Любим град

  • 10 700
  • 141
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 257
Любим не, но много харесван: Ванкувър, Будапеща, Париж.
Мечтан: Ню Йорк & Рим

# 16
  • Мнения: 1 436
Рим  Heart Eyes. Прага и Флоренция също много ми харесаха, но ако трябваше да се преместя от Сан Франциско, щеше да е Рим.

А, забравих Сан Франциско, но той идва с бонуса 'вкъщи'  Grinning

sciura piccolina, Бурано това със стъкларските работилнички ли беше, или това е Мурано?

# 17
  • Мнения: 2 379
sciura piccolina, Бурано това със стъкларските работилнички ли беше, или това е Мурано?
Мурано е със стъкларските работилници и дюкян4ета. Той е по_голям остров и като канали и архитектура на сградите е в стила на Венеция.
А Бурано е едно малко остров4е, на което има едно малко селце с по_прости, но ужасно шарени къщи. Grinning Всяка къща е в разли4ен цвят и пове4ето цветове са много ярки. Хубаво е, 4е няма много туристи и е много спокойно за разходка.
В Бурано жените шият дантели и "на центъра" на селото има магазин4ета с дрехи, покривки и сувенири от дантела.

Ето снимка от Бурано:


http://images.google.it/images?hl=it&q=burano&um=1&i … p;sa=N&tab=wi

Последна редакция: нд, 17 авг 2008, 19:36 от sciura piccolina

# 18
  • Мнения: 7 914
за сега Crazy
Париж ( понеже се оказа в степени по очарователен от очакванията ми) и Антверпен (цвнтъра, по далеч не съм ходила) Peace

# 19
  • Мнения: 11 315
Не съм хойкала кой знае колко много, но се влюбих в Сан Франциско и Сан Диего. Двата града носят невероятния колорит на европейския дух и архитектура.

# 20
  • Мнения: 7 914
Сантяго - едно страхотно съчетание на забързан мегалополис и южноамериканска ленивост. Фантастичен релеф и природа и абсолютно ФЕНОМЕНАЛЕН нощен живот(а и дневен). На това място се чувстваш като в детска въртележка - всичко е безкрайно динамично, топло, цветно. Град, които ти предлага не просто много, а всичко.


за кое Сантяго говориш, че ме заинтригува? Thinking

Последна редакция: нд, 17 авг 2008, 23:02 от звездичка

# 21
  • Мнения: 1 550
Много са любимите ми градове. Някой са ме впечатлили с архитектура и история, други заради специфична и неповторима сфера. Някой градове ще ми останат в спомените заради емоционални и лични преживявания, в други съм се чувствала много комфортно.
Градовете, които са ме впечатлили са Прага, Будапеща, Монте- Карло, Ница, Кан и Париж, разбира се Heart Eyes
От Испанските градове - влюбих се в Сан Себастиян, но не останах безразлична и като видях Барселона, Толедо, Мадрид, Малага.
От Скандинавските- Осло и Стокхолм.
Германия- доста са, но най- сърдечно са ни посрещали в Идар- Обърщай.
И разбира се, Амстердам Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 2 032
Париж, Рим, Лондон- в този ред.
Само за големи градове ли става дума?

# 23
  • Мнения: 3 423
Париж и Копенхаген

# 24
  • Бостън
  • Мнения: 13 503
Санкт Петербург, Париж, Прага - в този ред...

Мечтая за Рим, Барселона, Рио, Сан Франциско,  Хонг Конг...

# 25
  • Мнения: 12 665
Париж, Рим, Лондон- в този ред.
Само за големи градове ли става дума?

Изобщо не. Просто град, който те е грабнал, дори без да имаш обяснение защо. Може и село да е.

# 26
  • Мнения: 3 521

за кое Сантяго говориш, че ме заинтригува? Thinking

Чилийското  Wink

# 27
  • Мнения: 7 914

за кое Сантяго говориш, че ме заинтригува? Thinking

Чилийското  Wink
надявах се да е по близкото...но... уви Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 3 241
От големите Лондон, Мадрид, Рим .. в Париж съм всеки ден и не ми е толкова забавно Simple Smile

Ще ми се да имам познания и оттам Атлантика ....

# 29
  • Мнения: 7 605
Берлин, Антиб, Санто Доминго.

Аахен ми е супер анти  Sick

Общи условия

Активация на акаунт