Козметика Kiko.

  • 36 571
  • 118
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 095

Можете ли да ми дадете сайта, който доставя до Бг

https://www.kikocosmetics.com/en-bg/

# 106
  • Пловдив
  • Мнения: 285
Преди 2 седмици (18.01.) поръчах някои неща и още не са пристигнали. В сайта им пишеше доставка между 4 и 8 работни дни, а те вече минаха. Видях в профила си на проследяването на поръчката, че от Италия са ги изпратили в Германия и от последната информация, която е от 23.01., няма нищо ново. Трябва ли да се притеснявам и да им пиша? Колко време отнема доставката до България?

# 107
  • Мнения: 468
Преди 2 седмици (18.01.) поръчах някои неща и още не са пристигнали. В сайта им пишеше доставка между 4 и 8 работни дни, а те вече минаха. Видях в профила си на проследяването на поръчката, че от Италия са ги изпратили в Германия и от последната информация, която е от 23.01., няма нищо ново. Трябва ли да се притеснявам и да им пиша? Колко време отнема доставката до България?
Не се шашкайте, на мен ми са доставяли и за месец. Но може профилактично да проверите в пощата.

# 108
  • Пловдив
  • Мнения: 285
Вече започнах да психясвам, да се изнервям и да съжалявам за тази поръчка. Все още я няма! Днес ходих до пощата - нищо нямаше за мен. Писах им в лично в инстаграм, че там си поддържат профила за разлика от фейсбук, дано да ми отговорят нещо. Само да дойде тази поръчка и повече никакви залитания към италиански сайтове!

# 109
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Основно от италиански сайтове пазарувам и няма проблеми,но някои са мудни,да.Спокойно,ще дойдат.Случвало ми се е и по 3 седмици да ги чакам.

# 110
  • Мнения: 468
Месец ми е рекорда да ги чакам, като си комуникирах с тях що-годе прилично във Фб. Ще дойде, ама е изнервящо.

# 111
  • Пловдив
  • Мнения: 285
Дано и двете да сте прави. Просто вече ми се струва, че изобщо не е нормален този период на доставка, все пак не идват от другия край на света.

# 112
  • Пловдив
  • Мнения: 285
Малък ъпдейт една година по-късно.
Моята поръчка, направена на 18.01.2020, изобщо не дойде. През август 2020 най-накрая благоволиха да актуализират статуса на поръчката ми в профила ми и там пишеше, че е върната на подателя. Не пишеше какви са причините. После започна едномесечна одисея да ми върнат парите. Разправях се с тях буквално всяка седмица, твърдяха, че са ми върнали парите и че ще бъдат видими в сметката ми до 20 работни дни и че трябва да се обърна към банката ми. Невероятна скорост на превод от банка в банка, макар и международен... Накрая ми писна яко и щом поисках платежното, за да проверя в моята банка какво се случва, за 4 часа си получих сумата. Та дотук бях с поръчки от Кико. Живот и здраве, ако отново отида в Италия, ще си купувам на място.

# 113
  • Мнения: 3 640
Има една жена в Instagram, която доставя от Кико и от други марки всъщност. Simple Smile)
Аз чакам от нея една доставка. Вече месец я чакам, де, но поне не съм платила нищо. С наложен платеж е.

# 114
  • Мнения: 60
Има една жена в Instagram, която доставя от Кико и от други марки всъщност. Simple Smile)
Аз чакам от нея една доставка. Вече месец я чакам, де, но поне не съм платила нищо. С наложен платеж е.

Бихте ли ми дали профил на жената, за да разгледам? Simple Smile

# 115
  • Мнения: 3 640
Не знам дали е позволено, затова ще ти го дам на лично. Simple Smile)

# 116
  • Мнения: 5
Здравейте, включвам се само да споделя, че миналата година много поръчки направих от Кико с една приятелка и нямаше никакви проблеми, но използвахме превозвач и поръчвахме от немския сайт на Кико. Така че бих препоръчала и този вариант. Simple Smile)

# 117
  • Мнения: 597
Здравейте, споделете артикули от които сте доволни ....

# 118
  • Мнения: 3 640
От това червило:
https://www.kikocosmetics.com/en-bg/make-up/lips/lipsticks/Smart … tick/p-KM00201026
Богато, меко, кремообразно, сравнително трайно, плътен цвят, комфорнто за носене. Какво повече да иска човек за тази цена. Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт