Козметика Kiko.

  • 36 460
  • 118
  •   1
Отговори

Анкета

Харесвате ли козметиката на Kiko?

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 12 окт 2012, 20:02

  • Мнения: 30 958
Тази тема е за продуктите на италианската козметична марка Kiko. Можете да споделяте всичко свързано с нея, което ви вълнува и ви е приятно. Hug  bouquet
http://www.kikocosmetics.com/eshop/it




# 1
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
densi  bouquet  bouquet  bouquet
Ползвам кико от както стъпиха на на6ия пазар т е от 4 или 5 години.Първият път ги пробвах от любопитство.После запо4нах редовно да купувам по не6то.
В резюме
според мен най добри са в сенките
Някои моливи са невероятно добри.
О4ните линии не са зле.
Имат и добри 4ервила.
Пудрите им не са ло6и, особено бронзира6тите.
Има попадения сред коректорите.
Спиралите им определно не са добри.
От бялата козметика съм пробвала един вазелин за устни и някакъв крем  за около о4ите Изхвърлих и двата преди да  стигна до 2/3 от продукта.
Лакове не съм пробвала.
имат и някакви ЕДТ, които до сега не са привлекли вниманието ми.
Цената на пове4ето продукти е доста прили4на,  а и редовно имат промоции на не6то.
Понякога се запасявам с  моливи  от лимитираните им версии(не знам за6то но за мен са най добрите им моливи).

# 2
  • София
  • Мнения: 1 508
Аз пък се чудя защо още ги няма на нашия пазар тези Киковци. Зе цените си си мисля, че ще има много потребителки. Ползвам само лаковете им и съм много доволна. Peace

# 3
  • Мнения: 30 958
Лаковете са чудесни, но спиралите наистина не са добри. Харесвам много и червилата и глосовете им, въпреки че моите са с частици и ми изсушават устните.

# 4
  • Мнения: 215
densi мерси за темичката  Hug   bouquet
Аз ползвам Kiko от 3 -4 години някаде ,много съм доволна от сенките,лаковете, червилата,последно си купих Soft Focus Concealer и много ми харесва.Подкрепям sl  за спиралите им не са много добри,майка ми беше си купила и не остана доволна,но това беше преди 2 години,сега може да са ги подобрили.За мен най-хубавата спирала е на collistar infinito maskara от както я открих само нея си купувам,взимам си друга марка в краен случай както сега  Sad  Фондьотен и пудра не ползвам и за тях не мога да кажа нищо.Сега от новата колекция Lavish Oriental съм си набелязала доста неща. Oriental Eyeliner Exotic Highlighter     Pure Pleasure Creamy Blush Water Eyeshadow най-вече  Heart Eyes Някой ако ги е ползвал или пробвал в магазина моля да сподели  Praynig И аз много пъти съм се чудила защо няма  Kiko в България,много ме е яд особено сега като съм тук и да не мога да си купя нищо  Sad

# 5
  • Мнения: 2 683
Аз се записвам да ви следя. За жалост не съм ползвала нищо на Кико, а много ми се иска  Embarassed Много ми харесват сенките Water Eyeshadow. Дали хайлайтъра ще е хубав?

# 6
  • Мнения: 215
 хайлайтъра изглежда добре,консистенцията му била като  Dream Bouncy Blush на maybelline,но с гел текстура. Ето тук пише аз ползвах гугъл преводача http://myprettylittlereviews.fr/jai-succombe-aux-charmes-de-lorient-kiko/

# 7
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Привет, Дами, а онлайн поръчват ли се?  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 215
Привет, Дами, а онлайн поръчват ли се?  Rolling Eyes
За България мисля.че не може  Sad

# 9
  • Мнения: 2 457
След като бях купувала лакове на тази марка и изпра6тала ре6их и аз да ги пробвам. Набедих ги, че ми оцветяват ноктите в жълто и ги прибрах.След толкова хубави отзиви за лаковете ще взема да ги извадя и да ги пробвам отново. И определено ще разгледам по-обстойно  от новата колекция има доста неща, които изглеждат интересни.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 704
Аз си поръчах един фдт (Anti-age), който наскоро пробвах. Началото на август, в 45 градусова жега, издържа без проблем и покритието за мен беше перфектно. Взеха ми го за 7,90 евро, намален от 15. Чакам си го идните дни и ще си го ползвам с кеф.
Лаковете им наистина са много добри. Ще ми се да опитам и друго, но незнам какво.
Глос и червило не мога да си харесам.  Thinking

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 262
Откакто се запалих по продуктите на Кико, все ми се ходи в Италия на пазар!  Laughing В момента ползвам молив за очи, червило, гланц, пудра, хайлайтър, почистващо мляко и тоник 2 в 1 (ухае невероятно), мляко за след слънце, спрей за коса без отмиване с арганово масло (много, много ми харесва, отново уникален аромат!). От всичко съм много доволна, единствено лаковете за нокти ме разочароваха - интересни са като цветове, но като консистенция, нанасяне и трайност не са мой тип.

Голямо удоволствие е да пазаруваш в Кико, много жалко, че в България ги няма и че не може да се поръчва онлайн.  Cry

# 12
  • Мнения: 215
Anjieee би ли споделила кой хайлайтър имаш  baby_neutral

# 13
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
sorriso:)
пробвах  сенките в магазина и дори си взех едни, но не съм стигнала о6те до тях.
По принцип на сухо не са  наситено интензивни, на мокро не все о6те не знам
о4ната линия гела съ6то я взех, но и до нея не съм стигнала ина4е в магазина я пробвах на ръката стое6е плътно
А от молива с 4ет4ица съм супер доволна купих си по джа от цветожете, които ми харесаха
http://www.kikocosmetics.com/eshop/it/product/-/productdetail/sm … l/KC01703032/81/0
и той е лимитка
Не знам за6то но специално за моливите имат стра6но добри лимитки
6те го из4акам на намаленията за да си взема достатъ4ни коли4ества.Цветовете са плътни  наситени и дълготрайни.
Този съ6то никак не е ло6
http://www.kikocosmetics.com/eshop/it/product/-/productdetail/co … /KM003030011/81/0

Ако някой  иска не6то мога да изпратя,  имам два  магазина наблизо.

Последна редакция: ср, 12 сеп 2012, 23:42 от sl

# 14
  • Мнения: 215
sl  тези моливи не съм ги пробвала още аз имам друг за опушен грим,само че с гъбичка от другата страна и много ми харесва,няма свършване Simple Smileама май е бил лимитка,защото не го виждам в сайта.Ще направиш ли снимка като пробваш гел очната линия?  Heart Eyes
sl а ти каде си?Аз чакам майка ми октомври месец да дойде за да и поръчам и дано за Коледа да съм в Италиа,че да мога да си накупя и още  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт