш (ако пушиш), да не пиеш алкохол и лекарства. Повече витамини в храната е добре да има. Дано всичко е наред!

# 23
  • Мнения: 31 214
Още не ми беше закъсняло, но аз чаках и след много раннен тест ми видяха бременост, но на много добър апарат. Съветвам те да внимаваш със секса. Не приемай никакви лекарства и френски сирена както и гъби. Отиди при добър лекар. Бъди спокойна и щастлива.

# 24
  • Мнения: 1 919
ssillvvi     Hug лека и безпроблемна бременност след 1-2 седмици вече ще видиш и точицата  bouquet

# 25
  • Мнения: 14
Благодаря ви много за отзивчивостта  bouquet
Радвам се,че има с кого да си споделиш терзания и най-вече с хора минали по пътя,който се надявам да споходи и мен без проблемно Grinning
Веднага ще споделя радоста когато се изясни всичко.
Ако има още желаещи ще чакам също техните мнения и преценки.

# 26
  • Мнения: 1 121
Да питам и аз. Всички ли бебоци се отказват по някое време от сутрешния сън? Синът ми продължава да става много рано- в шест часа, после заспива към 9.30, спи до към 11 и нещо и  е буден в най-големите жеги. Следобед заспива към два, три часа. Не ми пречи сънят два пъти на ден, а това, че реално изпускаме най-хубавото време за разходка, не иска вече да спи навън.

И при нас е така само дето моят син става към 7-7.30, вечер заспива към 9.30-10.00. Не мисля, че можеш да направиш нещо, просто с тоя режим е нормално по това време да се уморява.

# 27
  • Мнения: 1 763
ssillvvi , честита бременност! Аз не знам колко дни след закъснението отидох на лекар, защото цикълът ми винаги е бил много нередовен. Но лекарката беше сметнала, че съм в 7г.с.
За храненето съветите са за повече плодове и зеленчуци. Аз да си призная не внимавах много какво ям, ядях каквото ми се приядеше.
Най-важното е да си спокойна Peace

# 28
  • Мнения: 4 111
ssillvvi, за храненето се сетих нещо - моят гинеколог забрани да ям морски дарове. Риба може.

# 29
  • Мнения: 1 985
Да питам и аз. Всички ли бебоци се отказват по някое време от сутрешния сън? Синът ми продължава да става много рано- в шест часа, после заспива към 9.30, спи до към 11 и нещо и  е буден в най-големите жеги. Следобед заспива към два, три часа. Не ми пречи сънят два пъти на ден, а това, че реално изпускаме най-хубавото време за разходка, не иска вече да спи навън.
И нашият син става рано, но от 5 дена се опитваме да му махнем сутрешното спане и засега успяваме, като го извеждам около блока към 11, когато най-много му се доспива. При нас има голяма сянка от една липа и е поносимо за около час. После спи от 13ч. за различен период - от час и половина до три часа! Ляга късно, към 22.30-23 и въпреки всичко това нощем се буди на всеки кръгъл час!
ssillvvi, честита бременност и чакаме с нетърпение и лекарското потвърждение. Пази се много в тази жега! Hug

Общи условия

Активация на акаунт