Козметика Kiko.

  • 36 614
  • 118
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 215
Кхола е супер
но бе6е лимитка преди година
имах лилав розов и 4ерен...4ерният го хареса сестра ми и остана при нея.
Надявам се пак да ги пуснат.Понякога повтарят лимитките..
Аз помислих,че са нови  Laughing  Laughing

# 31
  • Мнения: 215
sl какво стана,харесаха ли ти новите продукти,направи ли снимки?Аз още чакам да ги видя  Laughing newsm12

# 32
  • Мнения: 10
Момичета, ако имате възможност, пробвайте Ultra Glossy Stylo-то:

http://www.kikocosmetics.com/eshop/uk/product/-/productdetail/ul … /KM00201010/157/0

E, по-добро в тази категория не съм пробвала - трайно е, кремообразно, пигментирано, има фактор и не се разтапя Wink с една дума отвсякъде бие прехвалените лип бътъри на Ревлон Grinning

# 33
  • Мнения: 2 528
Все се каня да напиша отзиви за някои продукти на Кико, които наскоро сигурни 1 месец си купих Embarassed. Честно казано бях скептична към марката след като изхвърлих лаковете.
Ето какво си купих аз  02 праскова.
Много доволна съм от него много деликатно стои, но в същото време се и забелязва, а и няма блещулки  Joy Аз го слагам на скулите Simple Smile мога да кажа, че е и траен. В началото си мислех, че като е кремообразен няма да е траен, но като го нанесеш на лицето изсъхва и не мърда. Определено страхотен продукт и бих си го взела отново.
Имам и молив за очи за опушен грим  зеления Ползвала съм го като очна линия и за опушен грим много ми хареса като цвят и траност. Мекичък е и много лесно се разнася.
Имам и този руж  04 не съм ползвала кремообразни ружове този е хубав,  много траен е и с деликатен цвят, въпреки че цвета изглежда много ярък.
Ето тези сенки съм ги ползвала само 2 пъти , незная защо ги купих като по принцип не използвам Embarassed. Моят клепач е мазен и без база се задържаха около 4 часа без се събират в сгъвката. Направи ми впечтление, че нанесен с мокър апилкатор освен.че са по-наситени като цвят са и по -трайни. Аз имам 201 и 202, но има толкова хубави и шантави  цветове за хора, който обичат да се гримират и го правят добре Simple Smile
Определено съм изненадана приятно от марката

# 34
  • Мнения: 215
monica_bellucci мерси за отзивите  Simple Smile Аз бях поръчала на майка ми Exotic Highlighter 02 и Oriental Eyeliner  ,купила ми е и някаква спирала ,надявам се да ми хареса,след две седмци се връща и ще пиша и аз отзиви  Heart Eyes
Лесно ли се нанася ружа?С какво го нанасяш и аз съм и хвърлила око,но като не мога да пробвам и не знам какъв цвят ще ми хареса  Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 2 528
В действителност моя руж е по-розовещ от този на снимката. На пръв поглед дава илюзия за много ярък цвят, но в действителност не е така. Много дискретно стои мисля, че не няма  да сбъркаш. Стои естествено и номер 01, но го нямаше и аз си взех 04.
Нанасям го с пръсти зная, че не е хигиенично, но само аз си го ползвам. Някак си ми е по удобно с пръст сигурно ше стане и с четка.

# 36
  • Мнения: 215
Мерси ,ще си помисля дали да си го поръчам,  Simple Smileможе и да изчакам Коледната колекция,винаги имат много инетересни неща  newsm53

# 37
  • София
  • Мнения: 1 784
Изпуснала съм ви, срамота. Надявам се в най-скоро време да стана собственик на редовния им хайлайтър All over face & body 06, кремообразният ъакъв също изглежда страхотно. Много тъпо, че ги няма в Бг. Днес разглееждах английският сайт. Минимална сума за поръчка мисля, че беше 49 евро.

# 38
  • варна
  • Мнения: 680
И аз да ги похваля!фиксатора им за грим е много добър,а фон дьо тен-а ол дей мат е най,най-добре работещия за матиране от всички които съм пробвала!матиращото им кремче също не е лошо и не отстъпва по нищо на други прехвалени марки.едно червилце в супер наситен цвят ме изненада,че на устните стоеше почти като глос,но пък оставя такова приятно усещане докато го носиш...и аз не съм очарована от лаковете.всъщност имам гел безцветен,но пада бързо иначе е много бляскав.безцветната им прахообразна пудра е много странна!поставена с четка може да те задуши от невероятно финната си консистенцияс минимално количество взето с четката образува облачета около лицето,влиза и в нослето...а и много,много хубав двуфазен дегримьор имах.фон дъо тена пак ще си го взема непременно!!!и фиксатора и дегримьора!!!

# 39
  • Мнения: 215
Момичета пуснали са някои от старите продукти на Кико  на безценица ,обаче само ако си поръчаш от сайта.Естествено повечето от продуктите вече не са налични ,но има много добри попадения от 0.50 до 10 евро  Grinning 
http://www.kikocosmetics.com/eshop/it/vendita-privata?utm_source … 96632733662843904

# 40
  • Мнения: 2 528
Взех си тази спирала  http://www.kikocosmetics.com/eshop/it/product/-/productdetail/su … a/KM00301008/82/0 лилава само заради цвета. До сега не бях ползвала цветна спирала с изключение на една тъмно синя преди години.
От тази серия има интересни цветове, не мога да си кривя душата, но само до тук с позитивите.
При положение,че има тетсери на всички цветове и могат да се разгледат ме учудва факта, че спиралата нищо, че е в кутийка е много суха. Все едно е на свършване или е стара, но не, защото е уж е от новата им серия. Не слепва миглите, но стои ужасно на топчета в края на миглите и върхчетата  на миглите са клепнали надолу. А как бързо се рони  Confused
Определно грозна работа.

Последна редакция: сб, 03 ное 2012, 21:20 от cloè

# 41
  • Мнения: 1
А аз искрено препоръчвам ружа от новата колекция.
http://www.kikocosmetics.com/eshop/it/product/-/productdetail/pu … /KC01701041/361/0
Аз си взех 01 и стои невероятно естествено, погледнат много отблизо има фини златни частици, които на лицето не се забелязват, но според мен озаряват.
Определено ще си взема и някой друг цвят

# 42
  • Мнения: 215
Пуснали са Коледната Колекция на Кико  newsm44
Харесах си много неща,много ми харесаха червилата ,лаковете,пудрите ,сениките ,абе направо всичко  Mr. Green Видях,че и перли са пуснали дали са хубави  newsm78
http://www.kikocosmetics.com/eshop/it/edizioni-limitate/dashing- … 02117664161780738
Ох,червилата изглеждат много вкусно  Laughing

Последна редакция: сб, 10 ное 2012, 01:17 от sorriso:)

# 43
  • варна
  • Мнения: 680
моля,ако някой е ползвал матиращия фдт(в тубичка с дозатор)да сподели дали след известно време си е променил аромата?пак си е супер,но ме притеснява тази променена миризма.не съм се изринала,няма промяна и в консистенцията,в срок на годност си е.а много,много ми харесва!чак пролетта ще мога да си взема нов...незнам да продължавам ли да си слагам от този.от форума винаги съм получавала чудесни съвети и с нетърпение чакам някой да ми отговори!

# 44
  • Мнения: 1
Здравейте дами  Simple Smile
някоя от Вас използвала ли е козметиката на Кико...мисля да си купя основа за грим и се колебая между Кико и Лореал..не съм използвала козметиката на Кико до сега,не знам качествена ли е.. ииии очаквам отзиви !!!

Общи условия

Активация на акаунт