Богородица закриля АВГУСТовската дружина

  • 13 660
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
УЖАС А НЯМАМ ВРЕМЕ
ПОЗДРАВИ И ЦЕЛУВКИ НА МАМА АСЯ И БЕБЕ ВИКТОРИЯ!
ПОЗДРАВИ И МНОГО ЦЕЛУВКИ ОТ МЕН НА ВСИЧКИ ВАС!
МНИГО СТЕ МИЛИ, ЧЕТОХ ДОСЕГА ПОЗДРАВИТЕ ВИ
МНОГО ПИСАХ, РАЗКАЗАХ ВИ ЗА МОИТЕ ПАТИЛА, АМА СЪМ ЕДНА ПАТКА.
С БАРАБАР БЯХМЕ В ЕДНА БОЛНИЦА, В ЕДНА СТАЯ
ПРЕДСТАВЯТЕ ЛИ СИ КАК СЕ ЗАРАДВАХМЕ И ДВЕТЕ КАТО СЕ ПОЗНАХМЕ, ПО ИМЕНАТА, ЩОТО НЕ СЕ БЯХМЕ ВИЖДАЛИ
 ПРЕДИ ТОВА.
МОЯТА ПРИНЦЕСА ВЕЧЕ НЕ Е БЕЗИМЕННКА, КАЗВА СЕ АННА-МАРИЯ, РОДИ СЕ В 13:31 Ч, ОКОЛО 2 ЧАСА СЛЕД ЕМО НА БАРАБАР!
ХАЙДЕ КАТО МОГА ПАК ЩЕ ПИША
ЦЕЛУВКИ

# 16
  • София
  • Мнения: 1 338
Nuni, добре завърнала се Hug

# 17
  • Мнения: 143
ЧЕСТИТА ПРИНЦЕСА ВИКТОРИЯ НА АСЕТО!

# 18
  • Мнения: 11
Привет и от нас с Александра, мили дами,

Да са честити бебчетата на Бланш, Малка Буби, Бобито, Ася (дано не пропускам някой)!
Интрига, Мелфин, Ея не се мотайте повече страшен кеф е да си имаш бебче!


Ние с Александра сме направо супер! Вече четвърти ден сме на кърма и Али започва все повече и повече да се суче (преди заспиваше на петатаминута), остава само да видим в понеделник колко е наддала и ще сме преодолели още едно препятствие. Иначе има някви колики, но не са толкова страшни и май чая от копър, който пия аз й помага. Снощи спа непробудно 6 часа и най-накрая се понаспахме и ние с таткото.
Най-накрая имам време да кача малко снимки.
И да се похваля вчера направихме и първата разходка с нейната кола  Grinning, набързо разбира се, защото беше доста топло, но й хареса, а аз направо се разревах от кеф.
Засега толкова от нас.

И само да добавя за неродилите още мами, които планират естествено раждане.
ГОРДА СЪМ, ЧЕ ПОДИХ ДЪЩЕРЯ СИ ТАКА, БЕЗ упойка с болка. Сега се чувствам много по силна от преди и готова да се справя с предизвикателството да съм майка.

# 19
  • Мнения: 365
Честити бебета на всички!!
Много сте се отчели... Всичко добро!
Аз съм в болница, минавам за малко и се надявам скоро да се включа успешно в отбора на гушкащите своите бебчета мами:)

Поздрави  bouquet

# 20
  • Мнения: 64
Mary j, при нас е жълтеницата продължава вече месец и на ПКК-то и биохимията, която пускахме, стойностите бяха височки. Но това защото малчо се роди раничко. За съжаление на нас ни се налага да пием фенобарбитал и паралелно с това да му давам колкото се може повече глюкоза /5 % засега, но мисля да я сменя с 10 %/ Глюкозата няма да ви навреди в никакъв случай, по-скоро ще помогне сега, защото зная че спомага на черния дроб да се пребори.  Пък и глюкозата "храни" детето, така, че аз за нея не се безпокоя. А вие кръвни изследвания правили ли сте за да определите стойностите или е просто нормалната начална физиологична жълтеница?
P.S. Глюкозата всъщност е стерилна водичка със захар ако не бъркам.

Пипелоте, желая успешен финал и щастлива среща. Прегръщам те!   bouquet

# 21
  • Мнения: 10
Ето какво съобщение получих от Ася: В 3:20 ми изтече водата. Постъпих в болница към 4:00. Към 6:30 поисках упойка, но док каза че вече е късно, защото съм с 8-9 см. разкритие. В 7;30 влязох в родилна и бебка изплака в 7:50. Дяволов е магьосник. Wink След което аз и звъннах и наистина звучеше много добре. Виктория е с дълга коса и според Ася прилича на баща си. Праща поздрави и целувки на всички Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 376
P.S. Глюкозата всъщност е стерилна водичка със захар ако не бъркам.

Feb, захарта е фруктоза + глюкоза. И двете са въглехидрати.

Коте, аз питах в предната тема (нали съм си завеяна не сидях, че има нова), какеа е разликата между лукс и вип стая? Какво ти казват като искаш да си е при теб?

ЧЕСТИТА ВИКТОРИЯ НА АСЯ!!! Браво! Да е жива и здрава малката принцеса и да расте много щастливо дете!

# 23
  • Мнения: 39
Честито на мама Ася и тати!Нека Виктория/любимото ми име/ ви радва и внесе нови положителни емоции в живота ви!

Таничка,вчера вървях с големия ми син/на 8г. е/ и си мислех за теб.Ако бях родила на 17,колко хубаво щеше да е Grinning Той със сигурност щеше да е с една глава по висок от мен и аз с гордост щях да казвам,че това е синът ми.Тези "лелки" ги е яд  #Cussing out
А ти си толкова надраснала годините си и ти стискам палци за теб,бебчо и тати.Щастието да не ви напуска никога!

Поздрави от мен и бебчо Никола!

# 24
  • Мнения: 15
Здравейте отново!
Стискам палци на PIPILOTE всичко да мине по учебник!!!

Да ви кажа и аз нещо за връщането на млякото от малките... Нали и аз имам малко опит в това  Crazy  Laughing Да ви кажа честно - хич не се притеснявайте от това "явление"... Дъщеря ми започна да връща още в болницата... казаха ,че било нормално, просто стомахчето и било пълно... До тук добре, ами после...? Колкото повече растеше това бебче, толкова повече повръщаше!!! Бях се видяла в чудо от пране на лигавници, чаршафи, а по късно и на килими и т.н. Много се притеснявах да не би да има нещо на стомахчето, че толкова много да връща Thinking . И знаете ли кога спря? Когато започна сама да си гризе коричките с хляб и да и се услаждат кюфтетата...(примерно!). Имам предвид , че когато започна да яде вече твърда храна! Което естествено не и пречеше вечер след обичайната доза кисело мляко със захар, понякога пак да върне!  Wink  Така че маминки, хич не се притеснявайте! И това ще отмине, както ще отминат и коликите... Горе главата!

# 25
  • София
  • Мнения: 1 338
Верче, благодаря ти, мила Hug
Пипилотке, стискам палци и на теб скоро да гушнеш здравичко бебче и всичко да мине наред Praynig Hug

Мен пък простия ми мъж ме ядоса пак.. ама не ми се разправя, че то неговата простотия не е за разправяне #Cussing out ще го пратя най-накрая да си ходи при майка му и даже няма да му се обадя ако родя #2gunfire

# 26
  • Мнения: 82
Пипилотке всички сме с теб и стискаме палци скоро да гушкаш малкото съкровище!!!!
Интрига,мила,не се ядосвай,мисли за бебчо и че скоро ще се срещнете!!!

Моята малка голяма любов спинка и вече даже пресрочи яденето с 1 час,пу-пу да не и е уроки и все така да ми е спокойна  Praynig
ние бързо преборихме жълтеницата,още в клиниката и даваха вода със захар и продължих и в нас,не знам дали това  е помогнало,но е факт,че почти не се усети тая жълтеница
благодаря на всички за отговорите относно повръщането,определено сега съм по-спокойна  Hug

# 27
  • Мнения: 0
Здравейте хора!
Честита бебка на Асето!!! newsm51
 IntRiGa, направо ме вбесиха тези твоите приключения с тея тъпи овци. Почни и ти да им се заяждаш... Кажи им, че не ти се тропа с бастуна на родителска среща... smile3534
И на мен много хора ми се правеха на много мъдри, защото ние с мъжа ми сме заедно от както бях на 15, а той на 16 год. и ни обясняваха някакви глупости без никой да ги е питал... Ама всички сбъркаха, даже ние сме 100 пъти по-добре от тях. Що не си гледат в паничката, ми се занимават с чуждите проблеми, все едно са цъфнали, та вързали... smile3515

...Щях да забравя, Стела, честито пъпче! Радвам се, че вече няма за какво да се тормозиш! newsm10

# 28
  • В чуден свят с четири Слънца
  • Мнения: 487
Britt, аз също родих преди 6 дни в Токуда, и понеже държах да си кърмя бебка на поискване, категорична отказвах добавките, които даваха на всички и също се спазарих да си стои при мен през нощта. Е, разбира се уговорката беше, ако плаче, да им я дам в "аквариума", за да не буди другите мами в стаята. Но тя си сучеше и после си спеше кротко върху корема ми и не създаваше проблеми Grinning  Само с една акушерка, последната нощ имахме дълги преговори, тя не искаше да ми я остави за през нощта, и каза, че те им дават адаптирано мляко в 1 през нощта на всичките. Аз я помолих да ми я даде поне да я накърмя в 1ч., а и толкова кърма имах, , но тя ми каза да се изцедя и да изхвърля кърмата, а милата ми бебка да яде АМ. Е, слава богу моето момиче се справи с нея, оревало бебешката зала от глад, но не приело биберона и в крайна сметка ми я донесоха да я накърмя в 1:30ч.  Mr. Green
ВИП стаята е с едно легло и там позволяват свиждане по всяко време в самата стая. Лукс стаята е друг етаж, с възможност за легло но таткото примерно, но е по сложно с оставането на бебето при теб, понеже не е на етажа на родилното.

Интрига, миличка, изобщо не им се връзвай, пълно е такива лелки. Мъжо ми им е сложил вярната диагноза "недо...ни", и като им е крив света, искат и на теб да ти го скривят. Мисли си за сладкото човече в теб и не позволявай нищо и никой да ти помрачава деня. Та ти си благословена да заченеш и да чакаш дете, помисли си колко жени искат да са на твое място  Grinning

Да не пропусна да честитя на новите мами: Mi6imadi, Иренка, Бланш, malkabubi, bobito81 и Асето- От сърце ви желая да са ви живи и здрави малките съкровища и с много усмивки и любов да ги отглеждате!!!

Стели, честито пъпче. И на Михаелка и падна, само че още в болницата на втория ден.

Стискам палци на Пипилотка.
 

Последна редакция: сб, 16 авг 2008, 18:12 от mama_galka

# 29
  • Мнения: 365
Благодаря на всички за подкрепата...
Време е да бягам към болницата...
Поздрави и хубави мисли  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт